Печат
ПДФ
Ное
17

Класиране и резултати на участниците в Тринадесети Софийски математически турнир

На 15 Ноември 2011г. Регионалния инспекторат по образованието - София-град към Министерството на образованието, младежта и науката публикува резултатите на участниците с високи резултати в Тринадесетия софийски математически турнир.

argaiv1592

Победителите ще бъдат наградени на официална церемония в залата на Еврейски културен дом на 14 Декември 2011 година 13:00 часа.

Списък на участниците в турнираСписък на участниците с резултати над средното ниво и тяхното класиране в турнира:

 

1 клас    1    Виктория Валентинова Данчева    100 ОУ    50 точки    Награда
1 клас    2    Гаврил Преславов Милчев    11 ОУ    50 точки    Награда
1 клас    3    Магдалина Петрова Генова    120 ОУ "Г. Раковски"    50 точки    Награда
1 клас    4    Симеон Кирилов Господинов    134 СОУ    50 точки    Награда
1 клас    5    Даниел Руменов Лалев    145 СОУ    50 точки    Награда
1 клас    6    Георги Светломиров Стоянов    2 СОУ    50 точки    Награда
1 клас    7    Божидар Красимиров Сотиров    33 ОУ    50 точки    Награда
1 клас    8    Каролина Кирилова Ганчева    92 ОУ    50 точки    Награда
1 клас    9    Кристина Николаева Асенова    92 ОУ    50 точки    Награда
1 клас    10    Мария Пламенова Иванова    Евроучилище"Ровел"    50 точки    Награда
1 клас    11    Габриела Руйнекова    ЧОУ "Св. София"    50 точки    Награда
1 клас    12    Антония Николаева Илиева    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    50 точки    Награда
1 клас    13    Дарина Емилианова Узунова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    50 точки    Награда
1 клас    14    Алекс Селвелиев    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    15    Валерия Камбитова    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    16    Даниел Джоков    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    17    Дарин Костов    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    18    Деница Кръстева    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    19    Димитър Хаджитодоров    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    20    Любослава Николова    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    21    Петър Пенчев    ЧОУРЧО "Българско школо"    50 точки    Награда
1 клас    22    Мартин Любомиров Лозанов    ЧСОУ ЕСПА    50 точки    Награда
1 клас    23    Андреа Георгиева Алексиева    145 СОУ    49 точки    Награда
1 клас    24    Никол Лъчезарова Николова    145 СОУ    49 точки    Награда
1 клас    25    Юлия Македонска    ЧОУРЧО "Българско школо"    49 точки    Награда
1 клас    26    Владислав Митков Ангелов    11 ОУ    48 точки    Награда
1 клас    27    Божидар Спасов Попниколов    119 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    28    Александър Георгиев Чобанов    145 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    29    Виктория Валентинова Цанкова    145 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    30    Лъчезар Миленов Дончев    145 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    31    София Иванова Милевска    145 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    32    Петър Петров Кандиларов    20 ОУ    48 точки    Награда
1 клас    33    Траян Радославов Белов    23 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    34    Иван Тодоров Дакарев    31 СУЧЕМ    48 точки    Награда
1 клас    35    Виктор Михайлов    32 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    36    Георги Асенов Атанасов    73 СОУ    48 точки    Награда
1 клас    37    Георги Красимиров Сеферинкин    92 ОУ    48 точки    Награда
1 клас    38    Иван Иванов Манов    92 ОУ    48 точки    Награда
1 клас    39    Яна Николаева Колева    92 ОУ    48 точки    Награда
1 клас    40    Никола Контев    ЧОУ "Св. София"    48 точки    Награда
1 клас    41    Кристиян Любомиров Стоилов    129 ОУ "Антим - І"    47 точки    
1 клас    42    Борислав Бориславов Василев    145 СОУ    47 точки    
1 клас    43    Михаела Тодорова Димитрова    145 СОУ    47 точки    
1 клас    44    Антон Евгениев Тошков    92 ОУ    47 точки    
1 клас    45    Мартин Костадинов Костадинов    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    47 точки    
1 клас    46    Александър Мартинов Николов    105 СОУ    46 точки    
1 клас    47    Михаил Любомиров Маринов    105 СОУ    46 точки    
1 клас    48    Михаил Павлинов Несторов    107 ОУ    46 точки    
1 клас    49    Ралица Калоянова Стоянова    107 ОУ    46 точки    
1 клас    50    Яна Огнянова Топалова    107 ОУ    46 точки    
1 клас    51    Александра Станиславова Казакова    11 ОУ    46 точки    
1 клас    52    Весела Кирилова Райчева    119 СОУ    46 точки    
1 клас    53    Крис Кръстинов Попчовски    119 СОУ    46 точки    
1 клас    54    Мартин Миленов Мусков    119 СОУ    46 точки    
1 клас    55    Неда Галинова Гергова    119 СОУ    46 точки    
1 клас    56    София Трендафилова Витанова    119 СОУ    46 точки    
1 клас    57    Валентин Искренов Николов    120 ОУ "Г. Раковски"    46 точки    
1 клас    58    Александра Красимир Тодорова    126 ОУ    46 точки    
1 клас    59    Георги Йонков Начев    126 ОУ    46 точки    
1 клас    60    Иван Йовков Йовчев    128 СОУ    46 точки    
1 клас    61    Александра Иванова Владикин    134 СОУ    46 точки    
1 клас    62    Юлиян Калинов Стоянов    134 СОУ    46 точки    
1 клас    63    Христо Пеев Пеев    143 ОУ    46 точки    
1 клас    64    Божидара Божидарова Гълъбова    145 СОУ    46 точки    
1 клас    65    Ивелина Христова Христова    145 СОУ    46 точки    
1 клас    66    Камен Христов Христов    145 СОУ    46 точки    
1 клас    67    Юлиян Даниелов Колев    145 СОУ    46 точки    
1 клас    68    ВЕНЦИСЛАВ РУМЕНОВ РАШКОВ    18 СОУ    46 точки    
1 клас    69    Лъчезар Стефанов Топалов    18 СОУ    46 точки    
1 клас    70    Любомир Радославов Стоев    19 СОУ    46 точки    
1 клас    71    Александър Евгениев Златанов-1б    20 ОУ    46 точки    
1 клас    72     Мая Сузана Ангелова-1а    20 ОУ    46 точки    
1 клас    73    Виктор Йорданов Илчев    20 ОУ    46 точки    
1 клас    74    Калина Стефанова Георгиева    20 ОУ    46 точки    
1 клас    75    Костадин Иванов Ножаров    22 СОУ    46 точки    
1 клас    76    Петър Стоилов Жотев    22 СОУ    46 точки    
1 клас    77    Александра Станимирова Станчева    23 СОУ    46 точки    
1 клас    78    БориславаАлександрова Иванова    23 СОУ    46 точки    
1 клас    79    Самуил Димитров Иванов    25 ОУ    46 точки    
1 клас    80    Веселин Горанов    31 СУЧЕМ    46 точки    
1 клас    81    Екатерина Димитрова Иванова    33 ОУ    46 точки    
1 клас    82    Иво Ивайлов Йоцов    33 ОУ    46 точки    
1 клас    83    Лили Антонова Карамучева    35 СОУ    46 точки    
1 клас    84    Александър Александров Божинов    4 ОУ    46 точки    
1 клас    85    Дона Пламенова Петрова    41 ОУ    46 точки    
1 клас    86    Симеон-Алекзандър Симеонов Митков    41 ОУ    46 точки    
1 клас    87    Цветина Иванова Джумайска    41 ОУ    46 точки    
1 клас    88    Ава Фьодор Гогурева    45 ОУ     46 точки    
1 клас    89    Йосив Хамел    54 СОУ    46 точки    
1 клас    90    Калоян Досев    54 СОУ    46 точки    
1 клас    91    Мартин Данковски    54 СОУ    46 точки    
1 клас    92    Християн Ангелов Димитров    55 СОУ    46 точки    
1 клас    93    Ния Венциславова Любенова    56 СОУ    46 точки    
1 клас    94    Петър Детелинов Рачев    56 СОУ    46 точки    
1 клас    95    Мартин Здравков Кузманов    7 СОУ    46 точки    
1 клас    96    Александър Александров Милев    73 СОУ    46 точки    
1 клас    97    Алис Иво Иванова    8 СОУ    46 точки    
1 клас    98    Георги Христов Карчев    8 СОУ    46 точки    
1 клас    99    Мира Василева Стоянова    8 СОУ    46 точки    
1 клас    100    Мартин Павлов Божанов    88 СОУ    46 точки    
1 клас    101    Анна-Мария Ангелова Коручева    92 ОУ    46 точки    
1 клас    102    Кристиан Иванов Големджийски    Евроучилище"Ровел"    46 точки    
1 клас    103    Габриела Огнянова Зарева    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    46 точки    
1 клас    104    Снежина Георгиева Павлова    ЧОУ "Меридиан 22"    46 точки    
1 клас    105    Иван Каменов Костадинов    ЧОУ "Св. София"    46 точки    
1 клас    106    Лора Любенова    ЧОУ "Св. София"    46 точки    
1 клас    107    Кала Вилнер    ЧОУРЧО "Българско школо"    46 точки    
1 клас    108    Теодора Николаева Маринова    ЧСОУ "Свети Георги"    46 точки    
1 клас    109    Теодор Георгиев Малчев    ЧСОУ Увекинд    46 точки    
1 клас    110    Антонио Недков Задгорски    ЧСОУ "Дрита"    46 точки    
1 клас    111    Ана Хачо Хагикян    105 СОУ    45 точки    
1 клас    112    Никол Николаева Николова    11 ОУ    45 точки    
1 клас    113    Деница Христова Бойкова    145 СОУ    45 точки    
1 клас    114    София Димитрова Михайлова    145 СОУ    45 точки    
1 клас    115    Десислава Христова Станкова    16 ОУ    45 точки    
1 клас    116    Виктор Павлов Станчев    18 СОУ    45 точки    
1 клас    117    Александър Тодоров Тодоров    34 ОУ    45 точки    
1 клас    118    Виктория Николаева Каламова    34 ОУ    45 точки    
1 клас    119    Филип Рачев    35 СОУ    45 точки    
1 клас    120    Манол Владимиров Димитров    41 ОУ    45 точки    
1 клас    121    Никола Калинов Гоев    41 ОУ    45 точки    
1 клас    122    Калоян Светославов Георгиев    11 ОУ    44 точки    
1 клас    123    Клоян Димитров Марков    11 ОУ    44 точки    
1 клас    124    Атанас Димитров Димитров    119 СОУ    44 точки    
1 клас    125    Андонис Кирилов Ангелов    126 ОУ    44 точки    
1 клас    126    Еми Емилова Маринова    134 СОУ    44 точки    
1 клас    127    Симона Емилова Елазарова    134 СОУ    44 точки    
1 клас    128    Деяан Руменов Иванов    143 ОУ    44 точки    
1 клас    129    Стефан Милков Паронов    143 ОУ    44 точки    
1 клас    130    Георги Владимиров Тилев    145 СОУ    44 точки    
1 клас    131    Илияна Асенова Траханарова    145 СОУ    44 точки    
1 клас    132    Радослав Драгомиров Маринов    145 СОУ    44 точки    
1 клас    133    Цветелина Антонова Данчева    145 СОУ    44 точки    
1 клас    134    ДЕНИЦА ДАНАИЛ ДАНЕВА    18 СОУ    44 точки    
1 клас    135    МИТКО НИКОЛАЕВ БУЗОВ    18 СОУ    44 точки    
1 клас    136    ХАННА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА    18 СОУ    44 точки    
1 клас    137    Мартин Генов Раднев    199 ОУ    44 точки    
1 клас    138    Самуил Христов Соколов    199 ОУ    44 точки    
1 клас    139    Ани Петрова Стоянович    20 ОУ    44 точки    
1 клас    140    Ема Борисова Талева    20 ОУ    44 точки    
1 клас    141    Мартин Петков Цветков    20 ОУ    44 точки    
1 клас    142    Мартин Борислав Цаков    22 СОУ    44 точки    
1 клас    143    Адриан Юрий Епишин    23 СОУ    44 точки    
1 клас    144    Калоян Атанасов Тодоров    23 СОУ    44 точки    
1 клас    145    Валентина Ангелова Лафчиева    25 ОУ    44 точки    
1 клас    146    Любомира Стоянова Францова    25 ОУ    44 точки    
1 клас    147    Ясен Велиславов Йорданов    25 ОУ    44 точки    
1 клас    148    Зора Дамянова Юриева    31 СУЧЕМ    44 точки    
1 клас    149    Марти Колев    31 СУЧЕМ    44 точки    
1 клас    150    Александър Петров Бояджиев    33 ОУ    44 точки    
1 клас    151    Евгения Маринова Петкова    33 ОУ    44 точки    
1 клас    152    Полина Росенова Младенова    33 ОУ    44 точки    
1 клас    153    Айхан Мюхетин Караоглан    34 ОУ    44 точки    
1 клас    154    Александра Димитровоа Кирова    34 ОУ    44 точки    
1 клас    155    Иван Даниелов Владев    34 ОУ    44 точки    
1 клас    156    Гергана Александрова Пешлова    35 СОУ    44 точки    
1 клас    157    Преслав Цанков Панков    35 СОУ    44 точки    
1 клас    158    Викториан Делянов Константинов    41 ОУ    44 точки    
1 клас    159    Георги Красимиров Зарев    41 ОУ    44 точки    
1 клас    160    Марио Мирославов Николаев    41 ОУ    44 точки    
1 клас    161    Троян Владимиров Крумов    45 ОУ     44 точки    
1 клас    162    Анил Наков    54 СОУ    44 точки    
1 клас    163    Симеон ИВанов    54 СОУ    44 точки    
1 клас    164    Васил Ненчев Георгиев    55 СОУ    44 точки    
1 клас    165    Виктория Светолзарова Кралева    55 СОУ    44 точки    
1 клас    166    Александра Николова    56 СОУ    44 точки    
1 клас    167    Красимир Красимиров Търничков    6 ОУ    44 точки    
1 клас    168    Даниел Александров Бижев    7 СОУ    44 точки    
1 клас    169    Екатерина Георгиева Кентова    7 СОУ    44 точки    
1 клас    170    Александър Александров Атанасов    73 СОУ    44 точки    
1 клас    171    Александър Николаев Николаев    8 СОУ    44 точки    
1 клас    172    Ивайло Пламенов Петров    90 СОУ    44 точки    
1 клас    173    Белослава Лазарова Малакова    92 ОУ    44 точки    
1 клас    174    Веселина Даниелова Василева    92 ОУ    44 точки    
1 клас    175    Емил Александров Лефтеров    Евроучилище"Ровел"    44 точки    
1 клас    176    Иво Иванов Тодоров    Евроучилище"Ровел"    44 точки    
1 клас    177    Божидар Антони Белов    НУКК    44 точки    
1 клас    178    Виктория Василева    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    44 точки    
1 клас    179    Елена Панайотова    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    44 точки    
1 клас    180    Виктор Светославов Величков    ЧНУ "Питагор"    44 точки    
ПК клас    181    Лилия Атанасова Атанасова    ЧНУ "Питагор"    44 точки    
1 клас    182    Александър Маринов Дойчев    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    44 точки    
1 клас    183    Стефан Стефанов Райчев    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    44 точки    
1 клас    184    Камен Матов    ЧОУ "Св. София"    44 точки    
1 клас    185    Лора Трифонова    ЧОУ "Св. София"    44 точки    
1 клас    186    Виктор Котев    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
1 клас    187    Георги Киров    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
1 клас    188    Катерина Костова    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
1 клас    189    Георги Панайотов Мечев    ЧСОУ "Дрита"    44 точки    
1 клас    190    Елиф Сунай Ахмед    11 ОУ    43 точки    
1 клас    191    Давид Руменов Керимов    120 ОУ "Г. Раковски"    43 точки    
1 клас    192    Мартин Златков Златанов    121 СОУ    43 точки    
1 клас    193    Явор Георгиев    125 СОУ    43 точки    
1 клас    194    Преслава Ивова Берова    126 ОУ    43 точки    
1 клас    195    Николай Георгиев Петков    128 СОУ    43 точки    
1 клас    196    Антонио Николаев Шандурков    134 СОУ    43 точки    
1 клас    197    Максим Ивайлов Марков    134 СОУ    43 точки    
1 клас    198    Дарина Деянова Дилова    143 ОУ    43 точки    
1 клас    199    Камелия Николаева Александрова    143 ОУ    43 точки    
1 клас    200    Мария Георгиева Любенова    143 ОУ    43 точки    
1 клас    201    Тодор Тодоров Младенов    145 СОУ    43 точки    
1 клас    202     Ивайло Бориславов Симов-1в    20 ОУ    43 точки    
1 клас    203    Добрин Георгиев Баиров    20 ОУ    43 точки    
1 клас    204    Ралица Николова Гръблева    20 ОУ    43 точки    
1 клас    205    Стивън Огнянов Спасов    20 ОУ    43 точки    
1 клас    206    Михаил Михайлов Канджуров    23 СОУ    43 точки    
1 клас    207    Михаил Светлинов Севдев    31 СУЧЕМ    43 точки    
1 клас    208    Христиан Радославов Семерджиев    31 СУЧЕМ    43 точки    
1 клас    209    Георги Ивайлов Панов    34 ОУ    43 точки    
1 клас    210    Мариам Геворг Ераносян    34 ОУ    43 точки    
1 клас    211    Стоян Георгиев Делев    4 ОУ    43 точки    
1 клас    212    Мила Георгиева Спасова    41 ОУ    43 точки    
1 клас    213    Милчо Иванов Хараланов    45 ОУ     43 точки    
1 клас    214    Симеон Крумов Крумов    45 ОУ     43 точки    
1 клас    215    Денис Ивов Радулов    7 СОУ    43 точки    
1 клас    216    Марина Димчева Дамянова    7 СОУ    43 точки    
1 клас    217    Нора Теодорова Дуралиева    73 СОУ    43 точки    
1 клас    218    Искра Пламенова Петрова     90 СОУ    43 точки    
1 клас    219    Радинела Розенова Цекова    92 ОУ    43 точки    
1 клас    220    Красимир Ивайлов Тодоров    Евроучилище"Ровел"    43 точки    
ПК клас    221    Виктор Иванов Симеонов    ЧНУ "Питагор"    43 точки    
1 клас    222    Гленда Минков    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    43 точки    
1 клас    223    Натали Генова    ЧОУ "Св. София"    43 точки    
1 клас    224    Мартин Андонов Андонов    ЧСОУ "Дрита"    43 точки    
1 клас    225    Павел Любомиров Любенов    105 СОУ    42 точки    
1 клас    226    Даниел Хорхе Алберто Веласкес    107 ОУ    42 точки    
1 клас    227    Любомир Росенов Коцев    107 ОУ    42 точки    
1 клас    228    Анелия Ангелова Стоева    11 ОУ    42 точки    
1 клас    229    Мая Евлогиева Парашкевова    11 ОУ    42 точки    
1 клас    230    Симона Боянова Стаматова    11 ОУ    42 точки    
1 клас    231    София Дочева Светлозарова    11 ОУ    42 точки    
1 клас    232    Николай Илиянов Величков    119 СОУ    42 точки    
1 клас    233    Ева Захариева Ангелкова    120 ОУ "Г. Раковски"    42 точки    
1 клас    234    Соня Василева Батова    120 ОУ "Г. Раковски"    42 точки    
1 клас    235    Карина Пламенова Нейкова    126 ОУ    42 точки    
1 клас    236    Борис Владиславов Миков    128 СОУ    42 точки    
1 клас    237    Любомир Борисов Манчев    128 СОУ    42 точки    
1 клас    238    Рами Аид Хенауи    128 СОУ    42 точки    
1 клас    239    Георги Георгиев Атанасов    134 СОУ    42 точки    
1 клас    240    Елица Николаева Петрова    134 СОУ    42 точки    
1 клас    241    Мартин Владимиров Джераси    134 СОУ    42 точки    
1 клас    242    Анелия Николаева Александрова    143 ОУ    42 точки    
1 клас    243    Виктор Димитров Димитров    143 ОУ    42 точки    
1 клас    244    Вилиана Данаилова Сърбакова    143 ОУ    42 точки    
1 клас    245    Ивана Иванова Нанкова    143 ОУ    42 точки    
1 клас    246    Михаил Петров Карабашки    143 ОУ    42 точки    
1 клас    247    Ема Ивайлова Петрова    145 СОУ    42 точки    
1 клас    248    Нели Орлинова Давчева    145 СОУ    42 точки    
1 клас    249    Ния Цветелинова Иванова    145 СОУ    42 точки    
1 клас    250    Теодора Николаева Цанова    145 СОУ    42 точки    
1 клас    251    Йоана-Мария Георгиева Кръстева    16 ОУ    42 точки    
1 клас    252    ВИКТОРИЯ ЕВГЕНИЕВА БУНОВСКА    18 СОУ    42 точки    
1 клас    253    ВИКТОРИЯ ЕВГЕНИЕВА БУНОВСКА    18 СОУ    42 точки    
1 клас    254    МАГДАЛЕНА ВАЛЕНТИНОВА ВЛАДИМИРОВА    18 СОУ    42 точки    
1 клас    255    МАРТИН НИКОЛАЕВ БЪРЗИЦОВ    18 СОУ    42 точки    
1 клас    256    ПАОЛА ПЕЕВА ЧЕРНЕВА    18 СОУ    42 точки    
1 клас    257    Александър Димитров Иванов    20 ОУ    42 точки    
1 клас    258    Ани Владимирова Терзиева    20 ОУ    42 точки    
1 клас    259    Александър Димитров Бачийски    23 СОУ    42 точки    
1 клас    260    Светлозар Илиянов Гервазов    25 ОУ    42 точки    
1 клас    261    Георги Кирилов Враговски    34 ОУ    42 точки    
1 клас    262    Калоян Иво Лефтеров    34 ОУ    42 точки    
1 клас    263    Карина Константинова Атанасова    34 ОУ    42 точки    
1 клас    264    Лили Илиянова Михайлова    34 ОУ    42 точки    
1 клас    265    Симона Росенова Петрова    34 ОУ    42 точки    
1 клас    266    Александра Кирилова Георгиева    35 СОУ    42 точки    
1 клас    267    Васил Георгиев Георгиев    35 СОУ    42 точки    
1 клас    268    Димитър Илиянов Сомлев    35 СОУ    42 точки    
1 клас    269    Георги Георгиев Дилков    41 ОУ    42 точки    
1 клас    270    Мартин Йорданов Канлиев    41 ОУ    42 точки    
1 клас    271    Емилия Александрова Николова    45 ОУ     42 точки    
1 клас    272    Никол Димитрова Павлова    45 ОУ     42 точки    
1 клас    273    Стефан Георгиев Йорданов    45 ОУ     42 точки    
1 клас    274    Стоян Грозев    54 СОУ    42 точки    
1 клас    275    Борислав Данаилов Желев    56 СОУ    42 точки    
1 клас    276    Богомил Богомилов Караконов    7 СОУ    42 точки    
1 клас    277    Петър Любомиров Бекирянов    73 СОУ    42 точки    
1 клас    278    Вероника Павлова Префуклийска    88 СОУ    42 точки    
1 клас    279    Теодор Тодоров Неделев    Евроучилище"Ровел"    42 точки    
1 клас    280    Анжела Димитрова    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    42 точки    
1 клас    281    Николай Сиваков    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    42 точки    
1 клас    282    Джулия Георгиева Сечкова    ЧНУ "Ерих Кестнер"    42 точки    
1 клас    283    Михаела Св.Димитракова    ЧОУ "Веда"    42 точки    
1 клас    284    Никола Николаев Рангелов    ЧОУ "Веда"    42 точки    
1 клас    285    Симона Стоянова Михова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    42 точки    
1 клас    286    Жаклин Нуран Таракчи    ЧОУ "Меридиан 22"    42 точки    
1 клас    287    Любо Василев    ЧОУ "Св. София"    42 точки    
1 клас    288    Магдалена Катанова    ЧОУ "Св. София"    42 точки    
1 клас    289    Йоана Симеонова Владимирова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    42 точки    
1 клас    290    Константин Димитров    ЧСОУ ЕСПА    42 точки    
1 клас    291    Катерина Иванова Гръблева    ЧСОУ "Дрита"    42 точки    
1 клас    292    Ашот Арменович Погосян    107 ОУ    41 точки    
1 клас    293    Калоян Ясенов Петров    107 ОУ    41 точки    
1 клас    294    Амелия Людмил Димитрова    11 ОУ    41 точки    
1 клас    295    Дамяна Иванова Петрова    11 ОУ    41 точки    
1 клас    296    Марио Здравков Стефанов    126 ОУ    41 точки    
1 клас    297    Любов Асенова Дановска    128 СОУ    41 точки    
1 клас    298    Александър Александров Стойчев    134 СОУ    41 точки    
1 клас    299    Моника Пламенова Зафирова    143 ОУ    41 точки    
1 клас    300    Радислава Станиславова Иванова    16 ОУ    41 точки    
1 клас    301    Марио Ивайлов Ангелов    19 СОУ    41 точки    
1 клас    302    Ана Бориславова Иванова-1б    20 ОУ    41 точки    
1 клас    303    Виктор Бориславов Костадинов    20 ОУ    41 точки    
1 клас    304    Даяна Бахзад Ел-Ахмед    20 ОУ    41 точки    
1 клас    305    Ирина Владимирова Битолска    20 ОУ    41 точки    
1 клас    306    Никола Александров Серафимов    20 ОУ    41 точки    
1 клас    307    Ралица Тониева Таскова    23 СОУ    41 точки    
1 клас    308    Мартина Ивелинова Радоева    25 ОУ    41 точки    
1 клас    309    Гергана Станиславова Асенова    33 ОУ    41 точки    
1 клас    310    Вяра Ивайлова Иванова    34 ОУ    41 точки    
1 клас    311    Вяра Радославова Кръстева    34 ОУ    41 точки    
1 клас    312    Николай Маджаров    38 ОУ    41 точки    
1 клас    313    Анастасия Николаева Илиева    41 ОУ    41 точки    
1 клас    314    Дарина Стефанова Заркова    45 ОУ     41 точки    
1 клас    315    Йоана Николова    54 СОУ    41 точки    
1 клас    316    Белослава Александрова Димова    8 СОУ    41 точки    
1 клас    317    Веселин Николаев Колев    88 СОУ    41 точки    
1 клас    318    Дима Александрова Андонова    Евроучилище"Ровел"    41 точки    
1 клас    319    Красимир Стоянов    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    41 точки    
1 клас    320    Александра Иренова Пачева    ЧОУ "Меридиан 22"    41 точки    
1 клас    321    Алисия Стойнева Манолова    ЧОУ "Св. София"    41 точки    
1 клас    322    Антония Гаврийска    ЧОУ "Св. София"    41 точки    
1 клас    323    Теодор Тодоров    ЧОУ "Св. София"    41 точки    
1 клас    324    Калина Янкова Костадинова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    41 точки    
1 клас    325    Станислав Петков Пашкулев    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    41 точки    
1 клас    326    Полимира Цецкова Николова    ЧСОУ ЕСПА    41 точки    
1 клас    327    Десислава Свиленова Цветкова    105 СОУ    40 точки    
1 клас    328    Виктория Петкова Дунчева    11 ОУ    40 точки    
1 клас    329    Денис Иванов    119 СОУ    40 точки    
1 клас    330    Станислав Благоев Пачеджиев    126 ОУ    40 точки    
1 клас    331    Борислав Пламенов Гонков    128 СОУ    40 точки    
1 клас    332    Виктория Радкова Георгиева    134 СОУ    40 точки    
1 клас    333    Мария Димова Димова    143 ОУ    40 точки    
1 клас    334    Мартин Венелинов Кирилов    143 ОУ    40 точки    
1 клас    335    Христина Александрова Младенова    143 ОУ    40 точки    
1 клас    336    Елена Тихомирова Тодорова    145 СОУ    40 точки    
1 клас    337    Пенчо Дянков Цепов    145 СОУ    40 точки    
1 клас    338    АСЕНА АСЕНОВА КИРОВА    18 СОУ    40 точки    
1 клас    339    ЕЛЕНА ВЕНКОВА АНТОВА    18 СОУ    40 точки    
1 клас    340    Марио Николов Николов    199 ОУ    40 точки    
1 клас    341    Богдан Стефанов Маринов-1б    20 ОУ    40 точки    
1 клас    342    Ясмин-Мари Али Пирзада-1б    20 ОУ    40 точки    
1 клас    343    Стефан Христов Трайков    20 ОУ    40 точки    
1 клас    344    Яна Златиславова Ивкова    20 ОУ    40 точки    
1 клас    345    Виктория Емилиова Морел    22 СОУ    40 точки    
1 клас    346    Мария-Маргарита Цветкова Генчева    23 СОУ    40 точки    
1 клас    347    Каролина Елвис Георгиева    31 СУЧЕМ    40 точки    
1 клас    348    Петър Димитров Долапчиев    31 СУЧЕМ    40 точки    
1 клас    349    Мая Иванова Петрова    33 ОУ    40 точки    
1 клас    350    Радослав Иванов Тонев    33 ОУ    40 точки    
1 клас    351    Йоан Велинов Боргаков    35 СОУ    40 точки    
1 клас    352    Карина Петева Йотова    35 СОУ    40 точки    
1 клас    353    Александър Влайков    38 ОУ    40 точки    
1 клас    354    Виктор Георгиев    38 ОУ    40 точки    
1 клас    355    Димитър Светлинов Манов    41 ОУ    40 точки    
1 клас    356    Пламен Генов    54 СОУ    40 точки    
1 клас    357    Борис Житомиров Петруняшев    55 СОУ    40 точки    
1 клас    358    Симона Иванова Велевава    55 СОУ    40 точки    
1 клас    359    Александър Александров Алексиев    56 СОУ    40 точки    
1 клас    360    Ивана Иванова Радкова    7 СОУ    40 точки    
1 клас    361    Димитър Йорданов Димов    73 СОУ    40 точки    
1 клас    362    Денислав Мирославов Малинов    88 СОУ    40 точки    
1 клас    363    Боян Ангелов Мирчев    92 ОУ    40 точки    
1 клас    364    Ивайло Варев    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    40 точки    
1 клас    365    Александра Иванова Симеонова    ЧНУ "Питагор"    40 точки    
1 клас    366    Виктор Милен Велчев    ЧОУ "Веда"    40 точки    
1 клас    367    Мартин Светославов Ганев    ЧОУ "Меридиан 22"    40 точки    
1 клас    368    Адриана Сиракова    ЧОУ "Св. София"    40 точки    
1 клас    369    Алекса Арнаудова    ЧОУ "Св. София"    40 точки    
1 клас    370    Даниел Савик    ЧОУ "Св. София"    40 точки    
1 клас    371    Салина Шишманова    ЧОУ "Св. София"    40 точки    
1 клас    372    Емили Емилиянова Миленова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    40 точки    
1 клас    373    Катрин Илиева Маринова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    40 точки    
1 клас    374    Петър Александров Генчев    ЧСОУ "Дрита"    40 точки    
1 клас    375    Белослава Димитрова Чунчукова    125 СОУ    39 точки    
1 клас    376    Алекс Яворов Панев    126 ОУ    39 точки    
1 клас    377    Виктор Владимиров Лалов    126 ОУ    39 точки    
1 клас    378    Калоян Петров Панов    128 СОУ    39 точки    
1 клас    379    Никола Христов Славов    134 СОУ    39 точки    
1 клас    380    ИВАЙЛА БЛАГОМИРОВА ДИМИТРОВА    18 СОУ    39 точки    
1 клас    381    СИМОНА ГЕОРГИЕВА ТРЕНДАФИЛОВА    18 СОУ    39 точки    
1 клас    382    Мартина Валентинова Новакова    19 СОУ    39 точки    
1 клас    383    Людмила Людмилова Маринова    25 ОУ    39 точки    
1 клас    384    Йоан Славов Данаилов    31 СУЧЕМ    39 точки    
1 клас    385    Кристиан Груев    31 СУЧЕМ    39 точки    
1 клас    386    Тина Тодорова    31 СУЧЕМ    39 точки    
1 клас    387    Веско Марианов    38 ОУ    39 точки    
1 клас    388    Александър Димитров Христов    45 ОУ     39 точки    
1 клас    389    Михаела Евгениева Иванова    45 ОУ     39 точки    
1 клас    390    Николета Богоева Колева    45 ОУ     39 точки    
1 клас    391    Светослава Росенова Симеонова    45 ОУ     39 точки    
1 клас    392    Веселин Костадинов    54 СОУ    39 точки    
1 клас    393    Калин Долапчиев    54 СОУ    39 точки    
1 клас    394    Борис Кузманов    56 СОУ    39 точки    
1 клас    395    Андрея Огнянова Христова     90 СОУ    39 точки    
1 клас    396    Надежда Йорданова Георгиева    Евроучилище"Ровел"    39 точки    
1 клас    397    Пепи Тодорова    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    39 точки    
1 клас    398    Иван Димитров Столаров    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    39 точки    
1 клас    399    Ивана Велизарова Алексиева    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    39 точки    
1 клас    400     Мартин Руменов Раденков    107 ОУ    38 точки    
1 клас    401    Александър Лъчезаров Христов    119 СОУ    38 точки    
1 клас    402    Ивайло Ивайлов Йотов    128 СОУ    38 точки    
1 клас    403    Тху Ан Нгуен    141 ОУ    38 точки    
1 клас    404    Антоана Йорданова Мичева    143 ОУ    38 точки    
1 клас    405    Александър Калинов Гаврилов    145 СОУ    38 точки    
1 клас    406    ИННА БОРИСЛАВ ДИМИТРОВА    18 СОУ    38 точки    
1 клас    407    Йоанна Мартинова Балтийска    18 СОУ    38 точки    
1 клас    408    ЙОАННА МЛАДЕНОВА ХРИСТОВА    18 СОУ    38 точки    
1 клас    409    КАТЕРИНА КРАСИМИРОВА МАЛИНОВСКА    18 СОУ    38 точки    
1 клас    410    Калоян Велинов Маринков    19 СОУ    38 точки    
1 клас    411    Найден Теодоров Бороджиев    19 СОУ    38 точки    
1 клас    412     Люба Деянова Апостолова-1в    20 ОУ    38 точки    
1 клас    413    Богдан Михайлов Стефанов    20 ОУ    38 точки    
1 клас    414    Дария Живкова Колева    20 ОУ    38 точки    
1 клас    415    Калина Михайлова Моллова    20 ОУ    38 точки    
1 клас    416    Калоян Пламенов Братков    20 ОУ    38 точки    
1 клас    417    Георги Бориславов Тихов    22 СОУ    38 точки    
1 клас    418    Ния Илиян Илиева    22 СОУ    38 точки    
1 клас    419    Александра Георгиева Негованска    23 СОУ    38 точки    
1 клас    420    Антон Бойков Дойчинов    25 ОУ    38 точки    
1 клас    421    Борис Евгениев Кисьов    31 СУЧЕМ    38 точки    
1 клас    422    Иво Вълчев    31 СУЧЕМ    38 точки    
1 клас    423    Нена Петрова    31 СУЧЕМ    38 точки    
1 клас    424    Явор Георгиев Толев    31 СУЧЕМ    38 точки    
1 клас    425    Антония Николаева Кръстева    41 ОУ    38 точки    
1 клас    426    Валери Светославов Минков    41 ОУ    38 точки    
1 клас    427    Дилян Росенов Иванов    41 ОУ    38 точки    
1 клас    428    Ивана Савова Тодорова    45 ОУ     38 точки    
1 клас    429    Крум Делчев Методиев    45 ОУ     38 точки    
1 клас    430    Мартин Мирославов Христов    45 ОУ     38 точки    
1 клас    431    Алекс Тодоров    54 СОУ    38 точки    
1 клас    432    Нгуен Хонг Линх    54 СОУ    38 точки    
1 клас    433    Радослав Милорадов    54 СОУ    38 точки    
1 клас    434    Виктория Миткова Минева    55 СОУ    38 точки    
1 клас    435    Виктор Мирославов Григоров    7 СОУ    38 точки    
1 клас    436    Владимир Даниелов Младенов    7 СОУ    38 точки    
1 клас    437    Ния Добринова Митева    7 СОУ    38 точки    
1 клас    438    Васил Калинов Исаев    73 СОУ    38 точки    
1 клас    439    Ема Георгиева Стоянова    8 СОУ    38 точки    
1 клас    440    Антон Найденов Найденов    88 СОУ    38 точки    
1 клас    441    Борислава Радославова Мичева    88 СОУ    38 точки    
1 клас    442    Васил Василев Коев    88 СОУ    38 точки    
1 клас    443    Даниела Георгиева    88 СОУ    38 точки    
1 клас    444    Елица Любомирова Стойнева    88 СОУ    38 точки    
1 клас    445    Мартин Алекс Стоянов    88 СОУ    38 точки    
1 клас    446    Мартин Георгиев Илиев    88 СОУ    38 точки    
1 клас    447    Симона Георгиева Кашъмова    88 СОУ    38 точки    
1 клас    448    Христо Сергеев Желязков    88 СОУ    38 точки    
1 клас    449    Яна Николаева Мартинова    Евроучилище"Ровел"    38 точки    
1 клас    450    Александра Шишкова    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    38 точки    
1 клас    451    Георги Шопов Шопов    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    38 точки    
1 клас    452    Божидар Кирилов Бонев    ЧНУ "Питагор"    38 точки    
1 клас    453    Лъчезар Каменов Коцилков    ЧОУ "Веда"    38 точки    
1 клас    454    Александър Камински    ЧОУ "Св. София"    38 точки    
1 клас    455    Ирена Живкова Коева    ЧОУ"П.Р.Славейков"    38 точки    
1 клас    456    Георги Иванов Павлов    ЧСОУ "Рьорих"    38 точки    
1 клас    457    Йоан Мартинов Йоцев    ЧСОУ ЕСПА    38 точки    
1 клас    458    Николай Николаев Увалиев    ЧСОУ "Дрита"    38 точки    
1 клас    459    Александър Теодоров Димитров    107 ОУ    37 точки    
1 клас    460    Стефан Данчев Русчев    107 ОУ    37 точки    
1 клас    461    Калоян Калинов Кокошарев    119 СОУ    37 точки    
1 клас    462    Калоян Стаменков Владимиров    126 ОУ    37 точки    
1 клас    463    Боян Бранимиров Рушков    134 СОУ    37 точки    
1 клас    464    Никола Ивайлов Трухчев    134 СОУ    37 точки    
1 клас    465    Анжела Кирилова Азманова    145 СОУ    37 точки    
1 клас    466    Дамян Ивайлов Димитров    145 СОУ    37 точки    
1 клас    467    Любомир Андонов Тушев    145 СОУ    37 точки    
1 клас    468    РЕНИ БОРИСЛАВОВА СТОЯНОВА    18 СОУ    37 точки    
1 клас    469    Ангел Огнянов Бъров    20 ОУ    37 точки    
1 клас    470    Антон Симеонов Пешев    20 ОУ    37 точки    
1 клас    471    Михаил Владимиров Иванов    20 ОУ    37 точки    
1 клас    472    Виктор Кирилов Климентов    25 ОУ    37 точки    
1 клас    473    Калоян Георгиев Калайджийски    25 ОУ    37 точки    
1 клас    474    Йордан Йорданов Караколев    31 СУЧЕМ    37 точки    
1 клас    475    Симеон Стефанов Димов    31 СУЧЕМ    37 точки    
1 клас    476    Борислав Борисов Борисов    33 ОУ    37 точки    
1 клас    477    Ета Стефан Щерева    34 ОУ    37 точки    
1 клас    478    Ивета Христова    38 ОУ    37 точки    
1 клас    479    Александър Ивайлов Богомилов    41 ОУ    37 точки    
1 клас    480    Виктория Димитрова Димитрова    41 ОУ    37 точки    
1 клас    481    Момчил Василев Бегов    41 ОУ    37 точки    
1 клас    482    Николай Георгиев Улевинов    41 ОУ    37 точки    
1 клас    483    Румен Ангелов Виденов    41 ОУ    37 точки    
1 клас    484    Каролина Бойкова Зотева    45 ОУ     37 точки    
1 клас    485    Сиана Веселинова Павлова    45 ОУ     37 точки    
1 клас    486    Алина Малла    54 СОУ    37 точки    
1 клас    487    Анджи Лодигеорги    54 СОУ    37 точки    
1 клас    488    Васил Гергинов    54 СОУ    37 точки    
1 клас    489    Димитър Руменов Вукашинов    55 СОУ    37 точки    
1 клас    490    Симеон Христов Христов    55 СОУ    37 точки    
1 клас    491    Борис Борисов Иванов    56 СОУ    37 точки    
1 клас    492    Даниела Данаилова Желева    56 СОУ    37 точки    
1 клас    493    Велизар Богданов    63 ОУ    37 точки    
1 клас    494    Антоан Елие Исса    7 СОУ    37 точки    
1 клас    495    Виктор Георгиев Чочков    73 СОУ    37 точки    
1 клас    496    Хари Рашков Ковачев     90 СОУ    37 точки    
1 клас    497    Ивана Страхилова Ангелова    Евроучилище"Ровел"    37 точки    
1 клас    498    Християн Видолов    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    37 точки    
1 клас    499    Ива Емелова Градинарова    ЧСОУ "Дрита"    37 точки    
1 клас    500    Станимир Димитров Димитров    ЧСОУ "Дрита"    37 точки    
1 клас    501    Атанас Петров Петров    105 СОУ    36 точки    
1 клас    502     Анна Боянова Командарева    107 ОУ    36 точки    
1 клас    503    Грета Андрей Ангелова    129 ОУ "Антим - І"    36 точки    
1 клас    504    Костантин Тонев Атанасов    134 СОУ    36 точки    
1 клас    505    Явор Свиленов Пачеджиев    134 СОУ    36 точки    
1 клас    506    Калина Костадинова Илиева    143 ОУ    36 точки    
1 клас    507    Ралица Николаева Радоицова    143 ОУ    36 точки    
1 клас    508    Стефани Живкова Димитрова    143 ОУ    36 точки    
1 клас    509    Александра Стоянова Георгиева    145 СОУ    36 точки    
1 клас    510    Богомил Валентинов Аладжов    145 СОУ    36 точки    
1 клас    511    Мартин Георгиев Георгиев    145 СОУ    36 точки    
1 клас    512    Славка Николаева Трендафилова    145 СОУ    36 точки    
1 клас    513    Стоян Георгиев Герганов    145 СОУ    36 точки    
1 клас    514    Бисер Бисеров Евтимов    16 ОУ    36 точки    
1 клас    515    ВИКТОР БОРИСОВ КАДИКОВ    18 СОУ    36 точки    
1 клас    516    ПАВЕЛ ХРИСТО В ХРИСТОВ    18 СОУ    36 точки    
1 клас    517    Юлиян Любомиров Любомиров    19 СОУ    36 точки    
1 клас    518    Божидар Владимиров Карамишев    20 ОУ    36 точки    
1 клас    519    Рая Валерий Васева    20 ОУ    36 точки    
1 клас    520    Стефан Методиев Ставрев    20 ОУ    36 точки    
1 клас    521    Ива Мирославова Иванова    23 СОУ    36 точки    
1 клас    522    Виктория Николаева Ташкова    25 ОУ    36 точки    
1 клас    523    Димитър Тошков Милкински    25 ОУ    36 точки    
1 клас    524    Косара Евгениева Додова    25 ОУ    36 точки    
1 клас    525    Яница Атанасова Иванова    31 СУЧЕМ    36 точки    
1 клас    526    Вероника Иванова Иванова    33 ОУ    36 точки    
1 клас    527    Гергана Георгиева Георгиева    33 ОУ    36 точки    
1 клас    528    Елена Христова Гройчева    33 ОУ    36 точки    
1 клас    529    Златина Георгиева Джиджишева    33 ОУ    36 точки    
1 клас    530    Таня Андреева Златанова    33 ОУ    36 точки    
1 клас    531    Иванджелин Яворова Лахчева    35 СОУ    36 точки    
1 клас    532    Аделина Петрова Стоилова    45 ОУ     36 точки    
1 клас    533    Васил Стоянов Тошев    45 ОУ     36 точки    
1 клас    534    Кристиан Кирилов Христов    45 ОУ     36 точки    
1 клас    535    Ясин Гасан Абдулмажед    45 ОУ     36 точки    
1 клас    536    Цветелина Варийска    54 СОУ    36 точки    
1 клас    537    Ивана Лъчезарова Миладинова    55 СОУ    36 точки    
1 клас    538    Мартин Войков Стоянов    55 СОУ    36 точки    
1 клас    539    Анди Петромиров Кънчев    7 СОУ    36 точки    
1 клас    540    Йоана Иванова Андреева    88 СОУ    36 точки    
1 клас    541    Саманта Димитрова Костова    88 СОУ    36 точки    
1 клас    542    Симона Даниелова Кръстева    88 СОУ    36 точки    
1 клас    543    Александър Иванов    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    36 точки    
1 клас    544    Виктория Петкова    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    36 точки    
1 клас    545    Даниел Петров    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    36 точки    
1 клас    546    Явор Тотков Ганев    СОУ "К. Методий",Бургас    36 точки    
1 клас    547    Калоян Светославов Огнянов    ЧНУ "Питагор"    36 точки    
2 клас    1    Георги Пейчев Пеев    107 ОУ    74 точки    Награда
2 клас    2    Томислав Миленов Димитров    18 СОУ    74 точки    Награда
2 клас    3    Християн Александър Денков    18 СОУ    74 точки    Награда
2 клас    4    Елена Росенова Стоянова    36 СОУ    74 точки    Награда
2 клас    5    Милен Георгиев Младенов    36 СОУ    74 точки    Награда
2 клас    6    Гриша Ивов Лилов    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    74 точки    Награда
2 клас    7    Владимир Стойчев Слепцов    125 СОУ    71 точки    Награда
2 клас    8    Цветан Христов Станчев    36 СОУ    71 точки    Награда
2 клас    9    Мария Димитрова Льотева    101 СОУ    69 точки    Награда
2 клас    10    Борис Николаев Лазаров    104 ОУ    69 точки    Награда
2 клас    11    Виктор Павлов Иванов    2 СОУ    69 точки    Награда
2 клас    12    Йордан Сведославов Бозаджийски    ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"    69 точки    Награда
2 клас    13    Любомир Руменов Сяров    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    69 точки    Награда
2 клас    14    Денис Джанер Тахир    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    69 точки    Награда
2 клас    15    Божидар Павлов Бонев    119 СОУ    68 точки    Награда
2 клас    16    Стефанка Тодорова Манахова    119 СОУ    68 точки    Награда
2 клас    17    Анна Веселинова Дочева    55 СОУ    68 точки    Награда
2 клас    18    Максим Браян Селвелиев    ЧОУРЧО "Българско школо"    68 точки    Награда
2 клас    19    Николай Тодоров Михов    18 СОУ    67 точки    Награда
2 клас    20    Роберто Мирославов Иванов    18 СОУ    67 точки    Награда
2 клас    21     Павел Иванов Панев     73 СОУ    66 точки    Награда
2 клас    22    Десислава Пламенова Николова    НУКК    66 точки    Награда
2 клас    23    Артър Оливър Николофф    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    66 точки    Награда
2 клас    24    Елица Игор Йотова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    66 точки    Награда
2 клас    25    Ирена Крумова Попова    ЧОУ"П.Р.Славейков"    66 точки    Награда
2 клас    26    Йоан Чавдаров Панев    36 СОУ    65 точки    Награда
2 клас    27    Савина Богданова Русева    41 ОУ    65 точки    Награда
2 клас    28    Гергана Пламенова Симонска    51 СОУ    65 точки    Награда
2 клас    29    Мартин Т. Донев    138 СОУ    65 точки    Награда
2 клас    30    Димитър Стефанов Донков    56 СОУ    65 точки    Награда
2 клас    31    Александър Венциславов Банков    104 ОУ    64 Награда
2 клас    32    Теодора Петрова Хущинарова    16 ОУ    64 Награда
2 клас    33    Александър Сиджимов    23 СОУ    64 точки    
2 клас    34    Иван Пламенов Петков    36 СОУ    64 точки    
2 клас    35    Габриела Любомирова Любенова    41 ОУ    64 точки    
2 клас    36    Исидор Илиянов Хлебаров    41 ОУ    64 точки    
2 клас    37    Калина Александрова Николова    41 ОУ    64 точки    
2 клас    38    Иво Стефанов Аврамов    51 СОУ    64 точки    
2 клас    39    Никола Цанков Стефанов    51 СОУ    64 точки    
2 клас    40    Мартина Радославова Мартинова    П.Р.Славейков,Бургас    64 точки    
2 клас    41    Матей Матеев Рибагин    ЧОУ "Веда"    64 точки    
2 клас    42    Кузма    ЧОУ "Св. София"    64 точки    
2 клас    43    Михаела Иванова Цанкова    ЧОУ "Св. София"    64 точки    
2 клас    44     Никола Георгиев Славчев    107 ОУ    63 точки    
2 клас    45    Дарина Пламенова Младенова    18 СОУ    63 точки    
2 клас    46    Василена Георгиева Годинячка    41 ОУ    63 точки    
2 клас    47    Димитър Стоянов Барев    55 СОУ    63 точки    
2 клас    48    Румяна Бисерова Медарова    55 СОУ    63 точки    
2 клас    49    Флорънс Тодорова Тодорова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    63 точки    
2 клас    50    Виктор Светлинов Георгиев    55 СОУ    62 точки    
2 клас    51    Велизар Станиславов Чиликов    Братя Миладинови, Бургас    62 точки    
2 клас    52    Деян Радков Влайков    ЧОУ "Св. София"    62 точки    
2 клас    53    Дамяна Станимирова Хаджигенова    33 ОУ    62 точки    
2 клас    54    Васил Георгиев Чиров    107 ОУ    61 точки    
2 клас    55    Йордан Тодоров Тодоров    107 ОУ    61 точки    
2 клас    56    Павел Василев Николов    107 ОУ    61 точки    
2 клас    57    Симеон Бориславов Дачев    107 ОУ    61 точки    
2 клас    58    Алет Алекс Петров    128 СОУ    61 точки    
2 клас    59    Константин Каменов Каменов    138 СОУ    61 точки    
2 клас    60    Цветелина Станиславова Георгиева    14 СОУ    61 точки    
2 клас    61    Виктория Василева Люцканова    142 ОУ    61 точки    
2 клас    62    Борис Ясенов Петров     22 СОУ    61 точки    
2 клас    63    Андриан Василев Костов    Братя Миладинови, Бургас    61 точки    
2 клас    64    БЕЗИМЕННО - 2 клас    ЧОУРЧО "Българско школо"    61 точки    
2 клас    65    Никола Боянов Бенчев    44 СОУ    60 точки    
2 клас    66    Стояна Цонева Пенева    107 ОУ    59 точки    
2 клас    67    Юлиян Кристианов Лечев    107 ОУ    59 точки    
2 клас    68    Антонио Милчев    119 СОУ    59 точки    
2 клас    69    Гергана Михайлова Дянкова    134 СОУ    59 точки    
2 клас    70    Цвета Иванова Миндиликова    142 ОУ    59 точки    
2 клас    71    Георги Дианов Динков    163 ОУ "Черноризец Храбър"    59 точки    
2 клас    72    Ивани Богомилова Войнова    18 СОУ    59 точки    
2 клас    73    Стефан Стефанов Шиваров    18 СОУ    59 точки    
2 клас    74    Самуил Владимиров Петков    20 ОУ    59 точки    
2 клас    75    Калина Калинова Иванова    34 ОУ    59 точки    
2 клас    76    Вероника Атанасова Симеонова    36 СОУ    59 точки    
2 клас    77    Вероника Ивайлова Ченчева    36 СОУ    59 точки    
2 клас    78    Мила Веселинова Василева    36 СОУ    59 точки    
2 клас    79    Калоян Ангелов Георгиев    38 ОУ    59 точки    
2 клас    80    Борислав Пламенов Петров    41 ОУ    59 точки    
2 клас    81    Никола Радославов Райков    41 ОУ    59 точки    
2 клас    82    Иван Димитров Иванов    51 СОУ    59 точки    
2 клас    83    Цветомир Иванов Иванов    55 СОУ    59 точки    
2 клас    84    Александър Бориславов Недялков     90 СОУ    59 точки    
2 клас    85    Стилиян Купенов Кожухаров    Братя Миладинови, Бургас    59 точки    
2 клас    86    Константина Маринова Политова    Васил Априлов, Бургас    59 точки    
2 клас    87    Недялко Живков Тенев    Д.Дебелянов,Бургас    59 точки    
2 клас    88    Мария Георгиева Кунева    ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"    59 точки    
2 клас    89    Никола Николаев Неделчев    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    59 точки    
2 клас    90    Христо Христов Урумов    ЧОУ "Дорис Тенеди"    59 точки    
2 клас    91    Габриела Йорданова Станимирова    ЧОУ "Св. София"    59 точки    
2 клас    92    Александър Петров Станев    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    59 точки    
2 клас    93    Валери Чавдаров Ванков    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    59 точки    
2 клас    94    Атанас Викторов Тутеков    ЧОУРЧО "Българско школо"    59 точки    
2 клас    95    Анжела Антоний Антонова    ЧСОУ "ЕСПА"    59 точки    
2 клас    96    Борис Насков Василев    104 ОУ    58 точки    
2 клас    97    Ангел Иванов Райчев    125 СОУ    58 точки    
2 клас    98    Стефани Мирославова Тодорова     35 СОУ    58 точки    
2 клас    99    Димитър Веселинов Ковачев    55 СОУ    58 точки    
2 клас    100    Десислава Свиленова Шунина    104 ОУ    57 точки    
2 клас    101    Явор Мирославов Йорданов    119 СОУ    57 точки    
2 клас    102    Явор Станиславов Петков    14 СОУ    57 точки    
2 клас    103    Александър Александров Зарбов    18 СОУ    57 точки    
2 клас    104    Йоана Димчева Тачева    36 СОУ    57 точки    
2 клас    105    Никола Савчев Савчев    41 ОУ    57 точки    
2 клас    106    Боян Боянов Иванов    45 ОУ     57 точки    
2 клас    107    Камен Данаилов Прангов    51 СОУ    57 точки    
2 клас    108    Елица Илкова Симеонова    8 СОУ    57 точки    
2 клас    109    Александър Димитров    96 СОУ    57 точки    
2 клас    110    Радостина Запрянова    ЧОУ "Св. София"    57 точки    
2 клас    111    Свилен Маринов Дилчев    107 ОУ    56 точки    
2 клас    112    Теодор Младенов Алексиев    107 ОУ    56 точки    
2 клас    113    Румяна Иван-Асен Иванова    129 ОУ "Антим - І"    56 точки    
2 клас    114    Никола Стилиянов Николов    14 СОУ    56 точки    
2 клас    115    Елисавета Севдалинова Андонова    143 ОУ    56 точки    
2 клас    116    Иван Красимиров Вълев    143 ОУ    56 точки    
2 клас    117    Мира Станиславова Зикалова    20 ОУ    56 точки    
2 клас    118    Петър Николаев Тупарев    25 ОУ    56 точки    
2 клас    119    Венета Ивайлова Гатева    33 ОУ    56 точки    
2 клас    120    Даниел Николаев Генов    36 СОУ    56 точки    
2 клас    121    Мария Иванова Иванова    74 СОУ    56 точки    
2 клас    122    Алекс Светославов Чавдаров    90 СОУ    56 точки    
2 клас    123    Младен Спасов Колев    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    56 точки    
2 клас    124    Василена Христова Монева    105 СОУ    55 точки    
2 клас    125     Димитър Ангелов Митов    107 ОУ    55 точки    
2 клас    126    Алек Марио Величков    18 СОУ    55 точки    
2 клас    127    Ирина Георгиева Аладжова    38 ОУ    55 точки    
2 клас    128    Димитър Иванов Велев    55 СОУ    55 точки    
2 клас    129    Александър Веселинов Георгиев    ЧСОУ "ЕСПА"    55 точки    
2 клас    130    Никола Станиславов Витанов    104 ОУ    54 точки    
2 клас    131    Николай Пламенов Дичев    105 СОУ    54 точки    
2 клас    132    Иван Георгиев Стефанов    107 ОУ    54 точки    
2 клас    133    Катрина Кристофър Торп    107 ОУ    54 точки    
2 клас    134    Мина Георгиева Евтимова    145 СОУ    54 точки    
2 клас    135    Владимир Валентинов Янчев    18 СОУ    54 точки    
2 клас    136    Гергана Яниславова Гушева    18 СОУ    54 точки    
2 клас    137    Деница Рачева    23 СОУ    54 точки    
2 клас    138    Иван Ивов Панайотов    31 СУЧЕМ    54 точки    
2 клас    139    Елица Георгиева Пенчева    35 СОУ    54 точки    
2 клас    140    Борил Георгиев Венков    55 СОУ    54 точки    
2 клас    141    Стефан Атанасов Божилов    55 СОУ    54 точки    
2 клас    142    Виктор Светлозаров Йосифов    Братя Миладинови, Бургас    54 точки    
2 клас    143    Макси Христов Игнатов    ЧОУРЧО "Българско школо"    54 точки    
2 клас    144    Синтия Матеева Боева    ЧОУРЧО "Българско школо"    54 точки    
2 клас    145    Криста Филипова Лазарова    ЧСОУ "ЕСПА"    54 точки    
2 клас    146    Самуил Николаев Стефанов    ЧСОУ "ЕСПА"    54 точки    
2 клас    147    Константин Христов Илиев    125 СОУ    53 точки    
2 клас    148    Данаил Николаев Карадочев    128 СОУ    53 точки    
2 клас    149    Иво Николаев Събев    128 СОУ    53 точки    
2 клас    150    Габриела Здравкова Стойчева    138 СОУ    53 точки    
2 клас    151    Бисер Павлинов Младенов    142 ОУ    53 точки    
2 клас    152    Виктория Георгиева Генова    142 ОУ    53 точки    
2 клас    153    Александър Александров Раков    145 СОУ    53 точки    
2 клас    154    Дея Лъчезарова Паунова    51 СОУ    53 точки    
2 клас    155    Мартин Тропчев Владимиров    55 СОУ    53 точки    
2 клас    156    Александра Сергеева Миланова    107 ОУ    52 точки    
2 клас    157    Весела Веселинова Гушева    107 ОУ    52 точки    
2 клас    158    Георги Иванов Иванов    107 ОУ    52 точки    
2 клас    159    Филип Валерий Янакиев    107 ОУ    52 точки    
2 клас    160    Иво Лозанов    119 СОУ    52 точки    
2 клас    161    Георги Димитров Вълков    120 ОУ "Г. Раковски"    52 точки    
2 клас    162    Катерина Ивет Бояджиева    18 СОУ    52 точки    
2 клас    163    Радостин Марянов Добрев    18 СОУ    52 точки    
2 клас    164    Теодор Николов Сербезов    19 СОУ    52 точки    
2 клас    165    Димана Димитрова Тонева    20 ОУ    52 точки    
2 клас    166    Николай Здравков Динков    51 СОУ    52 точки    
2 клас    167    Виктор Роберт Гергов    55 СОУ    52 точки    
2 клас    168    Вилия Радостинова Зивилдиева    Братя Миладинови, Бургас    52 точки    
2 клас    169    Ян Дамянов Анастасов    ЧНУ "Ерих Кестнер"    52 точки    
2 клас    170    Александър Емилов Стефанов    ЧОУ "Св. София"    52 точки    
2 клас    171    Калоян Момчилов Риладжиев    ЧСОУ "Евростар"    52 точки    
2 клас    172    Лияна Яворова Владинова    ЧСОУ "Дрита"    52 точки    
2 клас    173    Боил Юлиянов Христов    104 ОУ    51 точки    
2 клас    174    Ива Момчилова Шопова    107 ОУ    51 точки    
2 клас    175    Александър Владимиров Терезев    128 СОУ    51 точки    
2 клас    176    Васил Иванов Самарджиев    134 СОУ    51 точки    
2 клас    177    Андрей Димитров Маргаритов    138 СОУ    51 точки    
2 клас    178    Момчил Стефанов Анев    141 ОУ    51 точки    
2 клас    179    Кристина Светозарова Терзиева    143 ОУ    51 точки    
2 клас    180    Далия Ела Йостен    145 СОУ    51 точки    
2 клас    181    Лъчезар Кирилов Бъклов    51 СОУ    51 точки    
2 клас    182    Мартина Николаева Стайкова    55 СОУ    51 точки    
2 клас    183    Кристиян Християн Викторов     90 СОУ    51 точки    
2 клас    184    Цветелина Георгиева Тетимова    Васил Априлов, Бургас    51 точки    
2 клас    185    Алкира Василий Неделчева    107 ОУ    50 точки    
2 клас    186    Любомир Тодоров Калчев    145 СОУ    50 точки    
2 клас    187    Цветина Томова Томова    145 СОУ    50 точки    
2 клас    188    Павел Данаилов Кожухаров     25 ОУ    50 точки    
2 клас    189    Петър Огнянов Петров    31 СУЧЕМ    50 точки    
2 клас    190    Кристиян Венциславов Василев    104 ОУ    49 точки    
2 клас    191    Кристиан Калинов Кръстев    107 ОУ    49 точки    
2 клас    192    Мария-Йоана Чавдарова Димитрова    120 ОУ "Г. Раковски"    49 точки    
2 клас    193    Адриана Евгениева Блажева    134 СОУ    49 точки    
2 клас    194    Йоана Стожянова Цветкова    134 СОУ    49 точки    
2 клас    195    Виктория Живкова Димитрова    138 СОУ    49 точки    
2 клас    196    Андреа Андреева Новкова    142 ОУ    49 точки    
2 клас    197    Борис Ивайлов Михайлов    142 ОУ    49 точки    
2 клас    198    Калоян Пламенов Пашов    145 СОУ    49 точки    
2 клас    199    Явор Ивов Митов    145 СОУ    49 точки    
2 клас    200    Даниел-Марио Борисов Паскалев    149 СОУ "Иван Хаджийски"    49 точки    
2 клас    201    Миляна Бисерова Гюрова    18 СОУ    49 точки    
2 клас    202    Божидар Митков Йорданов    26 СОУ    49 точки    
2 клас    203    Ивайло Цветомилов Цеков    34 ОУ    49 точки    
2 клас    204    Сияна Янчева Люцканова    36 СОУ    49 точки    
2 клас    205    Теодосий Иванов Нушев    36 СОУ    49 точки    
2 клас    206    Виктория Людмилова Маркова    41 ОУ    49 точки    
2 клас    207    Ивелина Петрова Байчева    52 ОУ    49 точки    
2 клас    208    Андреа Стоянова Андреева    55 СОУ    49 точки    
2 клас    209    Калина Кръстева Костова    90 СОУ    49 точки    
2 клас    210    Стефани Стефанова Иванова    ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"    49 точки    
2 клас    211    Йоана Цветанова Антонова    ЧОУ "Веда"    49 точки    
2 клас    212    Павел Велков Георгиев    ЧСОУ "Рьорих"    49 точки    
2 клас    213    Радина Марио Терзийска    ЧСОУ "Дрита"    49 точки    
2 клас    214     Мария Борисова Христова    107 ОУ    48 точки    
2 клас    215    Виктор Пламенов Койчев    119 СОУ    48 точки    
2 клас    216    Симеон Пламенов Кондаков    128 СОУ    48 точки    
2 клас    217    Ива Симеонова Симеонова    163 ОУ "Черноризец Храбър"    48 точки    
2 клас    218    Атанас Атанасов Мишев    20 ОУ    48 точки    
2 клас    219    Доника Антонио Петачка    26 СОУ    48 точки    
2 клас    220    Христина Венциславова Иванова     32 СОУ    48 точки    
2 клас    221    Магдалена Маркова Таскова    56 СОУ    48 точки    
2 клас    222    Любомир Янев    ЧОУ "Меридиан 22"    48 точки    
2 клас    223    Борис Димитров Калинов    1 СОУ    47 точки    
2 клас    224    Ириней Георгиев Георгиев    109 ОУ    47 точки    
2 клас    225    Николета Николаева Милушева     109 ОУ    47 точки    
2 клас    226    Милен Руменов Хаджиев    11 ОУ    47 точки    
2 клас    227    Лора Благоева Иванова    129 ОУ "Антим - І"    47 точки    
2 клас    228    Александър Кръстев Касабов    134 СОУ    47 точки    
2 клас    229    Даниел Цветелинов Илиев    137 СОУ "А. Кънчев"    47 точки    
2 клас    230    Кольо Велиславов Колев    145 СОУ    47 точки    
2 клас    231    Виктория Момчилова Виткова    18 СОУ    47 точки    
2 клас    232    Мария Илиянова Симовска    18 СОУ    47 точки    
2 клас    233    Мира Борисова Димитрова    18 СОУ    47 точки    
2 клас    234    Александър Венциславов Григоров    35 СОУ    47 точки    
2 клас    235    Антоанета Иванова Николова    36 СОУ    47 точки    
2 клас    236    София Миленова Димиева    36 СОУ    47 точки    
2 клас    237    Филип Иванов Тодоров    36 СОУ    47 точки    
2 клас    238    Мартин Георгиев Милчев    39 СОУ    47 точки    
2 клас    239    Анастасия Петрова Нейкова    41 ОУ    47 точки    
2 клас    240    Веселин Светославов Велчев    45 ОУ     47 точки    
2 клас    241    Виктория Бойкова Великова    55 СОУ    47 точки    
2 клас    242    Иван Минчев Вътев    Братя Миладинови, Бургас    47 точки    
2 клас    243    Христо Христов Куков    НУКК    47 точки    
2 клас    244    Теодор Крумов Воев    ЧНУ "Ерих Кестнер"    47 точки    
2 клас    245    Никола Богомилов Велев    ЧНУ "Питагор"    47 точки    
2 клас    246    Теодора Красимирова Тодорова    ЧСОУ "Дрита"    47 точки    
2 клас    247    Петър Петров Настев    104 ОУ    46 точки    
2 клас    248    Стилияна Аспарухова Аспарухова    104 ОУ    46 точки    
2 клас    249    Кирил Георгиев Вълков    128 СОУ    46 точки    
2 клас    250    Зорница Цветанова Цветкова    138 СОУ    46 точки    
2 клас    251    Валентин Мартинов Бакалов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    46 точки    
2 клас    252    Ангелина любомирова Иванова    16 ОУ    46 точки    
2 клас    253    Ина Росенова Илкова    163 ОУ "Черноризец Храбър"    46 точки    
2 клас    254    Магдалена Десислав Димова    18 СОУ    46 точки    
2 клас    255    Мария Вълчева Вълкова    25 ОУ    46 точки    
2 клас    256    Димитрина Станиславова Шерденкова    33 ОУ    46 точки    
2 клас    257    Василики Христиди    36 СОУ    46 точки    
2 клас    258    Анастасия Симеонова Йонова    41 ОУ    46 точки    
2 клас    259    Илия Яворов Панайотов    ЧСОУ "Евростар"    46 точки    
2 клас    260    Благовест Николаев Атанасов    107 ОУ    45 точки    
2 клас    261    Владислав Ивайлов Георгиев    107 ОУ    45 точки    
2 клас    262    Стоян Иванов Орозов    107 ОУ    45 точки    
2 клас    263    Тина Недялкова Недялкова    107 ОУ    45 точки    
2 клас    264    Маргарита Ангелова Иванова    15 СОУ    45 точки    
2 клас    265    Ивана Георгиева Георгиева    18 СОУ    45 точки    
2 клас    266    Ирен Евгениева Томова    18 СОУ    45 точки    
2 клас    267    Йоана Иванова Витанова    18 СОУ    45 точки    
2 клас    268    Пресиан Найденов Киров    18 СОУ    45 точки    
2 клас    269    Преслав Проданов Проданов    18 СОУ    45 точки    
2 клас    270    Петър Цветомиров Петров     2 СОУ    45 точки    
2 клас    271    Калоян Цветенов Божилов    20 ОУ    45 точки    
2 клас    272    Мартин Ивайлов Христов    31 СУЧЕМ    45 точки    
2 клас    273    Мартин Любомиров Оков    31 СУЧЕМ    45 точки    
2 клас    274    Елена Николаева Желязкова    41 ОУ    45 точки    
2 клас    275    Елисавета Росенова Недялкова    88 СОУ    45 точки    
2 клас    276    Сияна Владимирова Толева    Братя Миладинови, Бургас    45 точки    
2 клас    277    Виктория Деянова Пеловска    134 СОУ    44 точки    
2 клас    278    Красимир Красимиров Цветанов    134 СОУ    44 точки    
2 клас    279    Никола Кирилов Драганов    134 СОУ    44 точки    
2 клас    280    Дарина Златева Теохарова    145 СОУ    44 точки    
2 клас    281    Теодор Матеев Матев    16 ОУ    44 точки    
2 клас    282    Александър Боянов Тренчев    163 ОУ "Черноризец Храбър"    44 точки    
2 клас    283    Никол Ивова Кючукова    163 ОУ "Черноризец Храбър"    44 точки    
2 клас    284    Юлиан Сашков Методиев    41 ОУ    44 точки    
2 клас    285    Цвета Андреан Антонова     43 ОУ    44 точки    
2 клас    286    Пламен Савов Чорбаджиев    51 СОУ    44 точки    
2 клас    287    Анна Стефанова Командарева    55 СОУ    44 точки    
2 клас    288    Дейвид Марианов Бръстинков    56 СОУ    44 точки    
2 клас    289    Радослава Радославова Павлова    56 СОУ    44 точки    
2 клас    290    Станислав Огнянов Любомиров    56 СОУ    44 точки    
2 клас    291    Теодор Светломиров Камбуров    56 СОУ    44 точки    
2 клас    292    Георги Иванов Угърчински    7 СОУ    44 точки    
2 клас    293    Габриела Димитрова Кръстева    90 СОУ    44 точки    
2 клас    294    Петър Иванов     90 СОУ    44 точки    
2 клас    295    Александра Русланова Димитрова    Васил Априлов, Бургас    44 точки    
2 клас    296    Теодора Руменова Янкова    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    44 точки    
2 клас    297    Александър Недков Хаджиев    ЧНУ "Питагор"    44 точки    
2 клас    298    Кирил Илиянов Иванов    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    44 точки    
2 клас    299    Кристиан Чуперков    ЧОУ"Дъга"    44 точки    
2 клас    300    Ангел Тачев Тачев    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
2 клас    301    Жозеф    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
2 клас    302    Петър Андреев Боцев    107 ОУ    43 точки    
2 клас    303    Надежда Димитрова Гочева    128 СОУ    43 точки    
2 клас    304    Ивелина Николаева Димитрова    137 СОУ "А. Кънчев"    43 точки    
2 клас    305    Кристиян Руменов Стоименов     150 ОУ    43 точки    
2 клас    306    Даниел Ивайлов Атанасов    18 СОУ    43 точки    
2 клас    307    Стефан Миленов Георгиев    34 ОУ    43 точки    
2 клас    308    Анна Любомирова Хубенова    105 СОУ    42 точки    
2 клас    309    Даниел Владимиров Василев    107 ОУ    42 точки    
2 клас    310    Златина Теодорова Владимирова    109 ОУ    42 точки    
2 клас    311    Никола Колев    119 СОУ    42 точки    
2 клас    312    Ивелина Иванова Яначкова    120 ОУ "Г. Раковски"    42 точки    
2 клас    313    Мира Тихомирова Тончева    128 СОУ    42 точки    
2 клас    314    Ивона Иванкова Емануилова    129 ОУ "Антим - І"    42 точки    
2 клас    315    Борис Христов Нешев    145 СОУ    42 точки    
2 клас    316    Виктория Радославова Тоталова    145 СОУ    42 точки    
2 клас    317    Николай Бориславов Къчев    145 СОУ    42 точки    
2 клас    318    Яна Генчева Косева    145 СОУ    42 точки    
2 клас    319    Георги Николаев Кирилов    16 ОУ    42 точки    
2 клас    320    Йоан Алексеев Александров    18 СОУ    42 точки    
2 клас    321    Стелиян Тодоров Стоянов    18 СОУ    42 точки    
2 клас    322    Елена Яворова Тодорова    19 СОУ    42 точки    
2 клас    323    Александра Александрова Апостолова    20 ОУ    42 точки    
2 клас    324    Гергана Светославова Пейчева    20 ОУ    42 точки    
2 клас    325    Кристиан Михайлов Кръстев    23 СОУ    42 точки    
2 клас    326    Виктор Красимиров Василев    31 СУЧЕМ    42 точки    
2 клас    327    Ния Веселинова Йорданова    31 СУЧЕМ    42 точки    
2 клас    328    Симеон Георгиев Кръстев    31 СУЧЕМ    42 точки    
2 клас    329    Любов Иванова Чалъкова    33 ОУ    42 точки    
2 клас    330    Дарина Иванова Петрова    35 СОУ    42 точки    
2 клас    331    Карина Василева Маевска    36 СОУ    42 точки    
2 клас    332    Ия Деянова Шопова    38 ОУ    42 точки    
2 клас    333    Йоан Илиянов Лафазански    38 ОУ    42 точки    
2 клас    334    Рая Владимирова Шопова    38 ОУ    42 точки    
2 клас    335    Анна-Мариа Коева    41 ОУ    42 точки    
2 клас    336    Дара Бориславова Танкова    41 ОУ    42 точки    
2 клас    337    Пламена Пламенова Кривачкова    41 ОУ    42 точки    
2 клас    338    Ивайло Ивайлов Филипов    45 ОУ     42 точки    
2 клас    339    Кристиян Михайлов Петров    55 СОУ    42 точки    
2 клас    340    Георги Венелин Вачков    56 СОУ    42 точки    
2 клас    341    Денис Петьов Захариев    7 СОУ    42 точки    
2 клас    342    Адамир Мосадък Чодри    8 СОУ    42 точки    
2 клас    343    Зорница Николаева Богданова    Васил Априлов, Бургас    42 точки    
2 клас    344    Игор Костадинов Симеонов    Васил Априлов, Бургас    42 точки    
2 клас    345     Пламена Красимирова Ганчева     гр.Елин Пелин    42 точки    
2 клас    346    Вероника Георгиева Шаламанова    ЧОУ "Меридиан 22"    42 точки    
2 клас    347    Борис Александров Караиванов    ЧОУ Веда    42 точки    
2 клас    348    Биляна Ивайлова Иванова    100 ОУ    41 точки    
2 клас    349    Мартин Радославов Иванов    104 ОУ    41 точки    
2 клас    350    Никола-Александър Тодоров Жеков    120 ОУ "Г. Раковски"    41 точки    
2 клас    351    Светлин Емилов Симеонов    143 ОУ    41 точки    
2 клас    352    Людмил Иванов Гарчев    145 СОУ    41 точки    
2 клас    353    Теодор Кирилов Кирилов    145 СОУ    41 точки    
2 клас    354    Мануел Христов Лавчиев    149 СОУ "Иван Хаджийски"    41 точки    
2 клас    355    Биляна Иванова Димитрова    20 ОУ    41 точки    
2 клас    356    Йоана Николаева Ангелова    36 СОУ    41 точки    
2 клас    357    Николай Емилов Господинов    36 СОУ    41 точки    
2 клас    358    Кирил Тодоров Захов    56 СОУ    41 точки    
2 клас    359    Цвета Кирилова Попова    56 СОУ    41 точки    
2 клас    360    Данаил Димитров Георгиев    П.Р.Славейков,Бургас    41 точки    
2 клас    361    Румен Олег Василев    ЧСОУ "Рьорих"    41 точки    
2 клас    362    Димитър - Михаил Димитров Йорданов    104 ОУ    40 точки    
2 клас    363    Самир Мехмед Джафер    104 ОУ    40 точки    
2 клас    364    Калоян Константинов Костов    107 ОУ    40 точки    
2 клас    365    Васил Петков Минчев    119 СОУ    40 точки    
2 клас    366    Мартин Николаев Блъсков    119 СОУ    40 точки    
2 клас    367    Огнян Огнянов Траянов    119 СОУ    40 точки    
2 клас    368    Адриана Димитрова Кънчева    129 ОУ "Антим - І"    40 точки    
2 клас    369    Евелина Крумова Михайлова    143 ОУ    40 точки    
2 клас    370    Ирен Ивайлова Христова    149 СОУ "Иван Хаджийски"    40 точки    
2 клас    371    Иван Иванов Пеев    18 СОУ    40 точки    
2 клас    372    Михаил Даниел Драгов    18 СОУ    40 точки    
2 клас    373    Захари Асенов     199 ОУ    40 точки    
2 клас    374    Павел Ясенов Павлов    36 СОУ    40 точки    
2 клас    375    Васил Станиславов Киров    45 ОУ     40 точки    
2 клас    376    Михаела Миленкова Папаринова    55 СОУ    40 точки    
2 клас    377    Никола Кирилов Тунев    55 СОУ    40 точки    
2 клас    378    Цветелин Цветелинов Генчев    ЧНУ "Ерих Кестнер"    40 точки    
2 клас    379    Владо Игор Марковски    ЧОУРЧО "Българско школо"    40 точки    
2 клас    380    Любомира Каменова Иванова    ЧСОУ "ЕСПА"    40 точки    
2 клас    381    Христо Димитров Димитров    104 ОУ    39 точки    
2 клас    382    Атина Мирославова Димитрова    109 ОУ    39 точки    
2 клас    383    Георги Стефанов Тодоров    119 СОУ    39 точки    
2 клас    384    Станислава Каменова Наумова    128 СОУ    39 точки    
2 клас    385    Ралица Васкова Петрова    130 СОУ "Ст. Караджа"    39 точки    
2 клас    386    Марта Пламенова Масленска    134 СОУ    39 точки    
2 клас    387    Стефана Петрова Илиева    134 СОУ    39 точки    
2 клас    388    Яна Славова Славова    137 СОУ "А. Кънчев"    39 точки    
2 клас    389    Велин Иво Кръстев    138 СОУ    39 точки    
2 клас    390    Камелия Каменова Йоеданова    149 СОУ "Иван Хаджийски"    39 точки    
2 клас    391    Петър Веселинов Митов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    39 точки    
2 клас    392    Даниел Антонов Милчев    16 ОУ    39 точки    
2 клас    393    Радост Любомирова Витанска    16 ОУ    39 точки    
2 клас    394    Николай Иванов Славов    163 ОУ "Черноризец Храбър"    39 точки    
2 клас    395    Калоян Алеков Топов    20 ОУ    39 точки    
2 клас    396    Мартин Найденов Петков    23 СОУ    39 точки    
2 клас    397    Росица Лъчезарова Захариева    34 ОУ    39 точки    
2 клас    398    Теодор Кръстев Габраков    35 СОУ    39 точки    
2 клас    399    Виктория Петрова Петрова    36 СОУ    39 точки    
2 клас    400    Златин Боянов Манахов    38 ОУ    39 точки    
2 клас    401    Иван Росенов Маринов    51 СОУ    39 точки    
2 клас    402    Бойко Георгиев Георгиев    55 СОУ    39 точки    
2 клас    403    Георги Красимиров Балжиев    56 СОУ    39 точки    
2 клас    404    Теодор Велиславов Кръстев    56 СОУ    39 точки    
2 клас    405    Петя Александрова Миронова    68 СОУ    39 точки    
2 клас    406    Екатерина Стефанова Вълчева    8 СОУ    39 точки    
2 клас    407    Йоана Иванова Тренкова    88 СОУ    39 точки    
2 клас    408    Нона Стефанова Лазова    88 СОУ    39 точки    
2 клас    409    Григор Георгиев Солаков    Братя Миладинови, Бургас    39 точки    
2 клас    410    Петър Петров Петров    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    39 точки    
2 клас    411    Ема-Мария Росенова Арабаджиева    ЧОУРЧО "Българско школо"    39 точки    
2 клас    412    Александър Олег Найденов    104 ОУ    38 точки    
2 клас    413    Мартин Драгомиров Иванов    104 ОУ    38 точки    
2 клас    414    Михаела Илиянова Андонова    104 ОУ    38 точки    
2 клас    415    Андреа Венелинова Станкова    145 СОУ    38 точки    
2 клас    416    Радина Атанасова Ангелова    145 СОУ    38 точки    
2 клас    417    Мая Николова Добрева    31 СУЧЕМ    38 точки    
2 клас    418    Лилия Ефтимова Христова    41 ОУ    38 точки    
2 клас    419    Милена Димитрова Шопова    45 ОУ     38 точки    
2 клас    420    Боряна Руменова Любенова    51 СОУ    38 точки    
2 клас    421    Мартин Михайлов Пеличев    100 ОУ    37 точки    
2 клас    422    Георги Владимиров Войнов    104 ОУ    37 точки    
2 клас    423    Даниел Огнянов Драганов    104 ОУ    37 точки    
2 клас    424    Ники Ивайлов Иванов    104 ОУ    37 точки    
2 клас    425    Никола Найденов Николов    104 ОУ    37 точки    
2 клас    426    Стилиян Венциславов Николов    104 ОУ    37 точки    
2 клас    427    Петър Петров Филипов    105 СОУ    37 точки    
2 клас    428     Тома Ивайлов Милков    107 ОУ    37 точки    
2 клас    429    Виктор Димитров    119 СОУ    37 точки    
2 клас    430    Стефания Атова    119 СОУ    37 точки    
2 клас    431    Кристиян Николаев Пенчев    120 ОУ "Г. Раковски"    37 точки    
2 клас    432    Александър Пламенов Маринов    126 ОУ    37 точки    
2 клас    433    Кристиян Георгиев Христов    128 СОУ    37 точки    
2 клас    434    Йордан Евгениев Кожухаров    130 СОУ "Ст. Караджа"    37 точки    
2 клас    435    Атанас Петров Атанасов    137 СОУ "А. Кънчев"    37 точки    
2 клас    436    Лия Тонева Дойчева    137 СОУ "А. Кънчев"    37 точки    
2 клас    437    Ангел Павлинов Младенов    142 ОУ    37 точки    
2 клас    438    Сава Георгиев Стоянов    143 ОУ    37 точки    
2 клас    439    Траян Мариянов Симеонов    143 ОУ    37 точки    
2 клас    440    Александра Даниелова Цветанска    145 СОУ    37 точки    
2 клас    441    Андрей Бориславов Тончев    145 СОУ    37 точки    
2 клас    442    Здравко Георгиев Петков    145 СОУ    37 точки    
2 клас    443    Кристиян Красенов даскалов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    37 точки    
2 клас    444    Мария Василева Атанасова    149 СОУ "Иван Хаджийски"    37 точки    
2 клас    445    Мартин Ангелов Вълчев    163 ОУ "Черноризец Храбър"    37 точки    
2 клас    446    Веселин Василев Коршумов    18 СОУ    37 точки    
2 клас    447    Явор Димитров Апостолов    18 СОУ    37 точки    
2 клас    448    Кирил Илиев Петров    20 ОУ    37 точки    
2 клас    449    Радостина Антонова Мартинова    20 ОУ    37 точки    
2 клас    450    Александър Кирилов Петков    31 СУЧЕМ    37 точки    
2 клас    451    Дейвид Георгиев Стаменов    33 ОУ    37 точки    
2 клас    452    Лилия Александрова Бенева    34 ОУ    37 точки    
2 клас    453    Емили Емилова Бръдянова    36 СОУ    37 точки    
2 клас    454    Иван Божидаров Антонов    37 СОУ    37 точки    
2 клас    455    Георги Руменов Радев    38 ОУ    37 точки    
2 клас    456    Теодора Емилова Тодорова    38 ОУ    37 точки    
2 клас    457    Марина Диянова Ангелова    41 ОУ    37 точки    
2 клас    458    Виктор Станиславов Даракчиев    55 СОУ    37 точки    
2 клас    459    Мартин Радослвов Дамянов    55 СОУ    37 точки    
2 клас    460    Петър Боянов Йосифов    55 СОУ    37 точки    
2 клас    461    Радослава Николова Щерева    55 СОУ    37 точки    
2 клас    462    Теодора Христова Димитрова    55 СОУ    37 точки    
2 клас    463    Петър Петров Иванов    56 СОУ    37 точки    
2 клас    464    Веселина Иванова Митова    88 СОУ    37 точки    
2 клас    465    Йова Иванова Митова    88 СОУ    37 точки    
2 клас    466    Слави Янев Янев    90 СОУ    37 точки    
2 клас    467    Габриела Георгиева    ОУ "Райна Княгиня",Пловдив    37 точки    
2 клас    468    Борислав Милошев    ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"    37 точки    
2 клас    469    Никола Ивайлов Георгиев    ЧНУ "Питагор"    37 точки    
2 клас    470    Борислав Колев Маринов    ЧОУ "Св. София"    37 точки    
2 клас    471    Хари Мартинов Диков    ЧОУ "Св. София"    37 точки    
2 клас    472    Надежда Спасова    ЧСОУ "ЕСПА"    37 точки    
3 клас    1    До Виет Къонг    107 ОУ     74 точки    Награда
3 клас    2    Румен Николаев Иванов    Братя Миладинови, Бургас    74 точки    Награда
3 клас    3    Мина Росенова Петкова    ЧОУРЧО "Българско школо"    73 точки    Награда
3 клас    4    Славина Стоилова Лилкова    143 ОУ    71 точки    Награда
3 клас    5    Женя Йорданова Янчева    Братя Миладинови, Бургас    71 точки    Награда
3 клас    6    Михаела Филипова Гледачева    104 ОУ    69 точки    Награда
3 клас    7    Алекс Иванов Цветанов    125 СОУ    69 точки    Награда
3 клас    8    Мая Петрова Панова    128 СОУ    69 точки    Награда
3 клас    9    Боромир Чавдаров Видев    88 СОУ    69 точки    Награда
3 клас    10    Никол Николаева Данкинова    НУКК    69 точки    Награда
3 клас    11    Димитър Михайлов Михайлов    125 СОУ    68 точки    Награда
3 клас    12    Маргарита Велчева Стефанова    54 СОУ    68 точки    Награда
3 клас    13    Светлин Красимиров Лалов    68 СОУ    68 точки    Награда
3 клас    14    Христо Росенов Карагьозов    81 СОУ    68 точки    Награда
3 клас    15    Александър Ангелов Ангелов    Братя Миладинови, Бургас    68 точки    Награда
3 клас    16    Денис Даниел Величков    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    68 точки    Награда
3 клас    17    Никола Емилов Димитров    104 ОУ    67 точки    Награда
3 клас    18    Лъчезар Иванов Вълчев    136 ОУ    67 точки    Награда
3 клас    19    Маноил Янков Илиев    ЧОУРЧО "Българско школо"    67 точки    Награда
3 клас    20    Ангел Емилов Димитров    ЧСОУ "Дрита"    67 точки    Награда
3 клас    21    Виктор Стилиянов Колев    73 СОУ    66 точки    Награда
3 клас    22    Самуил Троянов Радулов    22 СОУ    65 точки    Награда
3 клас    23    Георги Илиянов Петров    25 ОУ    65 точки    Награда
3 клас    24    Виктория Веселинова Крачунова    145 СОУ    65 точки    Награда
3 клас    25    Никола Мартинов Стайков    145 СОУ    65 точки    Награда
3 клас    26    Симона Венелинова Клая    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    65 точки    Награда
3 клас    27    Ивана Дилянова Панева    ЧОУ Св.София    65 точки    Награда
3 клас    28    Александър Стоянов Недков    107 ОУ     64 точки    
3 клас    29    Любослав Владимиров Панайотов    18 СОУ     64 точки    
3 клас    30    Стефан Мартинов Хаджистойков    36 СОУ    64 точки    
3 клас    31    Дарина Светославова Атанасова    81 СОУ    64 точки    
3 клас    32    Георги Иванов Попов    Братя Миладинови, Бургас    64 точки    
3 клас    33    Огнян Пламенов Барух    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    64 точки    
3 клас    34    Георги Илиянов Иванов     ЧОУ "Доктор Петър Берон"    63 точки    
3 клас    35    Цвета Ивова Радославова    ЧОУ "Св. София"    63 точки    
3 клас    36    Иван Венциславов Георгиев    143 ОУ    62 точки    
3 клас    37    Калоян Бойчев Аранаудов    151 НСОУ    62 точки    
3 клас    38    Веселин Александров Димов    ОУ гр. Габрово    62 точки    
3 клас    39    Ели Димитрова Витанова    ЧСОУ "Свети Георги"    62 точки    
3 клас    40    Рая Димитрова Димитрова    107 ОУ    61 точки    
3 клас    41    Стефан Станиславов Бояджиев    107 ОУ    61 точки    
3 клас    42    Александър Ивайлов Митев    143 ОУ    61 точки    
3 клас    43    До Хю Тонг    32 СОУ    61 точки    
3 клас    44    Калоян Тодоров Фачиков    34 ОУ    61 точки    
3 клас    45    Христина Василева Николева    НУКК    61 точки    
3 клас    46    Ивана Мирослав Илиева    ЧОУ "Св. София"    61 точки    
3 клас    47    Александър Хартарски    119 СОУ    60 точки    
3 клас    48    Божидар Стоянов Георгиев    34 ОУ    60 точки    
3 клас    49    Вая Силиянова Григорова    35 СОУ    60 точки    
3 клас    50    Калина Бориславова Михайлова    38 ОУ    60 точки    
3 клас    51    Ния Василева Василева    38 ОУ    60 точки    
3 клас    52    Алек Емил Мечикян     6 ОУ    60 точки    
3 клас    53    Георги-Филипе Дейвид Етъридж    ЧОУ "Св. София"    60 точки    
3 клас    54    Рангел Леонидов Плачков    107 ОУ    59 точки    
3 клас    55    Марин-Константин Кирилов Палатов    120 ОУ "Г. Раковски"    59 точки    
3 клас    56    Крум Георгиев Мухтаров    128 СОУ    59 точки    
3 клас    57    Филип Христофоров Добрев    20 ОУ    59 точки    
3 клас    58    Филип Станиславов Калапиш    51 СОУ    59 точки    
3 клас    59    Траяна Иванова Енчева    Братя Миладинови, Бургас    59 точки    
3 клас    60    Владимир Николаев Долапчиев    145 СОУ    58 точки    
3 клас    61    Красимира Данайлова Каменова    ЧОУ "Св. София"    58 точки    
3 клас    62    Мартин Мартинов Захариев    ЧОУ "Св. София"    58 точки    
3 клас    63    Радослав Емануилов Радославов    ЧОУ "Св. София"    58 точки    
3 клас    64    Ивана Димитрова Ноколова    ЧОУРЧО "Българско школо"    58 точки    
3 клас    65    Ева Ивайлова Кортезова    1 СОУ    57 точки    
3 клас    66    Илиян Николаев Николов    108 СОУ    57 точки    
3 клас    67    Павел Василев Георгиев    36 СОУ    57 точки    
3 клас    68    Георги Ивов Цонков    79 СОУ    57 точки    
3 клас    69    Кети Пейчева Чолакова    Д.Дебелянов,Бургас    57 точки    
3 клас    70    Йоана Иванова Иванова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    57 точки    
3 клас    71    Александър Георгиев Янков    128 СОУ    56 точки    
3 клас    72    Ивелина Атанасова Атанасова    138 СОУ    56 точки    
3 клас    73    Анна Стефанова Манолова    34 ОУ    56 точки    
3 клас    74    Виктор Димитров Райков    120 ОУ "Г. Раковски"    55 точки    
3 клас    75    Теодора Атанасова Германова    42 ОУ    55 точки    
3 клас    76    Момчил Красимиров Захариев    ЧОУ "Д-р П.Берон"    55 точки    
3 клас    77    Диян Христачов Димитров    105 СОУ    54 точки    
3 клас    78    Георги Генчев Калайков    17 СОУ    54 точки    
3 клас    79    Иван Иванов Стоянов    25 ОУ    54 точки    
3 клас    80    Цвета Калоянова Антова    32 СОУ    54 точки    
3 клас    81    Захари Христов Нинов    33 ОУ    54 точки    
3 клас    82    Драгомир Драгомиров Ганев    55 СОУ    54 точки    
3 клас    83    Кристиян Антонов Кадиев    ЧОУ "Св. София"    54 точки    
3 клас    84    Николай Александров Йоцев    26 СОУ    53 точки    
3 клас    85    Никола Детелинов Бачовски    104 ОУ    52 точки    
3 клас    86    Гергана Георгиева Вълкова    104 ОУ    52 точки    
3 клас    87    Йордан Марианов Живков    145 СОУ    52 точки    
3 клас    88    Алекс Бойков Узунов    36 СОУ    52 точки    
3 клас    89    Цветан Ивелинов Иванов    38 ОУ    52 точки    
3 клас    90    Константин Стефанов Мирински    41 ОУ    52 точки    
3 клас    91    Константин Генадиев Григоров    НСОУ София    52 точки    
3 клас    92    Яна Антонова Гаврилова    ЧОУ "Св. София"    52 точки    
3 клас    93    Георги Атанасов Лалев    107 ОУ     51 точки    
3 клас    94    Иво Станиславов Йорданов    107 ОУ     51 точки    
3 клас    95    Александър Милчев    119 СОУ    51 точки    
3 клас    96    Благовеста Николаева Колева    120 ОУ "Г. Раковски"    51 точки    
3 клас    97    Димитър Цветанов Рогачев    16 ОУ    51 точки    
3 клас    98    Симеон Росенов Игнатов    32 СОУ    51 точки    
3 клас    99    Божидар Славчев Костов    43 ОУ    51 точки    
3 клас    100    Стефания Роберто Майкан    55 СОУ    51 точки    
3 клас    101    Любослав Любомиров Вичев    Братя Миладинови, Бургас    51 точки    
3 клас    102    Мариян Маринов Йорданов    Братя Миладинови, Бургас    51 точки    
3 клас    103    Йоана Петрова Кичева    107 ОУ     50 точки    
3 клас    104    Рая Боянова Христова    107 ОУ     50 точки    
3 клас    105    Никол Красимир Михайлова    145 СОУ    50 точки    
3 клас    106    Яна Лъчезарова Костова    18 СОУ    50 точки    
3 клас    107    Сирма Александрова Генчева    20 ОУ    50 точки    
3 клас    108    Антоан Преславски Иванов    22 СОУ    50 точки    
3 клас    109    Александър Господинов Георгиев    88 СОУ    50 точки    
3 клас    110    Йордан Боянов Илиев    88 СОУ    50 точки    
3 клас    111    Маргарита Радостинова Куцева    Братя Миладинови, Бургас    50 точки    
3 клас    112    Людмил Даниелов Кузманов    НУКК    50 точки    
3 клас    113    Ивана Дилянова Каменова    ЧСОУ "Дрита"    50 точки    
3 клас    114    Юлиян Петков Стефанов    104 ОУ    49 точки    
3 клас    115    Александър Велинов Панайотов    25 ОУ    49 точки    
3 клас    116    Тодор Тошков Милкински    25 ОУ    49 точки    
3 клас    117    Мартин Боянов Стефанов    28 СОУ    49 точки    
3 клас    118    Ели Кирилова Лазарова    33 ОУ    49 точки    
3 клас    119    Кристиян Христов Русев    33 ОУ    49 точки    
3 клас    120    Петър Димитров Пелов    34 ОУ    49 точки    
3 клас    121    Теодора Радославова Стоянова    36 СОУ    49 точки    
3 клас    122    Михаил Димитров Василев    4 ОУ    49 точки    
3 клас    123    Красимир СЛавчев Костов    43 ОУ    49 точки    
3 клас    124    Кристиян Иванов Райчев    73 СОУ    49 точки    
3 клас    125    Емануела Емилова Петрунова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    49 точки    
3 клас    126    Ана Мария Антонова Карагьозова    ЧСОУ "Дрита"    49 точки    
3 клас    127    Михаела Михайлова Георгиева    107 ОУ     48 точки    
3 клас    128    Андония Георгиева Станишева    128 СОУ    48 точки    
3 клас    129    Светослава Велчева Илийчовска    18 СОУ    48 точки    
3 клас    130    Филип Александров Георгиев    18 СОУ     48 точки    
3 клас    131    Мина Атанасова Мишева    20 ОУ    48 точки    
3 клас    132    Гергана Виктор Златанова    25 ОУ    48 точки    
3 клас    133    Кирил Недялков Чингаров    28 СОУ    48 точки    
3 клас    134    Анита Миленова Падарева    33 ОУ    48 точки    
3 клас    135    Камен Деянов Русев    38 ОУ    48 точки    
3 клас    136    Лъчезар Ласков Лазаров    38 ОУ    48 точки    
3 клас    137    Христо Алексиев    Братя Миладинови, Бургас    48 точки    
3 клас    138    Даниела Георгиева Енчева    Д.Дебелянов,Бургас    48 точки    
3 клас    139    Даниела Параскевова Бенчева    НСОУ София    48 точки    
3 клас    140    Йордан Ивайлов Андонов     ЧОУ "Доктор Петър Берон"    48 точки    
3 клас    141    Борис Георгиев Пулев    ЧОУ "Св. София"    48 точки    
3 клас    142    Мария Боянова Икономова    120 ОУ "Г. Раковски"    47 точки    
3 клас    143    Николай Атанасов Методиев    123 СОУ    47 точки    
3 клас    144    Илиана Бойко Генова    142 ОУ    47 точки    
3 клас    145    Деница Иванова Гинчева    18 СОУ     47 точки    
3 клас    146    Камен Михалов Михалов    20 ОУ    47 точки    
3 клас    147    Явор Росенов Манчев    26 СОУ    47 точки    
3 клас    148    Димитър Стефанов Узунов    34 ОУ    47 точки    
3 клас    149    Светислав Георгиев Тодоров    36 СОУ    47 точки    
3 клас    150    Станислав Станиславов Владимиров    3 СОУ "Марин Дринов"    47 точки    
3 клас    151    Александър Асенов Илиев    41 ОУ    47 точки    
3 клас    152    Лъчезар Иванов Влаевски    41 ОУ    47 точки    
3 клас    153    Иван Иванов Братанов    51 СОУ    47 точки    
3 клас    154    Ангел Владимиров Пенчев    95 СОУ    47 точки    
3 клас    155    Радослав Недков Пеев    Братя Миладинови, Бургас    47 точки    
3 клас    156    Ива Николаева Янкова    Д.Дебелянов,Бургас    47 точки    
3 клас    157    Иван Михайлов Митев    Д.Дебелянов,Бургас    47 точки    
3 клас    158    Александър Правдомиров Тодоров    Княз Борис,Бургас    47 точки    
3 клас    159    Емил Николаев Младенов    104 ОУ    46 точки    
3 клас    160    Александър Светославов Христов    107 ОУ     46 точки    
3 клас    161    Стефан Владимиров Попов    107 ОУ     46 точки    
3 клас    162    Ния Руменова Петкова    120 ОУ "Г. Раковски"    46 точки    
3 клас    163    Александър Георгиев Димитров    145 СОУ    46 точки    
3 клас    164    Виктор Любенов Алексиев    38 ОУ    46 точки    
3 клас    165    Борис Калоянов Чешмеджиев    51 СОУ    46 точки    
3 клас    166    Ивана Евгениева Кацарска    52 ОУ    46 точки    
3 клас    167    Кристиян Кристиянов Георгиев    НСОУ София    46 точки    
3 клас    168    Юлияна Петрова Костова     ЧОУ "Доктор Петър Берон"    46 точки    
3 клас    169    Кристиан Калинов Генов    ЧОУ "Св. София"    46 точки    
3 клас    170    Ерик Александров Янков    126 ОУ    45 точки    
3 клас    171    Нгуиен Ван Хоанг Чи    138 СОУ    45 точки    
3 клас    172    Едмон Едмон Лазаров    143 ОУ    45 точки    
3 клас    173    Трифон Божидаров Ефтов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    45 точки    
3 клас    174    Ния Симеонова Саздова    19 СОУ    45 точки    
3 клас    175    Георги Каменов Георгиев    20 ОУ    45 точки    
3 клас    176    Денис Христов Бечев    20 ОУ    45 точки    
3 клас    177    Илия Иванов Босовски    33 ОУ    45 точки    
3 клас    178    Гергана Янкова    Братя Миладинови, Бургас    45 точки    
3 клас    179    Стилиян Стоянов    Братя Миладинови, Бургас    45 точки    
3 клас    180    Рада Петрова Димитрова    107 ОУ    44 точки    
3 клас    181    Юлиян Валентинов Милчев    162 ОУ    44 точки    
3 клас    182    Елеонора Бранимирова Димитрова    18 СОУ    44 точки    
3 клас    183    Борислав Илиянов Митев    33 ОУ    44 точки    
3 клас    184    Кристина Петрова Сиренарска    33 ОУ    44 точки    
3 клас    185    Лилиана Велизар Чернева    35 СОУ    44 точки    
3 клас    186    Христо Георгиев Маринов    55 СОУ    44 точки    
3 клас    187    Дамяна Стоянова Стойчева    Д.Дебелянов,Бургас    44 точки    
3 клас    188    Павел Миленов Русев    Д.Дебелянов,Бургас    44 точки    
3 клас    189    Августин Яворов Йосифов    ЧОУ "Св. София"    44 точки    
3 клас    190    Тея Стефанова Павлова    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
3 клас    191    Николай Сливнишки    ЧСОУ "Свети Георги"    44 точки    
3 клас    192    Росен Здравков Ружев    107 ОУ     43 точки    
3 клас    193    Филип Ясенов Дамянов    107 ОУ     43 точки    
3 клас    194    Кристян Василев Борисов    11 ОУ    43 точки    
3 клас    195    Нина Николова Дойчинова    138 СОУ    43 точки    
3 клас    196    Росен Живков Тенев    138 СОУ    43 точки    
3 клас    197    Алекса Александрова Стоилова    143 ОУ    43 точки    
3 клас    198    Марин Ясер Бодур    18 СОУ    43 точки    
3 клас    199    Минко Павлов Минков    20 ОУ    43 точки    
3 клас    200    Габриела Георгиева    31 СУЧЕМ    43 точки    
3 клас    201    Тодор Иванов Кюркчиев    32 СОУ    43 точки    
3 клас    202    Виктория Васкова Тонева    34 ОУ    43 точки    
3 клас    203    Ирина Димитрова Карчинова    43 ОУ    43 точки    
3 клас    204    Силвия Владимирова Динева    45 ОУ     43 точки    
3 клас    205    Петър-Габриел Георгиев Матев    49 ОУ    43 точки    
3 клас    206    Моника Николаева Папазова     Д.Дебелянов,Бургас    43 точки    
3 клас    207    Любослав Кирилов Владов    ЧОУ "Св. София"    43 точки    
3 клас    208    Георги Владимиров Петров    105 СОУ    42 точки    
3 клас    209    Виктор Маринов Стаянов    107 ОУ     42 точки    
3 клас    210    Деница Станимирова Василева    107 ОУ     42 точки    
3 клас    211    Явор Евгениев Алексиев    134 СОУ    42 точки    
3 клас    212    Ана Александрова Димова    18 СОУ    42 точки    
3 клас    213    Михаела Калинова Дакова    20 ОУ    42 точки    
3 клас    214    Цветослав Димитров Николчовски    25 ОУ    42 точки    
3 клас    215    Асен Владимиров Лагадинов    38 ОУ    42 точки    
3 клас    216    Самуил Ивайлов Георгиев    38 ОУ    42 точки    
3 клас    217    Алекс Огнянов Стефанов    4 ОУ    42 точки    
3 клас    218    Мирослав Антонов Йосифов    4 ОУ    42 точки    
3 клас    219    Диана Маринова Русева    41 ОУ    42 точки    
3 клас    220    Алекандра Здравкова Ангелова    68 СОУ    42 точки    
3 клас    221    Светлин Андреев Андреев    8 СОУ    42 точки    
3 клас    222    Мартин Владимиров Василев    81 СОУ    42 точки    
3 клас    223    Ивайло Калинов Георгиев    88 СОУ    42 точки    
3 клас    224    Теодора Георгиева Влахова    88 СОУ    42 точки    
3 клас    225    Даниел Житев Чолаков    ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян", Пловдив    42 точки    
3 клас    226    Теодор Емилов Милушев    ЧОУ "Св. София"    42 точки    
3 клас    227    Стоян Фендулов        42 точки    
3 клас    228    Виктория Миленова Кирилова    104 ОУ    41 точки    
3 клас    229    Камен Живков Желязков    105 СОУ    41 точки    
3 клас    230    Яница Христова Георгиева    109 ОУ    41 точки    
3 клас    231    Мартин Кръстев    119 СОУ    41 точки    
3 клас    232    Лора Стефанова Илиева    120 ОУ "Г. Раковски"    41 точки    
3 клас    233    Велимир Николаев Коцев    120 ОУ "Г. Раковски"    41 точки    
3 клас    234    Илина Калоянова Илиева    128 СОУ    41 точки    
3 клас    235    Красимир Красимиров Иванов    128 СОУ    41 точки    
3 клас    236    Николай Юлиянов Димитров    145 СОУ    41 точки    
3 клас    237    Валентин Валентинов Найденов    16 ОУ    41 точки    
3 клас    238    Елизара Пламенова Георгиева     17 СОУ    41 точки    
3 клас    239    Теодора Веселинова Христова    171 ОУ    41 точки    
3 клас    240    Симеон Миланов Цеков    19 СОУ    41 точки    
3 клас    241    Александър Б. Кръстев    22 СОУ    41 точки    
3 клас    242    Елица Чавдарова Чавдарова    23 СОУ    41 точки    
3 клас    243    Петър Младенов Петров    23 СОУ    41 точки    
3 клас    244    Калина Тодорова Станкулова    36 СОУ    41 точки    
3 клас    245    Татяна Мартинова Макариева    38 ОУ    41 точки    
3 клас    246    Георги Цветанов Еленков    4 ОУ    41 точки    
3 клас    247    Виктория Младенова Бонева    8 СОУ    41 точки    
3 клас    248    Калина Здравкова Гьорева    8 СОУ    41 точки    
3 клас    249    Ясен Кирилов Иванов    ЧНУ "Ерих Кестнер"    41 точки    
3 клас    250    Валерий Цветков Луканов    104 ОУ    40 точки    
3 клас    251    Светослав Владимиров Димитров    104 ОУ    40 точки    
3 клас    252    Светослава Николаева Колева    104 ОУ    40 точки    
3 клас    253    Цветелина Георгиева Георгиева    104 ОУ    40 точки    
3 клас    254    Маргарита Ивова Ташева    107 ОУ     40 точки    
3 клас    255    Димитър Ивойлов Капарашев    120 ОУ "Г. Раковски"    40 точки    
3 клас    256    Борис Данаилов Данчев    134 СОУ      40 точки    
3 клас    257    Калоян Милчев Йорданов    138 СОУ    40 точки    
3 клас    258    Велина Димитрова Ковачка    138 СОУ    40 точки    
3 клас    259    Десислава Ивайлова Попова    142 ОУ    40 точки    
3 клас    260    Мартин Георгиев Цолов    143 ОУ    40 точки    
3 клас    261    Кристиян Красимиров Гиздов    143 ОУ    40 точки    
3 клас    262    Борис Иванов Балтов     17 СОУ    40 точки    
3 клас    263    Диляна Атанасова Сугарева    18 СОУ    40 точки    
3 клас    264    Ивана Антон Николова    20 ОУ    40 точки    
3 клас    265    Волен Стефанов Николов    26 СОУ    40 точки    
3 клас    266    Мартин Валериев Стефанов    28 СОУ    40 точки    
3 клас    267    Ния Огнянова Тренкова    36 СОУ    40 точки    
3 клас    268    Цветелина Ангелова Дафинкичева    36 СОУ    40 точки    
3 клас    269    Явор Николаев Димчев    36 СОУ    40 точки    
3 клас    270    Мартин Петров Шивачев    38 ОУ    40 точки    
3 клас    271    Христина Тодорова Баирева    88 СОУ    40 точки    
3 клас    272    Кристина Петрова Мехмерова    Братя Миладинови, Бургас    40 точки    
3 клас    273    Никита Викторов Проданов    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    40 точки    
3 клас    274    Филип Борисов Назаров    ЧСОУ ЕСПА    40 точки    
3 клас    275    Иван Георгиев Касапов    105 СОУ    39 точки    
3 клас    276    Деян Деянов Йотов    107 ОУ     39 точки    
3 клас    277    Виктор Ивайлов Велев    119 СОУ    39 точки    
3 клас    278    Георги Георгиев Димитров    120 ОУ "Г. Раковски"    39 точки    
3 клас    279    Димитър Павлов Николов    120 ОУ "Г. Раковски"    39 точки    
3 клас    280    Ния Неделчова Спасова    120 ОУ "Г. Раковски"    39 точки    
3 клас    281    Мария-Йоанна Валентинова Александрова    130 СОУ "Ст. Караджа"    39 точки    
3 клас    282    Виктория Красимирова Венкова    134 СОУ    39 точки    
3 клас    283    Елена Христова Славова    134 СОУ    39 точки    
3 клас    284    Ина Петрова Нацева    134 СОУ    39 точки    
3 клас    285    Десислава Стойчева Добрева    137 СОУ "А. Кънчев"    39 точки    
3 клас    286    Димитър Стоянов Кандев    145 СОУ    39 точки    
3 клас    287    Иво Ивов Масларски    19 СОУ    39 точки    
3 клас    288    Ана Борисова Иванова    23 СОУ    39 точки    
3 клас    289    Йоана Красимирова Чакърова    31 СУЧЕМ    39 точки    
3 клас    290    Йоан Асенов Беличев    33 ОУ    39 точки    
3 клас    291    Илияна Илиева Кунева    35 СОУ    39 точки    
3 клас    292    Елица Евгениева Терзиева    36 СОУ    39 точки    
3 клас    293    Ива Георгиева Цинцарска    36 СОУ    39 точки    
3 клас    294    Йордан Филипов Валентинов    41 ОУ    39 точки    
3 клас    295    Патрик Илков Михайлов    45 ОУ     39 точки    
3 клас    296    Владислава Крушовска    54 СОУ    39 точки    
3 клас    297    Симона Андреева Митринска    68 СОУ    39 точки    
3 клас    298    Мирела Василева Георгиева    88 СОУ    39 точки    
3 клас    299    Ралица Иванова Андреева    88 СОУ    39 точки    
3 клас    300    Стоян Цветомиров Цветанов    88 СОУ    39 точки    
3 клас    301    Добромир Недков Пеев    Братя Миладинови, Бургас    39 точки    
3 клас    302    Леонора Мухарем Точани    ЧОУ "Св. София"    39 точки    
3 клас    303    Кристиян Мирославов Стефанов    ЧОУРЧО "Българско школо"    39 точки    
3 клас    304    Нина Юлианова Атанасова    ЧОУРЧО "Българско школо"    39 точки    
3 клас    305    Владимир Емилов  Христов    104 ОУ    38 точки    
3 клас    306    Зорница Валентинова Петрова    107 ОУ     38 точки    
3 клас    307    Никол Николаева Аврамова    109 ОУ    38 точки    
3 клас    308    Николай Георгиев Чобанов     119 СОУ    38 точки    
3 клас    309    Деан Добринов Добрев    120 ОУ "Г. Раковски"    38 точки    
3 клас    310    Калояна Илиева Донкова    120 ОУ "Г. Раковски"    38 точки    
3 клас    311    Лора Илианова Цекова    125 СОУ    38 точки    
3 клас    312    Симона Мирославова Кръстева    137 СОУ "А. Кънчев"    38 точки    
3 клас    313    Виктор Тодоров    18 СОУ     38 точки    
3 клас    314    Христина Богославова Ставрева    20 ОУ    38 точки    
3 клас    315    Свилен Димитров Денчев    34 ОУ    38 точки    
3 клас    316    Теодор Тодоров Кьолев    48 ОУ    38 точки    
3 клас    317    Станислав Марианов Юлиянов    56 СОУ    38 точки    
3 клас    318    Димитър Стоилов Стоилов    88 СОУ    38 точки    
3 клас    319    Никола Боянов Джунов    88 СОУ    38 точки    
3 клас    320    Пресияна Любомирова Вълканова    Братя Миладинови, Бургас    38 точки    
3 клас    321    Александър Дуков Пламенов    Евроучилище"Ровел"    38 точки    
3 клас    322    Виктория Александрова Петкова    ЧНУ "Ерих Кестнер"    38 точки    
3 клас    323    Ася Ивова Ризова    ЧОУ "Св. София"    38 точки    
3 клас    324    Давид Юлианов Добрев    104 ОУ    37 точки    
3 клас    325    Даниел  Димитров   Димитров    104 ОУ    37 точки    
3 клас    326    Катерина Андреева Милчева    104 ОУ    37 точки    
3 клас    327    Георги Диянов Ганев    107 ОУ     37 точки    
3 клас    328    Георги Юри Славчев    107 ОУ     37 точки    
3 клас    329    Никола Йорданов Стоичков     107 ОУ     37 точки    
3 клас    330    Павел Димитров Теодосиев    107 ОУ     37 точки    
3 клас    331    Никола Маринов Коцев    109 ОУ    37 точки    
3 клас    332    Хюн Джунг Парк    119 СОУ    37 точки    
3 клас    333    Дияна Янкова Йончева    120 ОУ "Г. Раковски"    37 точки    
3 клас    334    Константин Момчилов Донев    128 СОУ    37 точки    
3 клас    335    Елина Юриева Йорданова    137 СОУ "А. Кънчев"    37 точки    
3 клас    336    Михаела Боянова Петрова    17 СОУ    37 точки    
3 клас    337    Мария Веселинова Добриянова    18 СОУ     37 точки    
3 клас    338    Ивана Николаева Йорданова    199 ОУ    37 точки    
3 клас    339    Мартин Маринов Кондов    23 СОУ    37 точки    
3 клас    340    Нели Динкова Митева    25 ОУ    37 точки    
3 клас    341    Георги Иванов Иванов    32 СОУ    37 точки    
3 клас    342    Цвета Георгиева Караджова    32 СОУ    37 точки    
3 клас    343    Боряна Георгиева Тренчева    36 СОУ    37 точки    
3 клас    344    Неда Петрова Коцева    38 ОУ    37 точки    
3 клас    345    Антон Александров Гонев    51 СОУ    37 точки    
3 клас    346    Мира Петрунова    54 СОУ    37 точки    
3 клас    347    Виктория Георгиева Ланджова    55 СОУ    37 точки    
3 клас    348    Елисавета Йорданова Караколева    55 СОУ    37 точки    
3 клас    349    Звезделина Георгиева Пеева    56 СОУ    37 точки    
3 клас    350    Александра Веселинова Дафова    73 СОУ    37 точки    
3 клас    351    Стефан Павлинов Бялков    95 СОУ    37 точки    
3 клас    352    Генчо Димитров Далев    Братя Миладинови, Бургас    37 точки    
3 клас    353    Николай Николаев Ганчев    ОУ гр. Габрово    37 точки    
3 клас    354    Емма Димитрова Костадинова    ЧНУ "Ерих Кестнер"    37 точки    
4 клас    1    Ивайло Ивайлов Стоянов    ЧСОУ ЕСПА    74 точки    Награда
4 клас    2    Любомира Петкова Димитрова    Свищов    71 точки    Награда
4 клас    3     Александър Бойков Ганчев    107 ОУ     69 точки    Награда
4 клас    4    Ханг Хоанг Та    54 СОУ    69 точки    Награда
4 клас    5    Ирен Йорданова Димитрова    119 СОУ    67 точки    Награда
4 клас    6     Иван Николаев Николов     107 ОУ     66 точки    Награда
4 клас    7    Иван Антонов Андонов    23 СОУ    65 точки    Награда
4 клас    8     Борислав Евгениев Любенов    107 ОУ     64 точки    Награда
4 клас    9    Николай Евгениев Владимиров    125 СОУ    64 точки    Награда
4 клас    10    Иван Евтимов Григоров    32 СОУ    64 точки    Награда
4 клас    11    Костадин Цветомиров Пенчев    36 СОУ    64 точки    Награда
4 клас    12    Матей Костадинов Петков    8 СОУ    64 точки    Награда
4 клас    13    Николай Димитров Митев    ЧОУ "Св. София"    63 точки    Награда
4 клас    14     Александър Ивайлов Милчев    107 ОУ     62 точки    Награда
4 клас    15    Алек Кристианов Димитров    18 СОУ    62 точки    Награда
4 клас    16    Ивета Ивова Генчева    35 СОУ    62 точки    Награда
4 клас    17    Александър Ангелов Желязков     ЧНУ "Питагор"    62 точки    Награда
4 клас    18    Тодор Владиславов Кантутис    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    62 точки    Награда
4 клас    19    Теон Калинов Григоров    ЧСОУ ЕСПА    62 точки    Награда
4 клас    20    Петър Григоров Генов    100 ОУ    62 точки    Награда
4 клас    21    Елена Миленова Васева    104 ОУ    61 точки    Награда
4 клас    22    Иво Владиславов Петров    107 ОУ    61 точки    Награда
4 клас    23    Динх Фьонг Тхао    105 СОУ    60 точки    Награда
4 клас    24    Христо Христов Чапаров    32 СОУ    58 точки    
4 клас    25    Цветелина Илиева Илиева    107 ОУ    57 точки    
4 клас    26    Пресиян Цветославов Цветков    22 СОУ    57 точки    
4 клас    27    Харут Киркор Партамиан    29 СОУ    57 точки    
4 клас    28    Крис Боянов Господинов    41 ОУ    57 точки    
4 клас    29    Радимира Ивова Лукова    55 СОУ    57 точки    
4 клас    30    Елена Николаева Кескинова    97 СОУ    57 точки    
4 клас    31    Виктор Петров Балтин    Братя Миладинови, Бургас    57 точки    
4 клас    32    Радостин Пламенов Петков    СОУ гр.Свищов    57 точки    
4 клас    33    Владимир Георгиев Маринов    ЧСОУ "Свети Георги"    57 точки    
4 клас    34    Елена Георгиева Иванова    145 СОУ    56 точки    
4 клас    35     Симеон Вихренов Петков    107 ОУ    55 точки    
4 клас    36     Александър Георгиев Радославов    107 ОУ     55 точки    
4 клас    37    Борис Валериев Трифонов    145 СОУ    55 точки    
4 клас    38    Ема Емануилова Манолова    ЧОУ "Св. София"    55 точки    
4 клас    39    Изабела Яворова Миланова    ЧОУ "Св. София"    55 точки    
4 клас    40    Мариан Светославов Рашев    ЧОУРЧО "Б. школо"    55 точки    
4 клас    41    Христина Христова Вълчева    41 ОУ    54 точки    
4 клас    42    Борис Тодоров Панайотов    79 СОУ    54 точки    
4 клас    43    Росен Дианов Евтимов    Братя Миладинови, Бургас    54 точки    
4 клас    44    Мария Василева Георгиева    105 СОУ    52 точки    
4 клас    45    Дамян Стоянов Францов    107 ОУ    52 точки    
4 клас    46     Спасиян Иванов Тодоров    107 ОУ     52 точки    
4 клас    47    Мартин Александров Савов    127 СОУ    52 точки    
4 клас    48    Александър Живодаров Василев    133 СОУ     52 точки    
4 клас    49    Ваня Иванова Кралева    16 ОУ    52 точки    
4 клас    50    Яна Ивайлова Иванова    34 ОУ    52 точки    
4 клас    51    Иван Николаев Гордеев    42 ОУ    52 точки    
4 клас    52    Десислава Илиянова Илиева    55 СОУ    52 точки    
4 клас    53    Орлин Иванов Кралoв    55 СОУ     52 точки    
4 клас    54    Деян Салех Мохамед    68 СОУ    52 точки    
4 клас    55    Иван Иванов Белянов    ЧНУ "Питагор"    52 точки    
4 клас    56    Калоян Николаев Кирилов    1 СОУ    51 точки    
4 клас    57    Кирил Ивайлов Павлов    107 ОУ    51 точки    
4 клас    58    Владимир Руменов Виденов    34 ОУ    51 точки    
4 клас    59     Валентин Светославов Пиралков    107 ОУ     50 точки    
4 клас    60    Васил Десиславов Мераков    120 ОУ "Г. Раковски"    50 точки    
4 клас    61    Лия Николова Кунчева    120 ОУ "Г. Раковски"    50 точки    
4 клас    62    Кристиян Светлозаров Стоянов    125 СОУ    50 точки    
4 клас    63    Бойко Йорданов Димитров    143 ОУ    50 точки    
4 клас    64    Калоян Калинов Първанов    17 СОУ    50 точки    
4 клас    65    Никола Кирилов Лефтеров    18 СОУ    50 точки    
4 клас    66    Любен Григоров Гогов    31 СУЧЕМ    50 точки    
4 клас    67    Ростислав Иванов Банков    41 ОУ    50 точки    
4 клас    68    Кремена Динкова Тенева    45 ОУ    50 точки    
4 клас    69    Карина Мирославова Лазарова    55 СОУ    50 точки    
4 клас    70    Роз Мари Николаева Иванова    55 СОУ     50 точки    
4 клас    71    Мартин Станиславов Андонов    95 СОУ    50 точки    
4 клас    72    Илиян Шишковски    96 СОУ    50 точки    
4 клас    73    Мартин Шишковски    96 СОУ    50 точки    
4 клас    74    Алек Аспарухов Делев    ЧОУ "Меридиан 22"    50 точки    
4 клас    75    Велизара Боянова Захариева    18 СОУ    49 точки    
4 клас    76    Мартин Кирилов Димитров    32 СОУ    49 точки    
4 клас    77    Калоян Ивайлов Методив    54 СОУ    49 точки    
4 клас    78    Тодор Пенев Христов    96 СОУ    49 точки    
4 клас    79    Александрина Илианова Иванова    ЧНУ "Питагор"    49 точки    
4 клас    80    Богдан Марио Христов    ЧОУ "Дорис Тенеди"    49 точки    
4 клас    81    Петър-Делян Даниелов Шентов    108 СОУ    48 точки    
4 клас    82    Виктор Любомиров Андонов    41 ОУ    48 точки    
4 клас    83    Захари Богданов Николаев    55 СОУ     48 точки    
4 клас    84    Калина Владимирова Танкова    ЧОУ Веда    48 точки    
4 клас    85    Виктор Сергеев Миланов    ЧСОУ Увекинд    48 точки    
4 клас    86    Павел Якимов Павлов    105 СОУ    47 точки    
4 клас    87    Виктор Атанасов Пенчев    121 СОУ    47 точки    
4 клас    88    Валентин Людмилов Ангелов    140 СОУ    47 точки    
4 клас    89    Ивайло Сашков Илиев    144 СОУ    47 точки    
4 клас    90    Анна-Мария Ангелова Ангелова     18 СОУ    47 точки    
4 клас    91    Явор Красимиров Цанков    38 ОУ    47 точки    
4 клас    92    Станислав Чавдаров Николов    4 ОУ    47 точки    
4 клас    93    Антон Иванов Марков    41 ОУ    47 точки    
4 клас    94    Симеон Емилов Иванов    51 СОУ    47 точки    
4 клас    95    Цвета Бориславова Анчева    52 ОУ    47 точки    
4 клас    96    Стоян Симеонов Папазов    54 СОУ    47 точки    
4 клас    97    Гергана Василева Чолакова    55 СОУ    47 точки    
4 клас    98    Пресиян Мак Печанов    НСОУ София    47 точки    
4 клас    99    Владислав Валериев Джоров    НУКК    47 точки    
4 клас    100    Любомир Янков Костадинов    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    47 точки    
4 клас    101    Преслава Валентинова Бойчева    ЧОУРЧО "Българско школо"    47 точки    
4 клас    102    Ния Георгиева Петкова    125 СОУ    46 точки    
4 клас    103    Симеон Владимиров Йорданов    36 СОУ    46 точки    
4 клас    104    Васил Иванов Тодоров    38 ОУ    46 точки    
4 клас    105    Теодора Руменова Лилова    56 СОУ    46 точки    
4 клас    106    Виктор Данаилов Панайотов    79 СОУ    46 точки    
4 клас    107    Мария Мирославова Мутафчиева    НМУ    46 точки    
4 клас    108    Димитър Димитров Крачунов    104 ОУ    45 точки    
4 клас    109    Калина Ивайлова Георгиева    104 ОУ    45 точки    
4 клас    110     Никола Василев Драгнев    107 ОУ     45 точки    
4 клас    111    Алекс Стилиян Вукадинов    107 ОУ    45 точки    
4 клас    112    Никол Митева Николова    112 ОУ    45 точки    
4 клас    113    Деница Мирославова Петрова    125 СОУ    45 точки    
4 клас    114    Димитър Кръстинов Ангелов    125 СОУ    45 точки    
4 клас    115    Александър Емил Начев    127 СОУ    45 точки    
4 клас    116    Александър Вергинчев Генев    133 СОУ     45 точки    
4 клас    117    Кристабел Мама Конта    133 СОУ     45 точки    
4 клас    118    Росита Кирилова Борисова    137 СОУ "А. Кънчев"    45 точки    
4 клас    119    Калин Христов Цветков    144 СОУ    45 точки    
4 клас    120    Виктория Стоянова Георгиева    145 СОУ    45 точки    
4 клас    121    Стефан Росенов Ценков    18 СОУ    45 точки    
4 клас    122    Васил Добромиров Ангелов    27 СОУ    45 точки    
4 клас    123     Илиян Венциславов Иванов     32 СОУ     45 точки    
4 клас    124    Георги Антонов Карамучев    35 СОУ    45 точки    
4 клас    125    Любомира Венциславова Кайнакчиева    36 СОУ    45 точки    
4 клас    126    Самуил Иванов Иванов    36 СОУ    45 точки    
4 клас    127    Маринела Валентинова Давидова    41 ОУ    45 точки    
4 клас    128    Оан Ту Чиеу    54 СОУ    45 точки    
4 клас    129    Димитър Захариев Димитров    55 СОУ    45 точки    
4 клас    130    Евангелина Иванова Дяксова    55 СОУ    45 точки    
4 клас    131    Борис Каламбуров    61 ОУ    45 точки    
4 клас    132    Ясен Юлиянов Толев    61 ОУ    45 точки    
4 клас    133    Михаела Аспарухова Недкова    79 СОУ    45 точки    
4 клас    134    Александра Николаева Гайтанджиева    88 СОУ    45 точки    
4 клас    135    Силвия Радославова Колева    Братя Миладинови, Бургас    45 точки    
4 клас    136    Атанас Георгиев Кондаков     ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"    45 точки    
4 клас    137    Жоро Драгомиров Спасов    ЧОУ "Иван Вазов"    45 точки    
4 клас    138    Ангел Емилов Петков    ЧОУ "Св. София"    45 точки    
4 клас    139    Асен Расенов Плевнелиев    ЧОУ "Св. София"    45 точки    
4 клас    140    Яна Владимирова Муратева    ЧОУ "Св. София"    45 точки    
4 клас    141    Константин Константинов Кисимов    ЧОУРЧО "Българско школо"    45 точки    
4 клас    142    Любен Ивайлов Тодоров    ЧСОУ "Евростар"    45 точки    
4 клас    143    Мира Димитър Крайчева    ЧСОУ "Евростар"    45 точки    
4 клас    144    Ния Емил Георгиева    ЧСОУ "Евростар"    45 точки    
4 клас    145    Нона Здравкова Богословова    ЧСОУ "Евростар"    45 точки    
4 клас    146    Николай Николаев Бъчваров    ЧСОУ ЕСПА    45 точки    
4 клас    147    Петър Петров Цикалов    ЧСОУ ЕСПА    45 точки    
4 клас    148    Радослав Радославов Велчев    ЧСОУ "Дрита"    45 точки    
4 клас    149    Стефани Гълъбинова Горнишка    137 СОУ "А. Кънчев"    44 точки    
4 клас    150    Стоян Бориславов Мурджиев    17 СОУ    44 точки    
4 клас    151    Ясен Димитров Чапкънов    34 ОУ    44 точки    
4 клас    152    Кристиян Пламенов Спиров    41 ОУ    44 точки    
4 клас    153    Илия Игнатов Стоянов    6 ОУ    44 точки    
4 клас    154    Борика Лозанова Николова    61 ОУ    44 точки    
4 клас    155    Красимир Мирославов Маринов    112 ОУ    43 точки    
4 клас    156    Дамяна Георгиева Тодорова    125 СОУ    43 точки    
4 клас    157    Васил Антонов Антонов    35 СОУ    43 точки    
4 клас    158    Георги Крис Кръстев Лафазанов    36 СОУ    43 точки    
4 клас    159    Лилия Петрова Вигенина    36 СОУ    43 точки    
4 клас    160    Стефан Светославов Христов    41 ОУ    43 точки    
4 клас    161    Йоан Петров Тошев    56 СОУ    43 точки    
4 клас    162    Радослав Петров Йовчев    8 СОУ    43 точки    
4 клас    163    Никола Здравков Станчев    Братя Миладинови, Бургас    43 точки    
4 клас    164    Александър Бойков Бойков     100 ОУ    42 точки    
4 клас    165    Стефан Георгиев Петров    104 ОУ    42 точки    
4 клас    166    Зорница Георгиева Анастасова    109 ОУ    42 точки    
4 клас    167    Калоян Йолев Йотов    112 ОУ    42 точки    
4 клас    168    Евелина Валентинова Дачева    119 СОУ    42 точки    
4 клас    169    Никол Руменова Керимова    120 ОУ "Г. Раковски"    42 точки    
4 клас    170    Велемир Христов Димитров    138 СОУ    42 точки    
4 клас    171    Михаела Михайлова Коларова    14 СОУ    42 точки    
4 клас    172    Георги Ангелов Георгиев    145 СОУ    42 точки    
4 клас    173    Тома Емилов Киров    145 СОУ    42 точки    
4 клас    174    Димитър Радославов Алексиев    18 СОУ    42 точки    
4 клас    175    Ивона Цветкова Думанова    2 СОУ    42 точки    
4 клас    176    Николай Ивайлов Войников    2 СОУ    42 точки    
4 клас    177    Николай Георгиев Друмев    28 СОУ    42 точки    
4 клас    178    Иван Димитров Митев    38 ОУ    42 точки    
4 клас    179    Дарина Вейсин Пан    41 ОУ    42 точки    
4 клас    180    Сияна Красимирова Джурова    43 ОУ    42 точки    
4 клас    181    Добрина Христова Енева    73 СОУ    42 точки    
4 клас    182    Кардам Димитров Боев    73 СОУ    42 точки    
4 клас    183    Росен Бориславов Петров    95 СОУ    42 точки    
4 клас    184    Мария Иванова Пейкова    Братя Миладинови, Бургас    42 точки    
4 клас    185    Александър Маринов Стоянов    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    42 точки    
4 клас    186    Димана Стефанова Пенчева    ЧОУРЧО "Българско школо"    42 точки    
4 клас    187    Виктория Валентинова Данкова    ЧСОУ "Евростар"    42 точки    
4 клас    188    Люба - Мина Димитрова Димитрова    104 ОУ    41 точки    
4 клас    189    Радина Димчева Димова    104 ОУ    41 точки    
4 клас    190    Александър Димитров Михайлов    125 СОУ    41 точки    
4 клас    191    Петър Христов Бараков    127 СОУ    41 точки    
4 клас    192    Владимир Николаев Кирилов    134 СОУ    41 точки    
4 клас    193    Кристиян Владимиров Велков    145 СОУ    41 точки    
4 клас    194    Денис Рангелов Цветков    17 СОУ    41 точки    
4 клас    195    Джули Юлиянова Димитрова    17 СОУ    41 точки    
4 клас    196    Теодор Емилов Александров    19 СОУ    41 точки    
4 клас    197    Емил Йорданов Дочев    20 ОУ    41 точки    
4 клас    198    Димитър Георгиев Христов    29 СОУ    41 точки    
4 клас    199    Красимир Орлинов Маринов    33 ОУ    41 точки    
4 клас    200    Стивън Стефанов Стаменов    38 ОУ    41 точки    
4 клас    201    Александра Божидарова Трифонова    81 СОУ    41 точки    
4 клас    202    Мириян Николов Петков    ОУ "З.Стоянов"    41 точки    
4 клас    203    Елеонора Емилова Калева    1 СОУ    40 точки    
4 клас    204     Ива Павлова Павлова    107 ОУ     40 точки    
4 клас    205     Иван Венциславов Андонов    107 ОУ     40 точки    
4 клас    206     Светослав Яворов Чалъков    107 ОУ     40 точки    
4 клас    207    Теодор Ангелинов Войнов    11 ОУ    40 точки    
4 клас    208    Христо Иванов Ефимов    119 СОУ    40 точки    
4 клас    209    Виктор Кирилов Върбанов    120 ОУ "Г. Раковски"    40 точки    
4 клас    210    Грейс Румен Виденова    120 ОУ "Г. Раковски"    40 точки    
4 клас    211    Стефан Димитров Димитров    125 СОУ    40 точки    
4 клас    212    Явор Станимиров Александров    125 СОУ    40 точки    
4 клас    213    Алекс Цветанов Фиков    127 СОУ    40 точки    
4 клас    214    Александър Стефанов Гегов    133 СОУ    40 точки    
4 клас    215    Александър Веселинов Георгиев    134 СОУ    40 точки    
4 клас    216    Ани Огнянова Попова    134 СОУ    40 точки    
4 клас    217    Михаил Минков Минков    134 СОУ    40 точки    
4 клас    218    Ивайло Николаев Георгиев    143 ОУ    40 точки    
4 клас    219    Калоян Владимиров Тилев    145 СОУ    40 точки    
4 клас    220    Антония Тонева Николова    18 СОУ    40 точки    
4 клас    221    Георги Николаев Дуков    18 СОУ    40 точки    
4 клас    222    Биляна Асенова Алексиева    2 СОУ    40 точки    
4 клас    223    Венета Николова Мечкарова    2 СОУ    40 точки    
4 клас    224    Елица Иванова Пандурска    2 СОУ    40 точки    
4 клас    225    Явор Владимир Горанов    22 СОУ    40 точки    
4 клас    226    Иван Яворов Янакиев    31 СУЧЕМ    40 точки    
4 клас    227    Ралица Петрова Йолова    31 СУЧЕМ    40 точки    
4 клас    228    Спас Николаев Николов    31 СУЧЕМ    40 точки    
4 клас    229    Калоян Валентинов Игнатов    36 СОУ    40 точки    
4 клас    230    Мартин Мартинов Макариев    38 ОУ    40 точки    
4 клас    231    Нора Димитрова Иванова    38 ОУ    40 точки    
4 клас    232    Павел Христов Казаков    38 ОУ    40 точки    
4 клас    233    Йоан Иванов Милев    41 ОУ    40 точки    
4 клас    234    Мария Василева Цветкова    43 ОУ    40 точки    
4 клас    235    Таня Бочкова Бочева    43 ОУ    40 точки    
4 клас    236    Николай Миков Германов    54 СОУ    40 точки    
4 клас    237    Калон Красимиров Енев    55 СОУ    40 точки    
4 клас    238    Павел Светославов Борисов    56 СОУ    40 точки    
4 клас    239    Мартина Красимирова Михайлова    8 СОУ    40 точки    
4 клас    240    Кирил Георгиев Ангелов    88 СОУ    40 точки    
4 клас    241    Ивайло Цветанов Буланов    Братя Миладинови, Бургас    40 точки    
4 клас    242    Явор Михайлов Михайлов    НУКК    40 точки    
4 клас    243    Йордан Иванов Иванов    ЧОУ "Дорис Тенеди"    40 точки    
4 клас    244    Сава Василев Василев    ЧОУ "Дорис Тенеди"    40 точки    
4 клас    245    Йоан Димитров Панайотов    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    40 точки    
4 клас    246    Калоян Найденов Неделчев    ЧОУРЧО "Българско школо"    40 точки    
4 клас    247    Симеон Мартинов Петрунов    ЧОУРЧО "Българско школо"    40 точки    
4 клас    248    Санаки Хаважеич Митюнин    ЧСОУ "Свети Георги"    40 точки    
4 клас    249    Максим Вилор Христов    ЧСОУ Увекинд    40 точки    
4 клас    250    Борислав Цветанов Александров    104 ОУ    39 точки    
4 клас    251    Виктория Валериева Цветкова    104 ОУ    39 точки    
4 клас    252     Йоан Цанков Христов    107 ОУ     39 точки    
4 клас    253    Гергана Стефанова Стоянчева    109 ОУ    39 точки    
4 клас    254    Михаел Георгиев Георгиев    11 ОУ    39 точки    
4 клас    255    Марио Петров Лалов    119 СОУ    39 точки    
4 клас    256    Виктор Венциславов Василев    121 СОУ    39 точки    
4 клас    257    Константин Бойков Бонев    125 СОУ    39 точки    
4 клас    258    Ивет Маринова Янева    127 СОУ    39 точки    
4 клас    259    Виктор Илиев Мицилков     138 СОУ    39 точки    
4 клас    260    Александър Христов Нешев    2 СОУ    39 точки    
4 клас    261    Анна Методиева Костова    31 СУЧЕМ    39 точки    
4 клас    262    Силвия Николаева Бойкова    33 ОУ    39 точки    
4 клас    263    Десислава Николаева Попова    4 ОУ    39 точки    
4 клас    264    Игнес Михайлова Симеонова    43 ОУ    39 точки    
4 клас    265    Стоян Руменов Гайдаров    54 СОУ    39 точки    
4 клас    266    Мартин Димитров Димитров    74 СОУ    39 точки    
4 клас    267    Валентин Радославов Митков    78 СОУ    39 точки    
4 клас    268    Веселин Миланов Георгиев    96 СОУ    39 точки    
4 клас    269    Божидар Каменов Маринов    НУКК    39 точки    
4 клас    270    Анна Чавдарова Янкова    Сливница    39 точки    
4 клас    271     Йоана Георгиева Георгиева    107 ОУ     38 точки    
4 клас    272    Борис Миленов Дерменджиев    125 СОУ    38 точки    
4 клас    273    Деница Петрова Павлова    2 СОУ    38 точки    
4 клас    274    Катерина Маринова Кунева    31 СУЧЕМ    38 точки    
4 клас    275    Мария Цветомирова Христова    54 СОУ    38 точки    
4 клас    276    Теодора Тодорова Маргаритова    ЧОУ" С. Георги"    38 точки    
4 клас    277    Даниел Даниелов Янков    10 СОУ "Т.Траянов"    37 точки    
4 клас    278    Димитър Андреев Минчев    105 СОУ    37 точки    
4 клас    279     Калоян Красимиров Божилски    107 ОУ     37 точки    
4 клас    280    Мартин Диянов Димитров    118 СОУ    37 точки    
4 клас    281    Ралица Цветанова Христова    119 СОУ    37 точки    
4 клас    282    Филип Венев Марковски    125 СОУ    37 точки    
4 клас    283    Виктор Чаба Вираг    133 СОУ    37 точки    
4 клас    284    Алберт Александров Стефанов    134 СОУ    37 точки    
4 клас    285    Ивет Димитрова    14 СОУ    37 точки    
4 клас    286    Георги Георгиев Цомпов    18 СОУ    37 точки    
4 клас    287    Григор Любомиров Михайлов    18 СОУ    37 точки    
4 клас    288    Нора Данаилова Антова    18 СОУ    37 точки    
4 клас    289    Мишел Александрова Кирова     2 СОУ    37 точки    
4 клас    290    Ивайло Людмил Русинов    20 ОУ    37 точки    
4 клас    291    Катрин Богомилова Шадова    25 ОУ    37 точки    
4 клас    292    Георги Александров Петров    36 СОУ    37 точки    
4 клас    293    Теодор Бойков Пенчев    38 ОУ    37 точки    
4 клас    294    Божидар Георгиев Петков    41 ОУ    37 точки    
4 клас    295    Дамян Станимиров Минов    48 ОУ    37 точки    
4 клас    296    Стоян Светослвов Гаров    55 СОУ    37 точки    
4 клас    297    Деница Драгомирова Маджакова    56 СОУ    37 точки    
4 клас    298    Евелина Георгиева Андонова    8 СОУ    37 точки    
4 клас    299    Тодор Митков Яръмов    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    37 точки    
4 клас    300    Маргарита Ангелова Тихомирова    ЧОУ ВЕДА    37 точки    
4 клас    301    Виктория Валери Филкова    ЧСОУ "Евростар"    37 точки    
4 клас    302    Добромир Николаев Пъндев    ЧСОУ "Евростар"    37 точки    
4 клас    303    Петър Емилов Лангов    101 СОУ    36 точки    
4 клас    304     Виолина Стефанова Недкова    107 ОУ     36 точки    
4 клас    305    Георги Йорданов Йорданов    109 ОУ    36 точки    
4 клас    306    Кирил Борил Гуринов    119 СОУ    36 точки    
4 клас    307    Димитър Божидаров Чоторов    120 ОУ "Г. Раковски"    36 точки    
4 клас    308    Емил Александров Мандаджиев    125 СОУ    36 точки    
4 клас    309    Аделина Михайлова Войнова    127 СОУ    36 точки    
4 клас    310    Кристиан Красимиров Първанов    134 СОУ    36 точки    
4 клас    311    Вяра Петрова Стефанова    138 СОУ    36 точки    
4 клас    312    Мария Цветанова Никова    138 СОУ    36 точки    
4 клас    313    Деян Георгиев Диков    14 СОУ    36 точки    
4 клас    314    Симеон Александров Мартинов    140 СОУ    36 точки    
4 клас    315    Мартин Станиславов Йорданов    145 СОУ    36 точки    
4 клас    316    Гергана Станиславова Станиславова    18 СОУ    36 точки    
4 клас    317    Анна Асенова Асенова    199 ОУ    36 точки    
4 клас    318    Стефани Янкова Стефанова    25 ОУ    36 точки    
4 клас    319    Вивиян Божидарова Първанова    33 ОУ    36 точки    
4 клас    320    Александър Юлиянов Русков    51 СОУ    36 точки    
4 клас    321    Владимир Войков Стоянов    55 СОУ    36 точки    
4 клас    322    Михаела Венциславова Аракчиева    55 СОУ    36 точки    
4 клас    323    Борис Емилиянов Димов    88 СОУ    36 точки    
4 клас    324    Деян Пламенов Методиев    ЧОУ "Св. София"    36 точки    
4 клас    325    Енимир Николаев Хранов    ЧОУ ''Дъга"    36 точки    
4 клас    326    Кристина Иванова Гръблева    ЧСОУ "Дрита"    36 точки    
4 клас    327    Александър Николаев Василев    104 ОУ    35 точки    
4 клас    328    Божидара Йонкова Савова    104 ОУ    35 точки    
4 клас    329    Владимир Николаев Ушански    104 ОУ    35 точки    
4 клас    330    Габриела Сребрева Влахова    104 ОУ    35 точки    
4 клас    331     Борил Борисов Минков    107 ОУ     35 точки    
4 клас    332     Деян Исмаил Караосман    107 ОУ     35 точки    
4 клас    333    Виктор Росенов Тодоров    109 ОУ    35 точки    
4 клас    334    Давид Бойков Стефанов    112 ОУ    35 точки    
4 клас    335    Николай Василев Ташев    118 СОУ    35 точки    
4 клас    336    Стоян Александров Мировалиев    119 СОУ    35 точки    
4 клас    337    Христо Кирилов Радев    120 ОУ "Г. Раковски"    35 точки    
4 клас    338    Стела Йорданова Григорова    123 СОУ    35 точки    
4 клас    339    Мартин Ангелов Божинов    128 СОУ    35 точки    
4 клас    340    Мартин Младенов Митев    134 СОУ    35 точки    
4 клас    341    Антон Мариов Янчев    138 СОУ    35 точки    
4 клас    342    Биляна Цветанова Пиронкова    14 СОУ    35 точки    
4 клас    343    Памела Ангелова Христова    14 СОУ    35 точки    
4 клас    344    Александра Милкова Данова    142 ОУ    35 точки    
4 клас    345    Микаела Методи Сотирова    142 ОУ     35 точки    
4 клас    346    Божидара Пламенова Досева    144 СОУ    35 точки    
4 клас    347    Елисавета Валериева Георгиева    144 СОУ    35 точки    
4 клас    348    Енрико Цветомиров Дарашки    145 СОУ    35 точки    
4 клас    349    Симона Ивайлова Андонова    17 СОУ    35 точки    
4 клас    350    Огняна Николаева Пеева    18 СОУ    35 точки    
4 клас    351    Ценко Викторов Ценко    18 СОУ    35 точки    
4 клас    352    Иво Ивайлов Костов    18 СОУ     35 точки    
4 клас    353    Александъв Венелинов Алексиев    2 СОУ    35 точки    
4 клас    354    Здравко Георгиев Здравков    20 ОУ    35 точки    
4 клас    355    Илиян Илиев Станков    20 ОУ    35 точки    
4 клас    356    Радосвет Даниелов Йорданов    20 ОУ    35 точки    
4 клас    357    Симона Ивова Бошнакова    20 ОУ    35 точки    
4 клас    358    Стефан Руменов Марков    20 ОУ    35 точки    
4 клас    359    Йоанна Иванова Иванчева    22 СОУ    35 точки    
4 клас    360    Илия Николаев Първанов    25 ОУ    35 точки    
4 клас    361    Катрина Илиянова Илиева    31 СУЧЕМ    35 точки    
4 клас    362    Ана-Мария Марианова Лазарова    32 СОУ    35 точки    
4 клас    363    Магдалена Александрова Стоянова    33 ОУ    35 точки    
4 клас    364    Йоанна Станиславова Филипова    35 СОУ    35 точки    
4 клас    365    Виктория Петрова Попова    36 СОУ    35 точки    
4 клас    366    Владимир Лъчезаров Железарски    36 СОУ    35 точки    
4 клас    367    Дея Ивайлова Иванова    36 СОУ    35 точки    
4 клас    368    Александър Росенов Димитров    38 ОУ    35 точки    
4 клас    369    Радина Пенушева Павлова    39 СОУ    35 точки    
4 клас    370    Мила Йорданова Николова    4 ОУ    35 точки    
4 клас    371    Павел Николаев Патаков    4 ОУ    35 точки    
4 клас    372    Кристиан Светлозаров Колев    40 СОУ    35 точки    
4 клас    373    Боян Ивайлов Аляков    41 ОУ    35 точки    
4 клас    374    Емануил Антонов Александров    41 ОУ    35 точки    
4 клас    375    Софрони Петко Ненов    42 ОУ    35 точки    
4 клас    376    Огнян Ивов Атанасов    45 ОУ    35 точки    
4 клас    377    Боян Андреев Найденов    45 ОУ     35 точки    
4 клас    378    Лазарина Живкова Попова    51 СОУ    35 точки    
4 клас    379    Иван Радостинов Димитров    53 ОУ    35 точки    
4 клас    380    Богдан Лозанов    54 СОУ    35 точки    
4 клас    381    Стефан Нейнски    54 СОУ    35 точки    
4 клас    382    Константин Валентинов Мановски    55 СОУ    35 точки    
4 клас    383    Костадин Христов Костадинов    55 СОУ    35 точки    
4 клас    384    Младен Стефанов Димитров    55 СОУ    35 точки    
4 клас    385    Христина Христова Иванова    55 СОУ    35 точки    
4 клас    386    Мария- Александра Георгиева Георгиева    68 СОУ    35 точки    
4 клас    387    Михаил Михайлов Тошев    68 СОУ    35 точки    
4 клас    388    Станислава Станиславова Дешева    7 СОУ    35 точки    
4 клас    389    Стефан Борисов Банов    73 СОУ    35 точки    
4 клас    390    Калоян Ивайлов Попдончев    81 СОУ    35 точки    
4 клас    391    Харалампи Нанев Нанев    81 СОУ    35 точки    
4 клас    392    Димитър Димитров Шангов    Братя Миладинови, Бургас    35 точки    
4 клас    393    Юлиян Велинов Димитров    Братя Миладинови, Бургас    35 точки    
4 клас    394    Александра Радославова Радева    ЧНУ "Питагор"    35 точки    
4 клас    395    Данина Пламенова Господинова    ЧОУ "Веда"    35 точки    
4 клас    396    Иво Ивайлов Йолов    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    35 точки    
4 клас    397    Александър Андреев Андонов    ЧОУ "Св. София"    35 точки    
4 клас    398    Деница Пламенова Методиева    ЧОУ "Св. София"    35 точки    
4 клас    399    Калоян Георгиев Димитров    ЧОУ "Св. София"    35 точки    
4 клас    400    Яна Ивайлова Митрова    ЧОУРЧО "Б. школо"    35 точки    
4 клас    401    Божана Евгениева Иванова    ЧОУРЧО "Българско школо"    35 точки    
4 клас    402    Филип Антонов Стоилов    ЧОУРЧО "Българско школо"    35 точки    
4 клас    403    Виктор Емилов Колев    ЧСОУ "Свети Георги"    35 точки    
4 клас    404    Васил Христофоров Христов    ЧУ М.Монтесори    35 точки    
4 клас    405    Рада Николаева Колева    104 ОУ    34 точки    
4 клас    406    Борис Мирославов Мирчев    104 ОУ    34 точки    
4 клас    407    Елена Светлинова Попова    107 ОУ    34 точки    
4 клас    408    Стилияна Емилова Илиева    119 СОУ    34 точки    
4 клас    409    Мария Владимирова Христова    125 СОУ    34 точки    
4 клас    410    Йоан Симеонов Узунов    138 СОУ    34 точки    
4 клас    411    Николай Стефанов Камушев    143 ОУ    34 точки    
4 клас    412    Борис Владимиров Томов    143 ОУ     34 точки    
4 клас    413    Теодора Йорданова Пенева    170 СОУ    34 точки    
4 клас    414    Илиана Василева Димитрова    18 СОУ    34 точки    
4 клас    415    Ния Жеслав Стефанова    18 СОУ    34 точки    
4 клас    416    Елиза Чавдарова Славкова    2 СОУ    34 точки    
4 клас    417    Георги Емилов Гачев    26 СОУ    34 точки    
4 клас    418    Теодора Асенова Димитрова    32 СОУ    34 точки    
4 клас    419    Деница Венциславова Цолова    35 СОУ    34 точки    
4 клас    420    Симеон Яворов Кожухаров    43 ОУ    34 точки    
4 клас    421    Иван Миланов Шопов    51 СОУ    34 точки    
4 клас    422    Камелия Александрова Бозушка    51 СОУ    34 точки    
4 клас    423    Иван Нейков Пелтеков    81 СОУ    34 точки    
4 клас    424    Елеонора Красимирова Китова    НСОУ София    34 точки    
4 клас    425    Милен Йосков Хинков    104 ОУ    33 точки    
4 клас    426     Анна-Мария Петрова Кичева    107 ОУ    33 точки    
4 клас    427     Васил Руменов Дечков    107 ОУ     33 точки    
4 клас    428     Николай Василев Хрисчев    107 ОУ     33 точки    
4 клас    429    Никола Боянов Икономов    120 ОУ "Г. Раковски"    33 точки    
4 клас    430    Галя Иванова Костадинова    129 ОУ "Антим - І"    33 точки    
4 клас    431    Теодор Маринов Наков    20 ОУ    33 точки    
4 клас    432    Божидар Венциславов Попов    23 СОУ    33 точки    
4 клас    433    Теодора Бисерова Николова    26 СОУ    33 точки    
4 клас    434    Теменуга Христова Константинова    36 СОУ    33 точки    
4 клас    435    Александър Йорданов Банков    74 СОУ    33 точки    
4 клас    436    Руси Стефанов Стойчев    ЧСОУ Увекинд    33 точки    
4 клас    437    Божидар Бориславов Пелов    105 СОУ    32 точки    
4 клас    438     Владислав Виталиев Каражов    107 ОУ     32 точки    
4 клас    439    Александър Григоров Найденов    120 ОУ "Г. Раковски"    32 точки    
4 клас    440    Мартин Стефанов Теохаров    125 СОУ    32 точки    
4 клас    441    Симона Григорова Пеева    127 СОУ    32 точки    
4 клас    442    Валентин Яворов Ташков    130 СОУ "Ст. Караджа"    32 точки    
4 клас    443    Стефка Шемадинова Хайтова    130 СОУ "Ст. Караджа"    32 точки    
4 клас    444    Евдокия Христова Ивановска    133 СОУ     32 точки    
4 клас    445    Славина Паскал Аргирова    134 СОУ    32 точки    
4 клас    446    Калин Димитров Симов    138 СОУ    32 точки    
4 клас    447    Стефан Димитров Василев    139 СОУ     32 точки    
4 клас    448    Йоан Йорданов Истатков    142 ОУ    32 точки    
4 клас    449    Давид Станимиров Типов    143 ОУ    32 точки    
4 клас    450    Емилия Вилиславова Давидова    145 СОУ    32 точки    
4 клас    451    Любомир Владимиров Костов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    32 точки    
4 клас    452    Енислава Цветанова Недкова     18 СОУ    32 точки    
4 клас    453    Мария Златкова Палашева    18 СОУ    32 точки    
4 клас    454    Николета Пламенова Петколети     18 СОУ    32 точки    
4 клас    455    Бойко Иванов Димитров    18 СОУ     32 точки    
4 клас    456    Лора Антонова Иванова    199 ОУ    32 точки    
4 клас    457    Лея Илиян Петрова    20 ОУ    32 точки    
4 клас    458    Калоян Пламенов Кръстинков    21 СОУ "Христо Ботев"    32 точки    
4 клас    459    Лора Георгиева Манолова    22 СОУ    32 точки    
4 клас    460    Никола Светославов Стоянов    25 ОУ    32 точки    
4 клас    461    Теодор Руменов Киров    29 СОУ    32 точки    
4 клас    462    Михаил Александров Методиев    31 СУЧЕМ    32 точки    
4 клас    463    Симеон Емилов Драганов    32 СОУ    32 точки    
4 клас    464    Артавазд Геворг Йераносян    34 ОУ    32 точки    
4 клас    465    Васил Валентинов Пирински     39 СОУ    32 точки    
4 клас    466    Ангел Стоянов Стоянов    42 ОУ    32 точки    
4 клас    467    Йоана Иванова Гачева    43 ОУ    32 точки    
4 клас    468    Елена Йорданова Сарънванова    47 СОУ    32 точки    
4 клас    469    Виктория Русенова    54 СОУ    32 точки    
4 клас    470    Иван Михайлов Манев    68 СОУ    32 точки    
4 клас    471    Ясен Ал Баша    76 ОУ     32 точки    
4 клас    472    Йоана Бисерова Цонева    79 СОУ    32 точки    
4 клас    473    Васил Василев Михайлов    8 СОУ    32 точки    
4 клас    474    Петър Иванов Николов    92 ОУ    32 точки    
4 клас    475    Александра Владимирова Тренева    Евроучилище"Ровел"    32 точки    
4 клас    476    Петко Павлов Маринов    ЧНУ "Питагор"    32 точки    
4 клас    477    Анна Мартинова Диянкова    ЧНУ Е.Кестнер    32 точки    
4 клас    478    Иван Кирилов Муртов    ЧОУРЧО "Българско школо"    32 точки    
4 клас    479    Михаела Владимирова Пенева    104 ОУ    31 точки    
4 клас    480    Ивайло Тодоров Харманджиев    104 ОУ    31 точки    
4 клас    481    Петя Петрова Панчева    107 ОУ     31 точки    
4 клас    482    Виктория Данчо Димитрова    11 ОУ    31 точки    
4 клас    483    Кристина Теодорова Батева    119 СОУ    31 точки    
4 клас    484    Лилия Костадинова Бояджиева    119 СОУ    31 точки    
4 клас    485    Димитър Димитров Дуковски    122 ОУ    31 точки    
4 клас    486    София Михайлова Бонева    125 СОУ    31 точки    
4 клас    487    Калоян Михайлов Съйков    125 СОУ    31 точки    
4 клас    488    Йоана Андова Христова    128 СОУ    31 точки    
4 клас    489    Жаклин Иванова Недева    137 СОУ "А. Кънчев"    31 точки    
4 клас    490    Златен Илиянов Илиев    142 ОУ     31 точки    
4 клас    491    Сияна Руменова Георгиева    143 ОУ     31 точки    
4 клас    492    Мелинда Константинова Добрева    149 СОУ "Иван Хаджийски"    31 точки    
4 клас    493    Алекс Огнянов Вукадинов     18 СОУ    31 точки    
4 клас    494    Самуил Николаев Николов    2 СОУ    31 точки    
4 клас    495    Любозар Йорданов Георгиев    22 СОУ    31 точки    
4 клас    496    Виктор Николаев Кунов    29 СОУ    31 точки    
4 клас    497    Андриана Сергеева Гъцева    33 ОУ    31 точки    
4 клас    498    Божидар Юлианов Владички    36 СОУ    31 точки    
4 клас    499    Ния Бисерова Раденкова    38 ОУ    31 точки    
4 клас    500    Ина Илиянова Желева    54 СОУ    31 точки    
4 клас    501    Христо Антонов Стоянов    7 СОУ    31 точки    
4 клас    502    Радина Младенова Данкова    8 СОУ    31 точки    
4 клас    503    Ина Илианова Илиева    НУКК    31 точки    
4 клас    504    Дона Богданова Ставрева    Ровел    31 точки    
4 клас    505    Кристина Станимирова Кръстева    ЧНУ "Ерих Кестнер"    31 точки    
4 клас    506    Даниел Светозаров Зафиров    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    31 точки    
4 клас    507    Александър Симеонов Александров    ЧОУ "Св. София"    31 точки    
4 клас    508    Огнян Деянов Стоев    ЧОУ "Св. София"    31 точки    
4 клас    509    Ралица Яворова Яначкова    ЧОУРЧО "Б. школо"    31 точки    
4 клас    510    Димитър Димитров Христов    ЧСОУ "Свети Георги"    31 точки    
4 клас    511    Наталия Спасова Миланова    1 СОУ    30 точки    
4 клас    512    Александра Пламенова Евлогиева    100 ОУ    30 точки    
4 клас    513    Валентина Георгиева Димитрова    100 ОУ    30 точки    
4 клас    514    Ивона Христова Костадинова    101 СОУ    30 точки    
4 клас    515    Емилия Николаева Тенева    104 ОУ    30 точки    
4 клас    516    Александър Станиславов Рангелов    104 ОУ    30 точки    
4 клас    517    Ивелин Станиславов Станков    104 ОУ    30 точки    
4 клас    518    Кристиан Димитров Стефанов    104 ОУ    30 точки    
4 клас    519    Лилия Антонио Демирджиева    104 ОУ    30 точки    
4 клас    520    Борис Яворов Нецов    107 ОУ     30 точки    
4 клас    521    Николай Георгиев Колев    107 ОУ     30 точки    
4 клас    522    Виктор Пламенов Пенев    109 ОУ    30 точки    
4 клас    523    Ния Михайлова Михайлова    11 ОУ    30 точки    
4 клас    524    Ния Андрианова Захариева    112 ОУ    30 точки    
4 клас    525    Петър Божидаров Тодоров    118 СОУ    30 точки    
4 клас    526    Иван Димитров Мицов    118 СОУ    30 точки    
4 клас    527    Елена Ивайлова Велева    119 СОУ    30 точки    
4 клас    528    Полина Ясенова Чавдарова    12 СОУ    30 точки    
4 клас    529    Таня Маргарит Влахлийска      122 ОУ     30 точки    
4 клас    530    Борис Людмилов Радев    126 ОУ    30 точки    
4 клас    531    Огнян Красимиров Пенчев    128 СОУ    30 точки    
4 клас    532    Лора Николаева Атанасова    129 ОУ "Антим - І"    30 точки    
4 клас    533    Михаела Атанасова Атанасова    129 ОУ "Антим - І"    30 точки    
4 клас    534    Лора Любомирова Браниславова    133 СОУ    30 точки    
4 клас    535    Георги Миленов Марков    134 СОУ    30 точки    
4 клас    536    Кирил Викторов Граменов    134 СОУ    30 точки    
4 клас    537    София Станиславова Воллосович    134 СОУ    30 точки    
4 клас    538    Денис Добромиров Петков    137 СОУ "А. Кънчев"    30 точки    
4 клас    539    Калин Калинов Колев    137 СОУ "А. Кънчев"    30 точки    
4 клас    540    Найден Бориславов Пепелянков    138 СОУ    30 точки    
4 клас    541    Веселин Веселинов Йотов    142 ОУ    30 точки    
4 клас    542    Виолета Славчева Иванова    143 ОУ     30 точки    
4 клас    543    Габриела Константинова Спасова    143 ОУ     30 точки    
4 клас    544    Димитър Митков Копривленски    143 ОУ     30 точки    
4 клас    545    Александър Юриев Калинов    16 ОУ    30 точки    
4 клас    546    Камелия Валериева Атанасова    16 ОУ    30 точки    
4 клас    547    Ерик Димитре Валентино     17 СОУ    30 точки    
4 клас    548    Христо Ивайлов Филибев    17 СОУ    30 точки    
4 клас    549    Александра Бориславова Бориславова    18 СОУ    30 точки    
4 клас    550    Калоян Георгиев Петков    18 СОУ    30 точки    
4 клас    551    Калоян Станиславов Рибаров     18 СОУ    30 точки    
4 клас    552    Надежда Донева    18 СОУ    30 точки    
4 клас    553    Александър Бориславов Иванов    20 ОУ    30 точки    
4 клас    554    Йоана Иванова Денкова    20 ОУ    30 точки    
4 клас    555    Мартин Емилов Данков    20 ОУ    30 точки    
4 клас    556    Надежда Михайлова Стефанова    20 ОУ    30 точки    
4 клас    557    Магдалена Тихомирова Иванова    22 СОУ    30 точки    
4 клас    558    Михаил Ивайлов Тиманов    22 СОУ    30 точки    
4 клас    559    Николай Колев Колев    25 ОУ    30 точки    
4 клас    560    Анжела Симеонова Петрова    26 СОУ    30 точки    
4 клас    561    Виктория Мартинова Паунова    31 СУЧЕМ    30 точки    
4 клас    562    Ева Калоянова Тарълова    31 СУЧЕМ    30 точки    
4 клас    563    Мартин Василев Кацаров    31 СУЧЕМ    30 точки    
4 клас    564    Мартина Росенов Недев    31 СУЧЕМ    30 точки    
4 клас    565    Красимир Красимиров Георгиев    33 ОУ    30 точки    
4 клас    566    Марио Методиев Добрев    33 ОУ    30 точки    
4 клас    567    Александър Радмилов Колев    35 СОУ    30 точки    
4 клас    568    Георги Константинов Костов    35 СОУ    30 точки    
4 клас    569    Петър Любомиров Филипов    37 СОУ    30 точки    
4 клас    570    Виктория Руменова Руменова    38 ОУ    30 точки    
4 клас    571    Елена Петрова Кошничарска    38 ОУ    30 точки    
4 клас    572    Памела Олегова Георгиева    44 СОУ    30 точки    
4 клас    573    Михаела Владимирова Владимирова    45 ОУ     30 точки    
4 клас    574    Никола-Воислав Йорданов Секулов    54 СОУ    30 точки    
4 клас    575    Василена Хари Хараламбова    55 СОУ    30 точки    
4 клас    576    Ивелина Недялкова Митева    55 СОУ    30 точки    
4 клас    577    Кристиян Стоянов Андонов    55 СОУ    30 точки    
4 клас    578    Елена Георгиева Лечева    56 СОУ    30 точки    
4 клас    579    Михаела Бориславова Паскалска    58 ОУ    30 точки    
4 клас    580    Ива Ивайлова Горанова    69 СОУ    30 точки    
4 клас    581    Кристина Стоянова Савова    8 СОУ    30 точки    
4 клас    582    Мартина Нунчева Нунева    81 СОУ    30 точки    
4 клас    583    Дариел Нуртинов Сейдулов    85 СОУ    30 точки    
4 клас    584    Михаил Атанасов Стоев    88 СОУ    30 точки    
4 клас    585    Християн Тихомиров Стойнев     90 СОУ    30 точки    
4 клас    586    Алекс Цветков Георгиев    98 НУ    30 точки    
4 клас    587    Христо Нейков Димитров    ОУ "Алеко Константинов", Пловдив    30 точки    
4 клас    588    Никола Славчев Илиев    СОУ "Х.Топракчиев"    30 точки    
4 клас    589    Красимир Емилов Танев    ЧНУ "Ерих Кестнер"    30 точки    
4 клас    590    Александра Александрова Яшмакова    ЧОУ "Св. София"    30 точки    
4 клас    591    Боян Деянов Стоев    ЧОУ "Св. София"    30 точки    
4 клас    592    Николета Евгениева Свищарова    ЧОУ "Св. София"    30 точки    
4 клас    593    Снежана Димитрова Зарева    ЧОУ "Св. София"    30 точки    
4 клас    594    Вероника Стефанова Попова    ЧОУРЧО "Българско школо"    30 точки    
4 клас    595    Димитър Филипов Владиков    ЧОУРЧО "Българско школо"    30 точки    
5 клас    1    Георги Мирославов Александров    104 ОУ    74 точки    Награда
5 клас    2    Борис Петров Божинов    107 ОУ    74 точки    Награда
5 клас    3    Борислав Калоянов Антов    СМГ    74 точки    Награда
5 клас    4    Иван - Александър Веселинов Мавров    СМГ    74 точки    Награда
5 клас    5    Денислав Георгиев Георгиев    СМГ    72 точки    Награда
5 клас    6    Здравко Пламенов Иванов    СМГ    72 точки    Награда
5 клас    7    Иво Томас Зерков    СМГ    72 точки    Награда
5 клас    8    Кирил Каменов Трифонов    СМГ    72 точки    Награда
5 клас    9    Владимира Пламенова Иринчева    ПЧМГ    71 точки    Награда
5 клас    10    Теодора Димитрова Иванова    ПЧМГ    71 точки    Награда
5 клас    11    Александър Иванов Мирчев    ЧОУ "Меридиан 22"    71 точки    Награда
5 клас    12    Алекс Георгиев Грънчаров    137 СОУ "А. Кънчев"    70 точки    Награда
5 клас    13    Петър Няголов    МГ - гр. Русе    69 точки    Награда
5 клас    14    Камен Валентинов Павлов    СМГ    69 точки    Награда
5 клас    15    Радослав Радославов Георгиев    СМГ    68 точки    
5 клас    16    Александър Николаев Стойков    32 СОУ    67 точки    
5 клас    17    Мартин Соколов Николов    ПЧМГ    67 точки    
5 клас    18    Александра Александрова Савова    СМГ    67 точки    
5 клас    19    Борислав Христов Драганджиков    СМГ    67 точки    
5 клас    20    Владимир Николаев Тошев    СМГ    67 точки    
5 клас    21    Георги Атанасов Паскалев    СМГ    67 точки    
5 клас    22    Мартин Методиев Цветков    СМГ    67 точки    
5 клас    23    Никола Иванов Янакиев    СМГ    67 точки    
5 клас    24    Николай Евгениев Благоев    ЧОУ Св.София    67 точки    
5 клас    25    Аделина Георгиева Христова    СМГ    66 точки    
5 клас    26    Георги Георгиев Ангелов    СМГ    66 точки    
5 клас    27    Йоана Георгиева Дончева    СМГ    66 точки    
5 клас    28    Пламен Тодоров Иванов    СМГ    66 точки    
5 клас    29    Радимир Станимиров Ганчев    СМГ    66 точки    
5 клас    30    Стефани Николаева Андреева    21 СОУ "Христо Ботев"    64 точки    
5 клас    31    Андрея Иванова Дяксова    55 СОУ    64 точки    
5 клас    32    Дея Любомирова Бояджиева    ПЧМГ    64 точки    
5 клас    33    Борис Димитров Минков    СМГ    64 точки    
5 клас    34    Георги Димитров Митев    СМГ    64 точки    
5 клас    35    Йоана Николаева Николова    СМГ    64 точки    
5 клас    36    Люба Венелинова Конова    СМГ    64 точки    
5 клас    37    Невена Иванова Гинчева    СМГ    64 точки    
5 клас    38    Свилен Свиленов Киров    СМГ    64 точки    
5 клас    39    Ивайло Любомиров Иванов    125 СОУ    63 точки    
5 клас    40    Георги Христов Филев    СМГ    63 точки    
5 клас    41    Калоян Банков Русев    СМГ    63 точки    
5 клас    42    Николай Венелинов Бошнаков    СМГ    63 точки    
5 клас    43    Петко Бойков Христов    104 ОУ    62 точки    
5 клас    44    Павел Добрев Джалев    107 ОУ    62 точки    
5 клас    45    Ива Людмилова Христова    33 ОУ    62 точки    
5 клас    46    Виктория Генадиева Драгоманова    СМГ    62 точки    
5 клас    47    Кристиян Спасинов Карайчев    СМГ    62 точки    
5 клас    48    Мария Георгиева Милушева    120 ОУ "Г. Раковски"    61 точки    
5 клас    49    Димитър Христов Христов    125 СОУ    61 точки    
5 клас    50    Златомир Георгиев Папазов    ОМГ "Акад. К. Попов", Пловдив    61 точки    
5 клас    51    Даниел Николов    ПМГ, Бургас    61 точки    
5 клас    52    Филип Росенов Плевнелиев    ПЧМГ    61 точки    
5 клас    53    Александра Деянова Петрова    СМГ    61 точки    
5 клас    54    Димитър Жеков Димитров     ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    61 точки    
5 клас    55    Александра Пенчева Пенчева    ЧСОУ "Евростар"    61 точки    
5 клас    56    Александър Валериев Венков    ЧСОУ "Евростар"    61 точки    
5 клас    57    Вяра Цветанова Алайкова    ЧСОУ "Евростар"    61 точки    
5 клас    58    Валентин Веселинов Веселинов    СМГ    60 точки    
5 клас    59    Ирена Милкова Велчева    СМГ    60 точки    
5 клас    60    Стоил Венциславов Николов    СМГ    60 точки    
5 клас    61    Явор Красимиров Илиев    СМГ    60 точки    
5 клас    62    Даниел Валентинов Георгиев    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    60 точки    
5 клас    63    Никола ПетровСтефанов    125 СОУ    59 точки    
5 клас    64    Антонио Ерол Милев    137 СОУ "А. Кънчев"    59 точки    
5 клас    65    Емил Тодоров Георгиев    36 СОУ    59 точки    
5 клас    66    Денис Христов Христов    56 СОУ    59 точки    
5 клас    67    Момчил Деянов Славов    6 ОУ    59 точки    
5 клас    68    Карина Илиянова Кърпичева    Братя Миладинови, Бургас    59 точки    
5 клас    69    Иванка Борисова Борисова    ОМГ Пловдив    59 точки    
5 клас    70    Светлин Бориславов Борисов    ПЧМГ    59 точки    
5 клас    71    Никол Георгиева Обретинчева    СМГ    59 точки    
5 клас    72    Никола Пламенов Пенев    СМГ    59 точки    
5 клас    73    Виктор Стефанов Димовски    125 СОУ    58 точки    
5 клас    74    Елица Илиянова Илиева    СМГ    58 точки    
5 клас    75    Мартин Евтимов Евтимов    СМГ    58 точки    
5 клас    76    Луси Заркова Узунова    ЧСОУ "Евростар"    58 точки    
5 клас    77    Александър Пламенов Хубанов    107 ОУ    57 точки    
5 клас    78    Александър Атанасов Паленков    143 ОУ    57 точки    
5 клас    79    Кристиан Огнянов Петков    33 ОУ    57 точки    
5 клас    80    Гергана Пламенова Николова    НУКК    57 точки    
5 клас    81    Александър Христов Христов    СМГ    57 точки    
5 клас    82    Боян Тодоров Иванджиков    СМГ    57 точки    
5 клас    83    Радослав Велинов Юруков    СМГ    57 точки    
5 клас    84    Симеон Пламенов Петров    СМГ    57 точки    
5 клас    85    Станислав Чавдаров Стоянов    СМГ    57 точки    
5 клас    86    Ивелина Георгиева Маркова    ЧНУ "Ерих Кестнер"    57 точки    
5 клас    87    Александър Иванов Невенчин    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    57 точки    
5 клас    88    Чавдар Владиславов Маринов    104 ОУ    56 точки    
5 клас    89    Мина Росенова Бонева    107 ОУ    56 точки    
5 клас    90    Александър Димитров Панчев    125 СОУ    56 точки    
5 клас    91    Мария Атанасова Стоянова    125 СОУ    56 точки    
5 клас    92    Боян Каменов Вълев    33 ОУ    56 точки    
5 клас    93    Кристиян Кирилов Николчев    55 СОУ    56 точки    
5 клас    94    Васил Димитров Сотиров    ПЧМГ    56 точки    
5 клас    95    Яна Любомирова Стойкова    СМГ    56 точки    
5 клас    96    Людмил Петров Стаменов    125 СОУ    55 точки    
5 клас    97    Атина Костадинова Шаламанова    ПЧМГ    55 точки    
5 клас    98    Кристян Владимиров Василев    ПЧМГ    55 точки    
5 клас    99    Евелина Александрова Костадинова    СМГ    55 точки    
5 клас    100    Георги Атанасов Георгиев    107 ОУ    54 точки    
5 клас    101    Девора Иванова Байкова    107 ОУ    54 точки    
5 клас    102    Филип Здравков Стомболов    107 ОУ    54 точки    
5 клас    103    Владимир Александров Владов    17 СОУ    54 точки    
5 клас    104    Валентин Стоимиров Гюлев    22 СОУ    54 точки    
5 клас    105    Кристина Ташкова Николова    22 СОУ    54 точки    
5 клас    106    Алекс Миленов Тонев    31 СУЧЕМ    54 точки    
5 клас    107    Андрей Андреев Йорданов    33 ОУ    54 точки    
5 клас    108    Ангел Бойков Тодоров    36 СОУ    54 точки    
5 клас    109    Любомир Калинов Килов    56 СОУ    54 точки    
5 клас    110    Михаела Николова Димитрова    Братя Миладинови, Бургас    54 точки    
5 клас    111    Калина Андреева Хаджиниколова    Г. Оряховица    54 точки    
5 клас    112    Александър Александров Лимонов    СМГ    54 точки    
5 клас    113    Константин Христов Мищалов    СМГ    54 точки    
5 клас    114    Петко Петков Стойчев    СМГ    54 точки    
5 клас    115    Петър Петров Константинов    СМГ    54 точки    
5 клас    116    Симона Даниелова Барокова    СМГ    54 точки    
5 клас    117    Филип Красимиров Стоянов    СМГ    54 точки    
5 клас    118    Калоян Иванов Колев    ЧОУ Св.София    54 точки    
5 клас    119    Александър Георгиев Костадинов    107 ОУ    53 точки    
5 клас    120    Илиан Стефанов Димчев    107 ОУ    53 точки    
5 клас    121    Калоян Иванов Савов    119 СОУ    53 точки    
5 клас    122    Христо Георгиев Колчаков    125 СОУ    53 точки    
5 клас    123    Теодор Илиян Кръстев-5в    20 ОУ    53 точки    
5 клас    124    Владислава Владиславова Матева    ПЧМГ    53 точки    
5 клас    125    Александър Велизар Чернев    СМГ    53 точки    
5 клас    126    Момчил Росенов Димитров    СМГ    53 точки    
5 клас    127    Ниа Владимирова Добрева    107 ОУ    52 точки    
5 клас    128    Петър Никодимов Никодимов    107 ОУ    52 точки    
5 клас    129    Виктор Димитров Камбуров    125 СОУ    52 точки    
5 клас    130    Аделина Руменова Николова-5г    20 ОУ    52 точки    
5 клас    131    Георги Кирилов Коцев-5д    20 ОУ    52 точки    
5 клас    132    Димитър Филипов Шкембов-5д    20 ОУ    52 точки    
5 клас    133    Екатерина Алекова Мицева-5д    20 ОУ    52 точки    
5 клас    134    Петра Петринелова Гочева    22 СОУ    52 точки    
5 клас    135    Деян Димитров Барукчиев    31 СУЧЕМ    52 точки    
5 клас    136    Елена Огнянова Бачева    38 ОУ    52 точки    
5 клас    137    Яна Теодорова Павлова    7 СОУ    52 точки    
5 клас    138    Анна-София Радославова Станолова    81 СОУ    52 точки    
5 клас    139    Божидар Цанков Комаров    ПЧМГ    52 точки    
5 клас    140    Валерия Иванова Павлова    ПЧМГ    52 точки    
5 клас    141    Мария Пламенова Коева    ПЧМГ    52 точки    
5 клас    142    Анелия Илкова Киркова    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    52 точки    
5 клас    143    Галина Иванова Павлова    107 ОУ    51 точки    
5 клас    144    Йоана Захариева Захариева    107 ОУ    51 точки    
5 клас    145    Мартин Симеонов Перчемлиев    119 СОУ    51 точки    
5 клас    146    Александър Юлиянов Запрянов    125 СОУ    51 точки    
5 клас    147    Ноел Николаев Томов    31 СУЧЕМ    51 точки    
5 клас    148    Симеон Атанасов Краликов    32 СОУ    51 точки    
5 клас    149    Мария Николова Христова    39 СОУ    51 точки    
5 клас    150    Атанас Пламенов Добриков    ПЧМГ    51 точки    
5 клас    151    Станислав Миладинов Миладинов    ПЧМГ    51 точки    
5 клас    152    Вера Ивайлова Младенова    СМГ    51 точки    
5 клас    153    Матей Стефанов Димитров    СМГ    51 точки    
5 клас    154    Борис Георгиев Стоянов    ЧОУРЧО "Българско школо"    51 точки    
5 клас    155    Йордан Димов Томов    ЧСОУ "Евростар"    51 точки    
5 клас    156    Теодора Антоан Милкова    107 ОУ    50 точки    
5 клас    157    Пресиан Тодоров Бирбатев    119 СОУ    50 точки    
5 клас    158    Петър Тодоров Чалъмов    125 СОУ    50 точки    
5 клас    159    Йоана Николаева Копаранова    126 ОУ    50 точки    
5 клас    160    Ирена Йорданова Атанасова    145 СОУ    50 точки    
5 клас    161    Ивет Къстева Васева-5б    20 ОУ    50 точки    
5 клас    162    Матей Красимиров Христов    7 СОУ    50 точки    
5 клас    163    Богдан Иванов Симеонов    ПЧМГ    50 точки    
5 клас    164    Мартин Янков Кръндаров    СМГ    50 точки    
5 клас    165    Кристиян Веселинов Мерев    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    50 точки    
5 клас    166    Петър Руменов Табаков    ЧСОУ "ЕСПА"    50 точки    
5 клас    167    Ивайло Иванов Вълчев    107 ОУ    49 точки    
5 клас    168    Николай Иванов Алексиев    107 ОУ    49 точки    
5 клас    169    Симеон Деянов Василев    107 ОУ    49 точки    
5 клас    170    Александър Ивайлов Петров    120 ОУ "Г. Раковски"    49 точки    
5 клас    171    Никола Иванов Ласков    125 СОУ    49 точки    
5 клас    172    Евгения Ясенова Петрова    125 СОУ    49 точки    
5 клас    173    Георги Радославоа Бочев    137 СОУ "А. Кънчев"    49 точки    
5 клас    174    Иван Станиславов Василев    137 СОУ "А. Кънчев"    49 точки    
5 клас    175    Антонио Николаев Жиланов    143 ОУ    49 точки    
5 клас    176    Жасмин Каменова Гачева    22 СОУ    49 точки    
5 клас    177    Александър Петьов Димитров    32 СОУ    49 точки    
5 клас    178    Ясен Николаев Велчев    41 ОУ    49 точки    
5 клас    179    Пламен Красенов Стефанов    55 СОУ    49 точки    
5 клас    180    Симона Момчилова Петкова    8 СОУ    49 точки    
5 клас    181    Ерик Добромиров Велковски    ПЧМГ    49 точки    
5 клас    182    Велин Ивайлов Величков    СМГ    49 точки    
5 клас    183    Виктор Александров Капурдов    СМГ    49 точки    
5 клас    184    Данаил Геодимов Георгиев    СМГ    49 точки    
5 клас    185    Емил Александров Велчев    СМГ    49 точки    
5 клас    186    Манол Валериев Георгиев    СМГ    49 точки    
5 клас    187    Нора Александрова Тодорова    СМГ    49 точки    
5 клас    188    Радостин Радославов Димитров    СМГ    49 точки    
5 клас    189    Таниел Етварт Гюлиян    СМГ    49 точки    
5 клас    190    Савина Борисова Славчева    ЧОУ "Веда"    49 точки    
5 клас    191    Кристиян Ивайлов Проданов    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    49 точки    
5 клас    192    Стоян Петров Канинов    107 ОУ    48 точки    
5 клас    193    Иван Георгиев Койчев    120 ОУ "Г. Раковски"    48 точки    
5 клас    194    Светослав Асенов Тонев    125 СОУ    48 точки    
5 клас    195    Филип Димитров Димитров    125 СОУ    48 точки    
5 клас    196    Снежина Даниелова Илиева-5д    20 ОУ    48 точки    
5 клас    197    Марио Ивайлов Рулев-5б    20 ОУ    48 точки    
5 клас    198    Кристиян Христов Лалев    54 СОУ    48 точки    
5 клас    199    Артин Дикран Хачикян    7 СОУ    48 точки    
5 клас    200    Александра Александрова Костадинова    СМГ    48 точки    
5 клас    201    Петър Любомиров Николов    СМГ    48 точки    
5 клас    202    Евгени Михайлов Стателов    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    48 точки    
5 клас    203    Александър Методиев Бисов    ЧСОУ "Евростар"    48 точки    
5 клас    204    Любомир Георгиев Ваканов    104 ОУ    47 точки    
5 клас    205    Стилиян Станиславов Югов    104 ОУ    47 точки    
5 клас    206    Александър Захариев Захариев    107 ОУ    47 точки    
5 клас    207    Кристиан Иванов Петров    107 ОУ    47 точки    
5 клас    208    Лиляна Тодорова Ангелиева    107 ОУ    47 точки    
5 клас    209    Георги Добромиров Гергинов    125 СОУ    47 точки    
5 клас    210    Десислава Владимирова Манолова    137 СОУ "А. Кънчев"    47 точки    
5 клас    211    Христо Павлов Павлов    17 СОУ    47 точки    
5 клас    212    Цанко Горанов Цолов    19 СОУ    47 точки    
5 клас    213    Йоана Константинова Казанджиева-5д    20 ОУ    47 точки    
5 клас    214    Алексиан Кеворк Токатлиян    21 СОУ "Христо Ботев"    47 точки    
5 клас    215    Александър Венциславов Тодоров    22 СОУ     47 точки    
5 клас    216    Владислав Иванов Георгиев    4 ОУ    47 точки    
5 клас    217    Иво Любомиров Кръстев    41 ОУ    47 точки    
5 клас    218    Лора Сергеева Сергеева    55 СОУ    47 точки    
5 клас    219    Ана-Мария Атанасова Панчева    73 СОУ    47 точки    
5 клас    220    Диан Дианов Калайджиев    Братя Миладинови, Бургас    47 точки    
5 клас    221    Иван Златев Иванов    Братя Миладинови, Бургас    47 точки    
5 клас    222    Александър Николаев Макавеев    СМГ    47 точки    
5 клас    223    Александър Тодоров Миранджев    СМГ    47 точки    
5 клас    224    Веселин Емилов Симеонов    СМГ    47 точки    
5 клас    225    Йоана Детелинова Давидова    СМГ    47 точки    
5 клас    226    Нина Росенова Димова    СМГ    47 точки    
5 клас    227    Христо Ивайлов Михайлов    СМГ    47 точки    
5 клас    228    Мирела Каракашева    ЧНУ "Ерих Кестнер"    47 точки    
5 клас    229    Кристина Недкова Атанасова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    47 точки    
5 клас    230    Мария Атанасова Николова    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    47 точки    
5 клас    231    Наум Росенов Томов    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    47 точки    
5 клас    232    Георги Андреев Шервашидзе    ЧОУРЧО "Българско школо"    47 точки    
5 клас    233    Теодора Стефанова Василева    ЧСОУ "Свети Георги"    47 точки    
5 клас    234    Кристина Викторова Байчева    107 ОУ    46 точки    
5 клас    235    Виктор Пламенов Динев    107 ОУ    46 точки    
5 клас    236    Йордан Тодоров Апостолов    107 ОУ    46 точки    
5 клас    237    Стефан Стефанов Бабуков    107 ОУ    46 точки    
5 клас    238    Явор Веселинов Алдев    125 СОУ    46 точки    
5 клас    239    Драгни Драгнев Драгнев    138 СОУ    46 точки    
5 клас    240    Александър Стоянов Бакалов    17 СОУ    46 точки    
5 клас    241    Николай Огнянов Иванов    17 СОУ    46 точки    
5 клас    242    Анатоли Живков Колев-5в    20 ОУ    46 точки    
5 клас    243    Милен Николаев Йорданов-5в    20 ОУ    46 точки    
5 клас    244    Николай Христов Алексиев    ПЧМГ    46 точки    
5 клас    245    Иван Александров Дурев    СМГ    46 точки    
5 клас    246    Тереза Ивайлова Кънова    СМГ    46 точки    
5 клас    247    Християна Красимирова Мандева    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    46 точки    
5 клас    248    Атанас Кирилов Коларски    104 ОУ    45 точки    
5 клас    249    Елена Илиева Илиева    107 ОУ    45 точки    
5 клас    250    Александър Захариев Цветков    125 СОУ    45 точки    
5 клас    251    Стефан Петров Илиев    17 СОУ    45 точки    
5 клас    252    Ангел Радославов Димитров    СМГ    45 точки    
5 клас    253    Алис Мирославова Димитрова    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    45 точки    
5 клас    254    Иван Тодоров Димитров    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    45 точки    
5 клас    255    Елена Даниел Пенчева    105 СОУ    44 точки    
5 клас    256    Евелина Мариова Иванова    107 ОУ    44 точки    
5 клас    257    Антоан Добри Матеин    107 ОУ    44 точки    
5 клас    258    Елица Павлова Богданова    107 ОУ    44 точки    
5 клас    259    Антоан Венциславов Несторов    125 СОУ    44 точки    
5 клас    260    Рая Събинова Пашова    125 СОУ    44 точки    
5 клас    261    Таньо Тодоров Димитров    125 СОУ    44 точки    
5 клас    262    Димитър Митков Стефанов    137 СОУ "А. Кънчев"    44 точки    
5 клас    263    Мартан Бедеч     163 ОУ "Черноризец Храбър"    44 точки    
5 клас    264    Борислава Веселинова Николова    18 СОУ    44 точки    
5 клас    265    Гергана Георгиева Кьосева    22 СОУ    44 точки    
5 клас    266    Иван Станчев Огнянов    22 СОУ    44 точки    
5 клас    267    Никол Иванова Ковачева    22 СОУ    44 точки    
5 клас    268    Нико Петров Ангелов    31 СУЧЕМ    44 точки    
5 клас    269    Борис Кристианов Марков    33 ОУ    44 точки    
5 клас    270    Радина Кирилова Темелкова    38 ОУ    44 точки    
5 клас    271    Михаил Борянов Колев    55 СОУ    44 точки    
5 клас    272    Савина Аспарухова Банкова    ПЧМГ    44 точки    
5 клас    273    Бранимир Пламенов Сандалски    СМГ    44 точки    
5 клас    274    Ванеса-Анна Петкова    СМГ    44 точки    
5 клас    275    Димитрина Стефанова Гърчева    СМГ    44 точки    
5 клас    276    Лилия Стоянова Димитрова    СМГ    44 точки    
5 клас    277    Томас Александров Леков    СМГ    44 точки    
5 клас    278    Александър Александров Асенов    ЧСОУ "Евростар"    44 точки    
5 клас    279    Джордан Георгиев Начев-Соколов    ЧСОУ "Евростар"    44 точки    
5 клас    280    Виктория Костадинова Белишка    107 ОУ    43 точки    
5 клас    281    Тиха Георгиева Николова    107 ОУ    43 точки    
5 клас    282    Пламен Йорданов Костадинов    119 СОУ    43 точки    
5 клас    283    Вероника Радославова Георгиева    126 ОУ    43 точки    
5 клас    284    Мария Бориславова Петкова    143 ОУ    43 точки    
5 клас    285    Миле Дамянов    15 СОУ    43 точки    
5 клас    286    Мартин Валентинов Даскалов    19 СОУ    43 точки    
5 клас    287    Анна Руменова Любенова    51 СОУ    43 точки    
5 клас    288    Александър Пламенов Христов    СМГ    43 точки    
5 клас    289    Константин Василев Коршумов    СМГ    43 точки    
5 клас    290    Рафаела Никоаева Иванова    СМГ    43 точки    
5 клас    291    Аделина Георгиева Велева    104 ОУ    42 точки    
5 клас    292    Георги Миленов Първанов    107 ОУ    42 точки    
5 клас    293    Мартин Стойков Киряков    107 ОУ    42 точки    
5 клас    294    Людмил Василев Велков    107 ОУ    42 точки    
5 клас    295    Йоана Алексиева Романова    120 ОУ "Г. Раковски"    42 точки    
5 клас    296    Димитър Владимиров Попов    125 СОУ    42 точки    
5 клас    297    Мишела Мартинова Димова    125 СОУ    42 точки    
5 клас    298    Миа Цанкова Вълова    17 СОУ    42 точки    
5 клас    299    Никола Александров Генчев-5в    20 ОУ    42 точки    
5 клас    300    Силвия Николова Николова-5д    20 ОУ    42 точки    
5 клас    301    Калоян Соколов Соколов    20 ОУ    42 точки    
5 клас    302    Косара Соколова Соколова    20 ОУ    42 точки    
5 клас    303    Мартин Добринов Семов    22 СОУ    42 точки    
5 клас    304    Павлик Христов Митовски    22 СОУ    42 точки    
5 клас    305    Яна Николаева Петкова    22 СОУ    42 точки    
5 клас    306    Алекс Станимиров Гълъбов    23 СОУ    42 точки    
5 клас    307    Мария Благоева Герганова    23 СОУ    42 точки    
5 клас    308    Дамян Димитров Илиев    31 СУЧЕМ    42 точки    
5 клас    309    Максим Алексиев Алексиев    31 СУЧЕМ    42 точки    
5 клас    310    Деляна Димитрова Пенелова    4 ОУ    42 точки    
5 клас    311    Яна Цветелинова Минкова    51 СОУ    42 точки    
5 клас    312    Боян Стефанов Карапенчев    56 СОУ    42 точки    
5 клас    313    Гергана Димитрова Илинкина    56 СОУ    42 точки    
5 клас    314    Калин Тодоров Примов     95 СОУ    42 точки    
5 клас    315    Здравко Стоев Коев    Братя Миладинови, Бургас    42 точки    
5 клас    316    Мартина Емануилова Иванова    ПЧМГ    42 точки    
5 клас    317    Тони Куон    ПЧМГ    42 точки    
5 клас    318    Виктор Яворов Тончев    СМГ    42 точки    
5 клас    319    Радина Ивайлова Илиева    СМГ    42 точки    
5 клас    320    Марина Манева Моравенова    ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"    42 точки    
5 клас    321    Елена Стефанова Райчева    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    42 точки    
5 клас    322    Калина Симеонова Копривленска    ЧОУРЧО "Българско школо"    42 точки    
5 клас    323    Мартин Станиславов Минчев    ЧСОУ "ЕСПА"    42 точки    
5 клас    324    Симеон Михайлов Константинов    107 ОУ    41 точки    
5 клас    325    Руси Димитров Карарусинов    119 СОУ    41 точки    
5 клас    326    Антони Хрисимиров Ангелов    125 СОУ    41 точки    
5 клас    327    Кевин Веселинов Халачев    18 СОУ    41 точки    
5 клас    328    Виктор Росенов Георгиев    2 СОУ    41 точки    
5 клас    329    Мариета Красимирова Димитрова-5д    20 ОУ    41 точки    
5 клас    330    Алексис Стойчев Везенков    30 СОУ    41 точки    
5 клас    331    Ина Василева Иванова    30 СОУ    41 точки    
5 клас    332    Ростислав Миленов Димов     90 СОУ    41 точки    
5 клас    333    Александър Ивов Моравски    СМГ    41 точки    
5 клас    334    Ния Илиянова Лафазанска    СМГ    41 точки    
5 клас    335    Кристина Недева Недева    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    41 точки    
5 клас    336    Виктор Мариев Татаров    ЧСОУ "Евростар"    41 точки    
5 клас    337    Данаил Веселинов Гушев    107 ОУ    40 точки    
5 клас    338    Борис Веселинов Върбанов    119 СОУ    40 точки    
5 клас    339    Иво Живков Вълов    119 СОУ    40 точки    
5 клас    340    Мартин Стоянов Джуров    119 СОУ    40 точки    
5 клас    341    Алекандър Константинов Пицин    125 СОУ    40 точки    
5 клас    342    Борислав Ивайлов Младенов    125 СОУ    40 точки    
5 клас    343    Доротеа Петрова Тодорова    14 СОУ    40 точки    
5 клас    344    Александър Георгиев Башлиев    143 ОУ    40 точки    
5 клас    345    Владислав Радославов Аврамов    143 ОУ    40 точки    
5 клас    346    Николай Ивов Иванов    16 ОУ    40 точки    
5 клас    347    Ради Свиленов Тодоров-5д    20 ОУ    40 точки    
5 клас    348    Станислав Огнянов Марков-5в    20 ОУ    40 точки    
5 клас    349    Елена Викторова Венева-5д    20 ОУ    40 точки    
5 клас    350    Весела Веселинова Енчева-5б    20 ОУ    40 точки    
5 клас    351    Ели Роберт Динкова    56 СОУ    40 точки    
5 клас    352    Симона Георгиева Рачева    8 СОУ    40 точки    
5 клас    353    Калина Костадинова Христова    Братя Миладинови, Бургас    40 точки    
5 клас    354    Ивана Борисова Иванова    ПЧМГ    40 точки    
5 клас    355    Виктор Божидаров Младенов    СМГ    40 точки    
5 клас    356    Никола Дамянов Михайлов    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    40 точки    
5 клас    357    Жоро Георгиев Луков    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    40 точки    
5 клас    358    Петър Русланов Тараненко    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    40 точки    
5 клас    359    Милена Иванова Дееничина    ЧОУ "Меридиан 22"    40 точки    
5 клас    360    Мария Боянова Димова    ЧОУ "Св. София"    40 точки    
5 клас    361    Румина Людмилова Георгиева    ЧОУ "Св. София"    40 точки    
5 клас    362    Владислава Владиславова Кутрева    ЧОУ "Св. Кл. Охридски"    40 точки    
5 клас    363    Мартин Димитров Павлов    104 ОУ    39 точки    
5 клас    364     Калоян Йорданов Нинов    107 ОУ    39 точки    
5 клас    365    Александра Иванова Иванова    107 ОУ    39 точки    
5 клас    366    Лиана Златева Петрова    107 ОУ    39 точки    
5 клас    367    Ива Емилова Манчевска    119 СОУ    39 точки    
5 клас    368    Румен Величков    119 СОУ    39 точки    
5 клас    369    Кристиян Даниелов Христов    143 ОУ    39 точки    
5 клас    370    Лора Петрова Бонева-5б    20 ОУ    39 точки    
5 клас    371    Емилия Илкова Христова    7 СОУ    39 точки    
5 клас    372    Симеон Христов Недялков    Братя Миладинови, Бургас    39 точки    
5 клас    373    Тоня Христова Костова    Братя Миладинови, Бургас    39 точки    
5 клас    374    Марко Василев Иванов    ПЧМГ    39 точки    
5 клас    375    Александър Методиев Очков    СМГ    39 точки    
5 клас    376    Мария Александрова Караиванова    СМГ    39 точки    
5 клас    377    Тодор Яворов Стоянов    СМГ    39 точки    
5 клас    378    Петър Димитров Димитров    ЧОУ "Меридиан 22"    39 точки    
5 клас    379    Росица Росенова Димова    ЧОУ "Св. София"    39 точки    
5 клас    380    Юлия Иванова Терзиева    107 ОУ    38 точки    
5 клас    381    Александра Георгиева Шаранкова    125 СОУ    38 точки    
5 клас    382    Нели Димитрова Стайкова    125 СОУ    38 точки    
5 клас    383    Александър Георгиев Добрев    20 ОУ    38 точки    
5 клас    384    Илиян Стоянов Стойков    105 СОУ    37 точки    
5 клас    385    Зорница Захариева Захариева    107 ОУ    37 точки    
5 клас    386    Кристин Нанкова Колева    107 ОУ    37 точки    
5 клас    387    Павел Владимиров Димитров    107 ОУ    37 точки    
5 клас    388    Калоян Викторов Поляков    119 СОУ    37 точки    
5 клас    389    Васил Живков Великов    125 СОУ    37 точки    
5 клас    390    Емил Лазаров Кендеров    125 СОУ    37 точки    
5 клас    391    Павлин Венциславов Евтимов    125 СОУ    37 точки    
5 клас    392    Габриела Тодорова Димитрова     128 СОУ    37 точки    
5 клас    393    Борис Димитров Иванов    129 ОУ "Антим - І"    37 точки    
5 клас    394    Александър Василев Николов    137 СОУ "А. Кънчев"    37 точки    
5 клас    395    Даяна ламенова Спиридонова    137 СОУ "А. Кънчев"    37 точки    
5 клас    396    Александра Виктор Виткова    19 СОУ    37 точки    
5 клас    397    Теодора Валентин Димитрова-5б    20 ОУ    37 точки    
5 клас    398    Божидара Здравкова Панайотона-5д    20 ОУ    37 точки    
5 клас    399    Ния Деянова Йорданова -5б    20 ОУ    37 точки    
5 клас    400    Борис Борисов Стоянов    22 СОУ    37 точки    
5 клас    401    Антоан Николаев Златков    23 СОУ    37 точки    
5 клас    402    Кристиян Василев Цветков    25 ОУ    37 точки    
5 клас    403    Теодор Богданов Костадинов    34 ОУ    37 точки    
5 клас    404    Мина Ивайлова Дичева    38 ОУ    37 точки    
5 клас    405    Гергана Методиева Димитрова    4 ОУ    37 точки    
5 клас    406    Радостина Тихомирова Дулева    4 ОУ    37 точки    
5 клас    407    Цветина Красимирова Петрова    55 СОУ    37 точки    
5 клас    408    Радостина Иванова Йошева    56 СОУ    37 точки    
5 клас    409    Стефан Тошев Димов    56 СОУ    37 точки    
5 клас    410    Георги Владимиров Мичев     90 СОУ    37 точки    
5 клас    411    Християн Цветомиров Цонев    95 СОУ    37 точки    
5 клас    412    Георги Светославов Манев    НУКК    37 точки    
5 клас    413    Ивайло Ивайлов Димитров    ПЧМГ    37 точки    
5 клас    414    Елизавета Веселинова Димитрова    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    37 точки    
5 клас    415    Николай Георгиев Траков    СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив    37 точки    
5 клас    416    Михаела Евгениева Недялкова    СОУ Божурище    37 точки    
5 клас    417    Калина Яворова Маноилова    ЧОУРЧО "Българско школо"    37 точки    
5 клас    418    Райна Димитрова Главусанова    ЧОУРЧО "Българско школо"    37 точки    
6 клас    1    Васил Радков Йорданов    СМГ    74 точки    Награда
6 клас    2    Кирил Атанасов Бангачев    СМГ    74 точки    Награда
6 клас    3    Борис Асенов Алексиев    СМГ    74 точки    Награда
6 клас    4    Марина Андреева Лазарова    125 СОУ    70 точки    Награда
6 клас    5    Иван Даниелов Иванов    СМГ    69 точки    Награда
6 клас    6    Калоян Александров Алексиев    СМГ    69 точки    Награда
6 клас    7    Кристиян Иванов Димитров    СМГ    68 точки    Награда
6 клас    8    Туан Анх Нгуен    СМГ    68 точки    Награда
6 клас    9    Едуард Едуард Кайн    СМГ    67 точки    Награда
6 клас    10    Теодора Асенова Драганова    СМГ    67 точки    Награда
6 клас    11    Светлозар Радостинов Железчев    107 ОУ     65 точки    Награда
6 клас    12    Мия Божидарова Кунова    СМГ    65 точки    Награда
6 клас    13    Теодора Спасова Колева    125 СОУ    64 точки    
6 клас    14    Юлиян Юлиянов Запрянов    125 СОУ    64 точки    
6 клас    15    Вилиана Пламенова Петрова    СМГ    64 точки    
6 клас    16    Емил Георгиев Александров    СМГ    64 точки    
6 клас    17    Марсел Иванов Коловски    СМГ    64 точки    
6 клас    18    Никола Иванов Иванов    СМГ    64 точки    
6 клас    19    Радина Гълъбинова Миленкова    СМГ    64 точки    
6 клас    20    Силвия Вельова Гочева    ЧСОУ "Евростар"    64 точки    
6 клас    21    Зафир Ангелов Мазников    СМГ    63 точки    
6 клас    22    Виктория Бисерова Теркова    СМГ    62 точки    
6 клас    23    Милен Димитров Георгиев    СМГ    62 точки    
6 клас    24    Михаил Мирославов Тодоров    107 ОУ     61 точки    
6 клас    25    Боян Данаилов Алипиев    СМГ    61 точки    
6 клас    26    Еди Стоянов Милев    СМГ    61 точки    
6 клас    27    Никол Николаева Христова    СМГ    61 точки    
6 клас    28    Валентин Андреев Петков    СМГ    60 точки    
6 клас    29    Мина Стефанова Цаковска    СМГ    60 точки    
6 клас    30    Димитър Любомиров Любенов    СМГ    59 точки    
6 клас    31    Красимир Александров Иванов    СМГ    58 точки    
6 клас    32    Ния Красимирова Бележкова    ЧОУ "Св. София"    58 точки    
6 клас    33    Йордан Валентинов Монев    107 ОУ    57 точки    
6 клас    34    Павел Христов Христов    125 СОУ    57 точки    
6 клас    35    Калина Стойчева Панчева    ПЧМГ    57 точки    
6 клас    36    Ирина Юлиянова Софронова    СМГ    57 точки    
6 клас    37    Кирил Яворов Русев    СМГ    57 точки    
6 клас    38    Кристина Калоянова Димитрова    125 СОУ    56 точки    
6 клас    39    Александър Ангелов Ангелов    СМГ    56 точки    
6 клас    40    Александър Светлозаров Ангелов    СМГ    56 точки    
6 клас    41    Кирил Кирилов Палешутски    СМГ    56 точки    
6 клас    42    Люба Димитрова Николова    СМГ    56 точки    
6 клас    43    Николай Богданов Николов    СМГ    56 точки    
6 клас    44    Рада Христова Павлова    107 ОУ     55 точки    
6 клас    45    Константин Радосветов Гаров    ПМГ, Бургас    55 точки    
6 клас    46    Марин Бранимиров Първанов    СМГ    55 точки    
6 клас    47    Станислав Ивайлов Петров    ЧСОУ "Евростар"    55 точки    
6 клас    48    Георги Константинов Николов    125 СОУ    54 точки    
6 клас    49    Николай Георгиев Станишев    125 СОУ    54 точки    
6 клас    50    Виктория Стоянова Чолакова    СМГ    54 точки    
6 клас    51    Владимир Владимиров Георгиев    СМГ    54 точки    
6 клас    52    Георги Тошков Димитров    СМГ    54 точки    
6 клас    53    Лъчезар Атанасов Лесичков    СМГ    54 точки    
6 клас    54    Милена Веселинова Христова    СМГ    54 точки    
6 клас    55    Теодор Илиев Илиев    СМГ    54 точки    
6 клас    56    Христо Димитров Бояджиев    ПМГ, Бургас    53 точки    
6 клас    57    Димитър Радостинов Димитров    СМГ    53 точки    
6 клас    58    Мирослав Валериов Стефанов    СМГ    53 точки    
6 клас    59    Петър Петков Христов    СМГ    53 точки    
6 клас    60    Михаил Юри Георгиев    51 СОУ    52 точки    
6 клас    61    Георги Георгиев Димитров    СМГ    52 точки    
6 клас    62    Десислава Николаева Велева    ЧСОУ "Евростар"    52 точки    
6 клас    63    Ива Станимирова Нинова    ЧСОУ "Евростар"    52 точки    
6 клас    64    Захари Михайлов Захариев    119 СОУ    51 точки    
6 клас    65    Радостина Албенова Хаджиева    18 СОУ    51 точки    
6 клас    66    Цвета Ваньова Христова    51 СОУ    51 точки    
6 клас    67    Виктор Анжелев Цанев    СМГ    51 точки    
6 клас    68    Владислав Стефанов Манолев    СМГ    51 точки    
6 клас    69    Никол Калинова Каменова    СМГ    51 точки    
6 клас    70    София Владимирова Занова    СМГ    51 точки    
6 клас    71    Чарлз Михайлов Петков    СМГ    51 точки    
6 клас    72    Калина Димитрова Желева    ЧОУ "Св. София"    51 точки    
6 клас    73    Йоанна Иванова Ефимова    119 СОУ    50 точки    
6 клас    74    Тодор Красимиров Кърпаров    125 СОУ    50 точки    
6 клас    75    Георги Василев Йотов    55 СОУ    50 точки    
6 клас    76    Радостин Станиславов Георгиев    ПЧМГ    50 точки    
6 клас    77    Габриела Владимирова Занова    СМГ    50 точки    
6 клас    78    Габриела Димитрова Йорданова    СМГ    50 точки    
6 клас    79    Стоян Георгиев Хорозов    СМГ    50 точки    
6 клас    80    Катрин Петкова Конова    ЧОУ "Св. София"    50 точки    
6 клас    81    Дaниел Данов Данов    ЧСОУ ЕСПА    50 точки    
6 клас    82    Десислава Костадинова Величкова    107 ОУ     49 точки    
6 клас    83    Александър Стефанов Стоянов    125 СОУ    49 точки    
6 клас    84    Бояна Пламенова Симеонова    125 СОУ    49 точки    
6 клас    85    Десислава Емилова Милушева    33 ОУ    49 точки    
6 клас    86    Явор Колев Стоилов    НСОУ София    49 точки    
6 клас    87    Николай Емилов Аврамов    СМГ    49 точки    
6 клас    88    Таквор Оханес Баронян    СМГ    49 точки    
6 клас    89    Михаил Георгиев Георгиев    107 ОУ     48 точки    
6 клас    90    Гергана Бисерова Кехайова    142 ОУ    48 точки    
6 клас    91    Кехам Матиас Мамасян    ПЧМГ    48 точки    
6 клас    92    Борислав Михайлов Димитров    СМГ    48 точки    
6 клас    93    Кристина Красимирова Пенчева    СМГ    48 точки    
6 клас    94    Любослав Пламенов Любенов    СМГ    48 точки    
6 клас    95    Георги Венциславов Приманов    ЧОУ "Св. София"    48 точки    
6 клас    96    Христо Здравков Белчев    107 ОУ     47 точки    
6 клас    97    Мартин Венциславов Салапатев    СМГ    47 точки    
6 клас    98    Александър Николаев Грозев    107 ОУ     46 точки    
6 клас    99    Георги Красимиров Янузов    107 ОУ     46 точки    
6 клас    100    Иван Калинов Трайков    125 СОУ    46 точки    
6 клас    101    Калина Красимирова Шкендерова    125 СОУ    46 точки    
6 клас    102    Калина Георгиева Данкова    32 СОУ    46 точки    
6 клас    103    Алвес Красимиров Маринов    СМГ    46 точки    
6 клас    104    Алекс Георгиев Върбанов    СМГ    46 точки    
6 клас    105    Юрка Веселова Илиева    СМГ    46 точки    
6 клас    106    Борислав Бориславов Несторов    СМГ    45 точки    
6 клас    107    Илия Петров Кичев    107 ОУ    44 точки    
6 клас    108    Християн Станимиров Георгиев    142 ОУ    44 точки    
6 клас    109    Мартин Тодоров Палазов    20 ОУ    44 точки    
6 клас    110    Богдана Илиянова Бонева    СМГ    44 точки    
6 клас    111    Виктор Добринов Добрев    СМГ    44 точки    
6 клас    112    Емануел Любомиров Петров    СМГ    44 точки    
6 клас    113    Стоил Захариев Захариев    СМГ    44 точки    
6 клас    114    Константин Канчев Костадинов    ЧОУ "Св. София"    44 точки    
6 клас    115    Дейвид Пламенов Зафиров    ЧОУРЧО "Българско школо"    44 точки    
6 клас    116    Христиан Валериев Христов    ЧСОУ "Евростар"    44 точки    
6 клас    117    Пиер Йорданов Михайлов    104 ОУ    43 точки    
6 клас    118    Мария Николаева Тончева    109 ОУ    43 точки    
6 клас    119    Славина Делянова Савова    109 ОУ    43 точки    
6 клас    120    Светлана Живкова Картелова    120 ОУ "Г. Раковски"    43 точки    
6 клас    121    Александър Илиянов Ванков    125 СОУ    43 точки    
6 клас    122    Христо Георгиев Додов    17 СОУ    43 точки    
6 клас    123    Симеон Илиянов Цветков    18 СОУ    43 точки    
6 клас    124    Асен Лъчезаров Лазаров    33 ОУ    43 точки    
6 клас    125    Николай Боянов Миленков     ПЧМГ    43 точки    
6 клас    126    Александър Радославов Тодоров    СМГ    43 точки    
6 клас    127    Радослав Емилов Бадов    СМГ    43 точки    
6 клас    128    Любомира Николаева Георгиева    ЧОУ "Св. София"    43 точки    
6 клас    129    Васил Ивайлов Терзийски    107 ОУ     42 точки    
6 клас    130    Ивана Свиленова Петкова    119 СОУ    42 точки    
6 клас    131    Йоана -София Теодорова Вангелова    149 СОУ "Иван Хаджийски"    42 точки    
6 клас    132    Лидия Янкова Фигерова    56 СОУ    42 точки    
6 клас    133    Ивон Данчова Чучукова    95 СОУ    42 точки    
6 клас    134    Димитър Георгиев Спасов    ЧСОУ ЕСПА    42 точки    
6 клас    135    Пламен Владимиров Митев    107 ОУ     41 точки    
6 клас    136    Цветомира Руменова Стойчева    107 ОУ     41 точки    
6 клас    137    Беатрис Георгиева Божилова    109 ОУ    41 точки    
6 клас    138    Диана Искренова Николова    120 ОУ "Г. Раковски"    41 точки    
6 клас    139    Ванина Георгиева Филипова    32 СОУ    41 точки    
6 клас    140    Патриция Викторова Ценкова    СМГ    41 точки    
6 клас    141    Димитър Георгиев Тодоров    ЧОУ "Веда"    41 точки    
6 клас    142    Мирослава Ивелинова Иванова    ЧОУ "Св. София"    41 точки    
6 клас    143    Константин Миленов Велков    107 ОУ     40 точки    
6 клас    144    Иван Ивйлов Милев    125 СОУ    40 точки    
6 клас    145    Калоян Бориславов Борисов    125 СОУ    40 точки    
6 клас    146    Васко Борисов Величков    20 ОУ    40 точки    
6 клас    147    Ангел Бориславов Христов    32 СОУ    40 точки    
6 клас    148    Сиана Мартинова Геновска    41 ОУ    40 точки    
6 клас    149    Даниел Любомиров Туечки    90 СОУ    40 точки    
6 клас    150    Виктор Владимиров Панев    ЧСОУ "Евростар"    40 точки    
6 клас    151    Ивет Димитрова Велева    107 ОУ    39 точки    
6 клас    152    Боян Милчев Маринов    107 ОУ     39 точки    
6 клас    153    Виржиния Георгиева Василева    107 ОУ     39 точки    
6 клас    154    Симона-Ивон Георгиева Трифонова    120 ОУ "Г. Раковски"    39 точки    
6 клас    155    Божидар Данаилов Неделчев    125 СОУ    39 точки    
6 клас    156    Димитър Георгиев Къркеланов    125 СОУ    39 точки    
6 клас    157    Петър Маринов Тошев    125 СОУ    39 точки    
6 клас    158    Йордан Димитров Николов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    39 точки    
6 клас    159    Иван Иванов Кирчев    32 СОУ    39 точки    
6 клас    160    Стоян Стоянов Стоянов    95 СОУ    39 точки    
6 клас    161    Атанас Александров Георгиев    ПЧМГ    39 точки    
6 клас    162    Мартина Димитрова Димитрова    ПЧМГ    39 точки    
6 клас    163    Лилия Николаева Спасова    СМГ    39 точки    
6 клас    164    Тодор Веселинов Коцев    СМГ    39 точки    
6 клас    165    Галина Николаева Цветанова    ЧОУ "Св. София"    39 точки    
6 клас    166    Ивана Ивайлова Грозданова    104 ОУ    38 точки    
6 клас    167    Ася Атанасова Армянова    107 ОУ     38 точки    
6 клас    168    Любомир Стоянов Терзиев    128 СОУ    38 точки    
6 клас    169    Александър Орлинов Стоянов    20 ОУ    38 точки    
6 клас    170    Алба Георгиева Стефанова    81 СОУ    38 точки    
6 клас    171    Филип Иванов Коларов    ПЧМГ    38 точки    
6 клас    172    Иван Мартинов Вучев    СМГ    38 точки    
6 клас    173    Момчил Момчилов Даскалов    СМГ    38 точки    
6 клас    174    Петър Костадинов Чакъров    СМГ    38 точки    
6 клас    175    Лиляна Димитрова Столарова    ЧОУ "Св. София"    38 точки    
6 клас    176    Александър Георгиев Симеонов    107 ОУ     37 точки    
6 клас    177    Борис Николов Петров    107 ОУ     37 точки    
6 клас    178    Алексия Бориславова Алексиева    120 ОУ "Г. Раковски"    37 точки    
6 клас    179    Стиляна Стоянова Стоева    120 ОУ "Г. Раковски"    37 точки    
6 клас    180    Игор Валемиров Нешовски    125 СОУ    37 точки    
6 клас    181    Мария Димитрова Кондова    125 СОУ    37 точки    
6 клас    182    Мартин Руменов Божинов    125 СОУ    37 точки    
6 клас    183    Симеона Маркова Дафова    138 СОУ    37 точки    
6 клас    184    Стиляна Господинова Кондакова    138 СОУ    37 точки    
6 клас    185    Валентин Симеонов Милошев    СМГ    37 точки    
6 клас    186    Даниел Николаев Ненов    СМГ    37 точки    
6 клас    187    Любомир Росенов Ценков    СМГ    37 точки    
6 клас    188    Светослав Георгиев Василев    СМГ    37 точки    
6 клас    189    Албена Яворова Хайтова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    37 точки    
6 клас    190    Силия Димитрова Пенев    ЧОУ "Св. София"    37 точки    
6 клас    191    Мила Мирославова Марчева    ЧОУРЧО "Българско школо"    37 точки    
6 клас    192    Мина Пламенова Дончева    ЧОУРЧО "Българско школо"    37 точки    
6 клас    193    Симона Ивайлова Симеонова    104 ОУ    36 точки    
6 клас    194    Мина Стаменова Кочкова    107 ОУ     36 точки    
6 клас    195    Елена Атанасова Енгьозово    120 ОУ "Г. Раковски"    36 точки    
6 клас    196    Боян Стоянов Боянов    125 СОУ    36 точки    
6 клас    197    Александра Бисерова Василева    138 СОУ    36 точки    
6 клас    198    Никола Илианов Василев    138 СОУ    36 точки    
6 клас    199    Ангел Димитров Димитров    32 СОУ    36 точки    
6 клас    200    Дара Теодор Милкова    33 ОУ    36 точки    
6 клас    201    Биляна Николова Чакърова    СМГ    36 точки    
6 клас    202    Виолета Ивайлова Павлова    СМГ    36 точки    
6 клас    203    Делян Валентинов Дочев    СМГ    36 точки    
6 клас    204    Диана Емилова Корладинова    СМГ    36 точки    
6 клас    205    Костадин Апостолов Стоянов    СМГ    36 точки    
6 клас    206    Лилия Иванова Дончева    СМГ    36 точки    
6 клас    207    Инес Руменова Григорова    ЧОУ "Св. София"    36 точки    
6 клас    208    Емилия Йоскова Хинкова    104 ОУ    35 точки    
6 клас    209    Георги Антонио Иванов    105 СОУ    35 точки    
6 клас    210    Матей Ивайлов Христов    107 ОУ     35 точки    
6 клас    211    Ема Жайр Агопян    120 ОУ "Г. Раковски"    35 точки    
6 клас    212    Стефани Константинова Арабаджиева    120 ОУ "Г. Раковски"    35 точки    
6 клас    213    Христина Димитрова Костадинова    120 ОУ "Г. Раковски"    35 точки    
6 клас    214    Благовест Венциславов Михайлов    137 СОУ "А. Кънчев"    35 точки    
6 клас    215    Гергана Георгиева Велянова    18 СОУ    35 точки    
6 клас    216    Милена Емилова Драганова    38 ОУ    35 точки    
6 клас    217    Лъчезар Лъчезаров митрев    7 СОУ    35 точки    
6 клас    218    Тони Миленов Димитров    Братя Миладинови, Бургас    35 точки    
6 клас    219    Кристина Красимирова Савова    ЧОУ "Веда"    35 точки    
6 клас    220    Дона Димитър Крайчева    ЧСОУ "Евростар"    35 точки    
6 клас    221    Габриел Даниелов Герчев    107 ОУ    34 точки    
6 клас    222    Димитър Янчев Димитров    107 ОУ     34 точки    
6 клас    223    Веселина Николаева Белобрадова    120 ОУ "Г. Раковски"    34 точки    
6 клас    224    Лъчезар Младенов Младенов    137 СОУ "А. Кънчев"    34 точки    
6 клас    225    Ван Ханх Хоанг Нгуен    138 СОУ    34 точки    
6 клас    226    Николай Николаев Ганов    143 ОУ    34 точки    
6 клас    227    Виктория Борисова Стаефанова    31 СУЧЕМ    34 точки    
6 клас    228    Кристина Георгиева Георгиева    56 СОУ    34 точки    
6 клас    229    Виктория Ростиславова Георгиева    92 ОУ    34 точки    
6 клас    230    Мария Ивайлова Дончева    ПЧМГ    34 точки    
6 клас    231    Габриела Емилова Пенкова    СМГ    34 точки    
6 клас    232    Симеон Венциславов Русинов    СМГ    34 точки    
6 клас    233    Радостина Петрова Христова    ЧОУ "Веда"    34 точки    
6 клас    234    Йоана Валериева Дотина    107 ОУ    33 точки    
6 клас    235    Поли Александрова Александрова    107 ОУ     33 точки    
6 клас    236    Мариян Крумов Димитров    137 СОУ "А. Кънчев"    33 точки    
6 клас    237    Жорж Мишел Ханна    138 СОУ    33 точки    
6 клас    238    Лора Минчева Топалова    18 СОУ    33 точки    
6 клас    239    Цвета Евстатива Донкова    18 СОУ    33 точки    
6 клас    240    Йоана-Мария Василева Бочилова    38 ОУ    33 точки    
6 клас    241    Мила Маринова Маринова    45 ОУ     33 точки    
6 клас    242    Виктория Томас Зеркова    ПЧМГ    33 точки    
6 клас    243    Наньо Нанев Нанев    ПЧМГ    33 точки    
6 клас    244    Николина Василева Чолакова    СМГ    33 точки    
6 клас    245    Анна Борисова Филчева    ЧОУ "Св. София"    33 точки    
6 клас    246    Ирина Илиева Драгнева    105 СОУ    32 точки    
6 клас    247    Кристина Костадинова Косанова    107 ОУ     32 точки    
6 клас    248    Димитър Альошев Йошев    119 СОУ    32 точки    
6 клас    249    Иван Боянов Антов    119 СОУ    32 точки    
6 клас    250    Теодора Михайлова Чанкова    119 СОУ    32 точки    
6 клас    251    Борис Андреев Джустров    120 ОУ "Г. Раковски"    32 точки    
6 клас    252    Йоан Чавдаров Димитров    120 ОУ "Г. Раковски"    32 точки    
6 клас    253    Калин Николаев Нончев    133 СОУ     32 точки    
6 клас    254    Калоян Десиславов Иванов    138 СОУ    32 точки    
6 клас    255    Деян Христофоров Атанасов    143 ОУ    32 точки    
6 клас    256    Деян Бисеров Големинов    149 СОУ "Иван Хаджийски"    32 точки    
6 клас    257    Мария Панайотова Панайотова    20 ОУ    32 точки    
6 клас    258    Стефан Русинов Рачков    31 СУЧЕМ    32 точки    
6 клас    259    Александър Стоянов Петров    33 ОУ    32 точки    
6 клас    260    Йосиф Младенов Иванов    35 СОУ    32 точки    
6 клас    261    Божидар Теодоров Замфиров    41 ОУ    32 точки    
6 клас    262    Божидара Николова Стоянова     45 ОУ     32 точки    
6 клас    263    Александър Александров Киркоров    51 СОУ    32 точки    
6 клас    264    Георги Ангелов Ангелов    ПЧМГ    32 точки    
6 клас    265    Кръстина Димитрова Ангелова    ПЧМГ    32 точки    
6 клас    266    Ванеса Василева Йорданова    СМГ    32 точки    
6 клас    267    Мария Ангелова Тинчева    СМГ    32 точки    
6 клас    268    Калина Каменова Матова    ЧОУ "Св. София"    32 точки    
6 клас    269    Петър Велинов Александров    104 ОУ    31 точки    
6 клас    270    София Валентинова Тричкова    105 СОУ    31 точки    
6 клас    271    Ивън Живков Горанов    107 ОУ     31 точки    
6 клас    272    Мартин Миролюбов Божинов    107 ОУ     31 точки    
6 клас    273    Божидар Павлов Павлов    120 ОУ "Г. Раковски"    31 точки    
6 клас    274    Невена Николаева Диманова    138 СОУ    31 точки    
6 клас    275    Любина Савова Чалова    18 СОУ    31 точки    
6 клас    276    Светлин Асенов Драмов    32 СОУ    31 точки    
6 клас    277    Деляна Делянова Костадинова    4 ОУ    31 точки    
6 клас    278    Борислав Цветанов Станкулов    ПЧМГ    31 точки    
6 клас    279    Мария Светославова Павлова    ПЧМГ    31 точки    
6 клас    280    Лора Симеонова Борисова    ЧОУ"П.Р.Славейков"    31 точки    
6 клас    281    Антон Людмилов Александров    107 ОУ     30 точки    
6 клас    282    Верен Ясенов Дамянов    107 ОУ     30 точки    
6 клас    283    Ния Кръстрева Иванова    119 СОУ    30 точки    
6 клас    284    Виктор Бойков Брайков    125 СОУ    30 точки    
6 клас    285    Мартин Георгиев Игнатов    18 СОУ    30 точки    
6 клас    286    Роберта Рангелова Делиева    22 СОУ    30 точки    
6 клас    287    Александър Мохамад Танбари    23 СОУ    30 точки    
6 клас    288    Андреа Андреева Иванова    31 СУЧЕМ    30 точки    
6 клас    289    Лилия Ивова Стефанова    31 СУЧЕМ    30 точки    
6 клас    290    Иван Стоянов Цонински    32 СОУ    30 точки    
6 клас    291    Валентин Методиев Влъчков    33 ОУ    30 точки    
6 клас    292    Калина Стоянова Танчева    4 ОУ    30 точки    
6 клас    293    Йоана Ясенова Грозева    41 ОУ    30 точки    
6 клас    294    Марина Илиянова Стефанова    41 ОУ    30 точки    
6 клас    295    Петя Петрова Благоева    41 ОУ    30 точки    
6 клас    296    Ралица Николаева Райкова    41 ОУ    30 точки    
6 клас    297    Панчо Владиславов Панев    48 ОУ    30 точки    
6 клас    298    Александър Недялков Петков    51 СОУ    30 точки    
6 клас    299    Мария Георгиева Лордева    55 СОУ    30 точки    
6 клас    300    Петър Светославов Здравкова    55 СОУ    30 точки    
6 клас    301    Калина Боянова Пенева    56 СОУ    30 точки    
6 клас    302    Михаил Умберто Ернандес    56 СОУ    30 точки    
6 клас    303    Никол Илиянова Веселинова    95 СОУ    30 точки    
6 клас    304    Мария Драгомирова Спасова    ПЧМГ    30 точки    
6 клас    305    Антонина Добрева Минчева    СМГ    30 точки    
6 клас    306    Ростислав Николаев Витанов    СМГ    30 точки    
6 клас    307    Александър Цветанов Антонов     ЧОУ "Веда"    30 точки    
6 клас    308    Марко Ивайлов Славов    ЧОУ "Веда"    30 точки    
6 клас    309    Мария Христова Арсова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    30 точки    
6 клас    310    Мила Ивайлова Йолова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    30 точки    
6 клас    311    Моника Николаева Николаева    ЧОУ "Св. София"    30 точки    
7 клас    1    Божидар Георгиев Александров    107 ОУ    73 точки    Награда
7 клас    2    Никола Емилов Лангов    СМГ    73 точки    Награда
7 клас    3    Никол Николаева Кралимаркова    ЧСОУ "Евростар"    73 точки    Награда
7 клас    4    Лора Христова Урумова    ПЧМГ    71 точки    Награда
7 клас    5    Александър Вихренов Василев    СМГ    71 точки    Награда
7 клас    6    Кристина Кирилова Бонева    ПЧМГ    70 точки    Награда
7 клас    7    Надежда Димитрова Димитрова    107 ОУ    69 точки    Награда
7 клас    8    Виктор Красимиров Костов    СМГ    69 точки    Награда
7 клас    9    Петко Светославов Каменов    СМГ    69 точки    Награда
7 клас    10    Христо Георгиев Папазов    ОМГ "Акад. К. Попов", Пловдив    68 точки    Награда
7 клас    11    Любен Кирилов Василев    СМГ    68 точки    Награда
7 клас    12    Никола Ивов Стефанов    СМГ    68 точки    Награда
7 клас    13    Малвина Георгиева Божидарова    СМГ    67 точки    
7 клас    14    Теодор Димитров Алексиев    СМГ    67 точки    
7 клас    15    Александър Томов Стоилов    СМГ    66 точки    
7 клас    16    Ана Руменова Дошева    СМГ    66 точки    
7 клас    17    Никол Стилиян Вукадинова    СМГ    66 точки    
7 клас    18    Росен Росенов Бахтев    СМГ    66 точки    
7 клас    19    Благой Антонов Гинев    ЧСОУ "Евростар"    66 точки    
7 клас    20    Христина Илиева Колева    ЧСОУ "Евростар"    66 точки    
7 клас    21    Георги Николаев Атанасов    125 СОУ    65 точки    
7 клас    22    Денис Даниел Давидков    125 СОУ    65 точки    
7 клас    23    Кати Станиславова Стойчева    125 СОУ    65 точки    
7 клас    24    Теодора Димитрова Пейчева    СМГ    65 точки    
7 клас    25    Ясен Бориславов Борисов    СМГ    65 точки    
7 клас    26    Борис Христов Христов    СМГ    64 точки    
7 клас    27    Валентин Руменов Димов    СМГ    64 точки    
7 клас    28    Петър Петров Спасов    СМГ    64 точки    
7 клас    29    Александър Георгиев Грозданов    ЧСОУ "Евростар"    64 точки    
7 клас    30    Сияна Петрова Павлова    ЧСОУ "Евростар"    64 точки    
7 клас    31    Андрей Светославов Атанасов    81 СОУ    63 точки    
7 клас    32    Габриела Христова Христова    СМГ    63 точки    
7 клас    33    Жечо Динков Митев    СМГ    63 точки    
7 клас    34    Надежда Владиславова Александрова    СМГ    63 точки    
7 клас    35    Николай Цветанов Янински    СМГ    63 точки    
7 клас    36    Янислав Бориславов Мирков    СМГ    63 точки    
7 клас    37    Валентин Петров Помаков    ЧОУ "Веда"    63 точки    
7 клас    38    Елица Любомирова Панковска    ЧСОУ ЕСПА    63 точки    
7 клас    39    Сияна Тодорова Миранджева    107 ОУ    62 точки    
7 клас    40    Кристиян Любомиров Начев    41 ОУ    62 точки    
7 клас    41    Александър Валентинов Иванов    СМГ    62 точки    
7 клас    42    Светослав Стефанов Радоев    СМГ    62 точки    
7 клас    43    Стефания Константинова Иванчева    СМГ    62 точки    
7 клас    44    Весела Михайлова Ковачева    СМГ    61 точки    
7 клас    45    Яна Янкова Попова    СМГ    61 точки    
7 клас    46    Ивана Мартин Кафеджиян    ЧОУ "Св. София"    61 точки    
7 клас    47    Елена Костадинова Табакова    ПЧМГ    60 точки    
7 клас    48    Мила Стойчева Слепцова    125 СОУ    59 точки    
7 клас    49    Михаил Петров Стаменов    125 СОУ    59 точки    
7 клас    50    Ана Пламенова Нисторова    ПЧМГ    59 точки    
7 клас    51    Мартин Веселинов Богойчев    СМГ    59 точки    
7 клас    52    Филип Николаев Ташев    СМГ    59 точки    
7 клас    53    Цветелина Георгиева Ранчева    125 СОУ    58 точки    
7 клас    54    Адем Шабанов Халимински    СМГ    58 точки    
7 клас    55    Лилия Иванова Йовнова    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    58 точки    
7 клас    56    Адриана Стефанова Абрашкова    ЧСОУ "Евростар"    58 точки    
7 клас    57    Георги Валентинов Кръстев    ЧСОУ "Евростар"    58 точки    
7 клас    58    Иванка Василева Христова    125 СОУ    57 точки    
7 клас    59    Димитър Нейков Димитров    ОМГ "Акад. К. Попов", Пловдив    57 точки    
7 клас    60    Елена Иванова Симеонова    ПЧМГ    57 точки    
7 клас    61    Иван Иванов Иванов    ПЧМГ    57 точки    
7 клас    62    Виктория Руменова Захариева    СМГ    57 точки    
7 клас    63    Димитър Димитров Георгиев    СМГ    57 точки    
7 клас    64    Велик Ласков Лазаров    СМГ    56 точки    
7 клас    65    Георги Ганелинов Русинов    СМГ    56 точки    
7 клас    66    Никола Георгиев Тачев    СМГ    56 точки    
7 клас    67    Маркрисия Владова Николова    ЧОУ "Веда"    56 точки    
7 клас    68    Георгия Кендерова    125 СОУ    55 точки    
7 клас    69    Росен Димитров Попов    137 СОУ "А. Кънчев"    55 точки    
7 клас    70    Стефан Огнянов Димитров    31 СУЧЕМ    55 точки    
7 клас    71    Виктор Иванов Чавдаров    СМГ    55 точки    
7 клас    72    Гергана Любомирова Селвелиева    СМГ    55 точки    
7 клас    73    Десислава Лъчезарова Косева    СМГ    55 точки    
7 клас    74    Димитър Станиславов Ранделов    СМГ    55 точки    
7 клас    75    Лия Костова Костова    СМГ    55 точки    
7 клас    76    Мария Антонова Тенева    СМГ    55 точки    
7 клас    77    Милица Пламенова Димитрова    СМГ    55 точки    
7 клас    78    Никол Николай Стоянова    ЧОУ "Св. София"    55 точки    
7 клас    79    Виктор Боримиров Велинов    ЧСОУ "Евростар"    55 точки    
7 клас    80    Михаела Димитрова Димитрова    ЧСОУ "Евростар"    55 точки    
7 клас    81    Михаела Стефанова Габровска    ЧСОУ "Евростар"    55 точки    
7 клас    82    Яна Иванова Иванова    ЧСОУ "Евростар"    55 точки    
7 клас    83    Калоян Пламенов Пелов    19 СОУ    54 точки    
7 клас    84    Анна-Мария Илиева Илиева    СМГ    54 точки    
7 клас    85    Галин Станимиров Стойков    СМГ    54 точки    
7 клас    86    Ле Нгуен Хоанг Лан    СМГ    54 точки    
7 клас    87    Ива Георгиева Тотоманова    ЧСОУ "Евростар"    54 точки    
7 клас    88    Лъчезар Ивайлов Иванов    107 ОУ    53 точки    
7 клас    89    Ивана Ивайлова Илиева    125 СОУ    53 точки    
7 клас    90    Анатолий Анатолиев Стоименов    СМГ    53 точки    
7 клас    91    Грета Бисерова Панова    СМГ    53 точки    
7 клас    92    Мария Асенова Асенова    СМГ    53 точки    
7 клас    93    Християн Теодоров Георгиев    СМГ    53 точки    
7 клас    94    Александър Валентинов Витков    117 СОУ     52 точки    
7 клас    95    Виктор Александров Чаушев    ЧОУ "Св. София"    52 точки    
7 клас    96    Алисия Боянова Радева    ЧСОУ "Евростар"    52 точки    
7 клас    97    Неда Стефанова Сеизова    ЧСОУ "Евростар"    52 точки    
7 клас    98    Станислава Гавазова    ЧСОУ "Евростар"    52 точки    
7 клас    99    Стоян Димитров Димитров    125 СОУ    51 точки    
7 клас    100    Александра Венева Марковска    СМГ    51 точки    
7 клас    101    Стамен Стаменов Здравков    ЧСОУ "Евростар"    51 точки    
7 клас    102    Емил Александров Тонев    125 СОУ    50 точки    
7 клас    103    Атанас Кирилов Дживджанов    129 ОУ "Антим - І"    50 точки    
7 клас    104    Теодор Генчев Тодоров    134 СОУ    50 точки    
7 клас    105    Божидар Велизаров Широв    СМГ    50 точки    
7 клас    106    Мира Христова Илиева    СМГ    50 точки    
7 клас    107    Нестор Тодоров Нотов    СМГ    50 точки    
7 клас    108    Стефан Николаев Минков    СМГ    50 точки    
7 клас    109    Антонио Мартинов Гугин    СМГ    49 точки    
7 клас    110    Борислава Пламенова Борисова    СМГ    49 точки    
7 клас    111    Станимир Мирославов Борисов    СМГ    49 точки    
7 клас    112    Елеазар Евгениев Минчев    ЧСОУ "Евростар"    49 точки    
7 клас    113    Иво Ивайлов Тодоров    ЧСОУ "Евростар"    49 точки    
7 клас    114    Пресиан Вълчев Вълчев    134 СОУ    48 точки    
7 клас    115    Ивайло Пламенов Коев    ПЧМГ    48 точки    
7 клас    116    Антонина Любомилова Анастасова    СМГ    48 точки    
7 клас    117    Ния Стоянова Симеонова    СМГ    48 точки    
7 клас    118    Теодоси Тянчев Георгиев    СМГ    48 точки    
7 клас    119    Илия Людмилов Георгиев    ЧСОУ "Евростар"    48 точки    
7 клас    120    Ивайло Асенов Иванов    107 ОУ    47 точки    
7 клас    121    Таня-Мария Николаева Няголова    СМГ    47 точки    
7 клас    122    Александър Петков Кръстев    ЧСОУ "Дрита"    47 точки    
7 клас    123    Алина Виталиева Каражова    107 ОУ    46 точки    
7 клас    124    Мария Николаева Боршукова    163 ОУ "Черноризец Храбър"    46 точки    
7 клас    125    Александрина Николаева Спасова    33 ОУ    46 точки    
7 клас    126    Виолета мирославова Григорова    7 СОУ    46 точки    
7 клас    127    Александър Емилиянов Иванов    81 СОУ    46 точки    
7 клас    128    Любомир Георгиев Божилов    ПЧМГ    46 точки    
7 клас    129    Методи Цветанов Истатков    ПЧМГ    46 точки    
7 клас    130    Божидара Илиева Илиева    СМГ    46 точки    
7 клас    131    Георги Йорданов Цонев    СМГ    46 точки    
7 клас    132    Калина Красимирова Георгиева    СМГ    46 точки    
7 клас    133    Георги Светославов Радев    ЧСОУ "Евростар"    46 точки    
7 клас    134    Йоланда Силянова Царева    7 СОУ    45 точки    
7 клас    135    Кристина Александрова Костадинова    81 СОУ    45 точки    
7 клас    136    Калоян Мартинов Николов    СМГ    45 точки    
7 клас    137    Стефан Ивов Иванов    СМГ    45 точки    
7 клас    138    Христо Цветелинов Минков    СМГ    45 точки    
7 клас    139    Кирил Тодоров Ненков    ЧСОУ "Евростар"    45 точки    
7 клас    140    Мина Деянова Йотова    107 ОУ    44 точки    
7 клас    141    Спасимира Стефанова Джунакова    26 СОУ    44 точки    
7 клас    142    Анастасия Димитрова Меракова    ЧНУ "Ерих Кестнер"    44 точки    
7 клас    143    Христо Костадинов Шотев    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    44 точки    
7 клас    144    Иван Маринов Петров    107 ОУ    43 точки    
7 клас    145    Манол Иванов Топчев    17 СОУ    43 точки    
7 клас    146    Александра-Патриция Валентинова Костова    20 ОУ    43 точки    
7 клас    147    Лора Калинова Лозанова    22 СОУ    43 точки    
7 клас    148    Стефани Антонова Тиркова    35 СОУ    43 точки    
7 клас    149    Божидар Петков Тодоров    СМГ    43 точки    
7 клас    150    Волен Красимиров Вушков    СМГ    43 точки    
7 клас    151    Доника Ивова Везирска    СМГ    43 точки    
7 клас    152    Пламен Пламенов Стойчев    СМГ    43 точки    
7 клас    153    Йоана Руменова Масларска    105 СОУ    42 точки    
7 клас    154    Цветелина Георгиева Стоилова    137 СОУ "А. Кънчев"    42 точки    
7 клас    155    Христо Димитров Славчев    18 СОУ    42 точки    
7 клас    156    Алекс Ален Ниньо    19 СОУ    42 точки    
7 клас    157    Бетина Тодорова Шамова    19 СОУ    42 точки    
7 клас    158    Калоян Велиславов Кънчев    19 СОУ    42 точки    
7 клас    159    Асен Емилов Олованов    20 ОУ    42 точки    
7 клас    160    Анжела Виктор Мелконян    33 ОУ    42 точки    
7 клас    161    Васил Евгениев Пачеръзки    7 СОУ    42 точки    
7 клас    162    Йосиф Вадимов Арбузов    7 СОУ    42 точки    
7 клас    163    Десислава Владимирова Дукова    Братя Миладинови, Бургас    42 точки    
7 клас    164    Дойчин Дионисиев Михов    СМГ    42 точки    
7 клас    165    Антон Олегович Аникин    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    42 точки    
7 клас    166    Лилия Димитрова Стоянова    107 ОУ    41 точки    
7 клас    167    Симеон Володя Пенчев    18 СОУ     41 точки    
7 клас    168    Кристина Георгиева Христова -7б    20 ОУ    41 точки    
7 клас    169    Косара Юлиянова Ламбовска -7б    20 ОУ    41 точки    
7 клас    170    Иван Георгиев Станев    33 ОУ    41 точки    
7 клас    171    Бианка Огнянова Панова    55 СОУ     41 точки    
7 клас    172    Зорница Живкова Стефанова    56 СОУ    41 точки    
7 клас    173    Ивана Миланова Скендевска    СМГ    41 точки    
7 клас    174    Румен Борисов Йордакиев    104 ОУ    40 точки    
7 клас    175    Криста Златинова Трендафилова    107 ОУ    40 точки    
7 клас    176    Магдалена Максимова Маркова    107 ОУ    40 точки    
7 клас    177    Мартин Сашов Митов    119 СОУ    40 точки    
7 клас    178    Парашкев Атанасов Катерски    21 СОУ "Христо Ботев"    40 точки    
7 клас    179    Боян Боянов Бечев    41 ОУ    40 точки    
7 клас    180    Венцислав Светлинов Кърцелин    81 СОУ    40 точки    
7 клас    181    Цветислава Руменова Янкова    ПЧМГ    40 точки    
7 клас    182    Ивайло Манолов Манолов    СМГ    40 точки    
7 клас    183    Стефан Христов Генадиев    104 ОУ    39 точки    
7 клас    184    Виктор Боянов Бонев    107 ОУ    39 точки    
7 клас    185    Константин Михайлов Константинов    107 ОУ    39 точки    
7 клас    186    Мартин Емилов Русинов    133 СОУ    39 точки    
7 клас    187    Ясен Георгиев Стойков    143 ОУ    39 точки    
7 клас    188    Благой Георгиев Младенов    32 СОУ    39 точки    
7 клас    189    Марина Иванова Босовска    33 ОУ    39 точки    
7 клас    190    Димо Стоянов Йорданов    7 СОУ    39 точки    
7 клас    191    Евтим Стоянов Евтимов    Братя Миладинови, Бургас    39 точки    
7 клас    192    Наделина Руменова Шипочка    СМГ    39 точки    
7 клас    193    Христо Константинов Иванчев    СМГ    39 точки    
7 клас    194    Мартин Петров Костов    ЧОУ "Доктор Петър Берон"    39 точки    
7 клас    195    Виржиния Иванова Вълчева    104 ОУ    38 точки    
7 клас    196    Виктория Ивайлова Драганова    107 ОУ    38 точки    
7 клас    197    Никола Георгиев Виячев    107 ОУ    38 точки    
7 клас    198    Цветомир Цветанов Милчев    137 СОУ "А. Кънчев"    38 точки    
7 клас    199    Иван Светлинов Влайков    22 СОУ    38 точки    
7 клас    200    Валентина Василева Захариева    33 ОУ    38 точки    
7 клас    201    Ралица Георгива Димитрова    СМГ    38 точки    
7 клас    202    Ясен Красимиров Маринов    СМГ    38 точки    
7 клас    203    Мартин Трифонов Трифонов    104 ОУ    37 точки    
7 клас    204    Жорж Жорж Шопов    107 ОУ    37 точки    
7 клас    205    Ния Георгиева Дончева    107 ОУ    37 точки    
7 клас    206    Николай Георгиев Миланов    126 ОУ    37 точки    
7 клас    207    Никола Димитриос Стагакис    17 СОУ    37 точки    
7 клас    208    Стефани Живкова Кисьовска    20 ОУ    37 точки    
7 клас    209    Лидия Марио Кабатлийска    22 СОУ    37 точки    
7 клас    210    Карина Николова Стойнова    35 СОУ    37 точки    
7 клас    211    Петър Атанасов Петков    51 СОУ    37 точки    
7 клас    212    Рада Иванова Неделчева    51 СОУ    37 точки    
7 клас    213    Нанси-Божидар Петров Иванов    56 СОУ    37 точки    
7 клас    214    Диана Емилова Георгиева    81 СОУ    37 точки    
7 клас    215    Лина Романова Гервазиева    96 СОУ    37 точки    
7 клас    216    Йоана Йорданова Томова    Братя Миладинови, Бургас    37 точки    
7 клас    217    Марио Тодоров Тодоров    Братя Миладинови, Бургас    37 точки    
7 клас    218    Цветомира Илиянова Гяурова    Братя Миладинови, Бургас    37 точки    
7 клас    219    Николай Валериев Казълов    СМГ    37 точки    
8 клас    1    Христо Веселинов Венев    СМГ    74 точки    Награда
8 клас    2    Тодор Владимиров Тошков    СМГ    64 точки    Награда
8 клас    3    Цветослав Ангелов Георгиев    СМГ    61 точки    Награда
8 клас    4    Константин Иванов Попиванов    СМГ    60 точки    Награда
8 клас    5    Александър Андреев Рибнишки    СМГ    58 точки    Награда
8 клас    6    Боян Яворов Костадинов.    СМГ    58 точки    Награда
8 клас    7    Никол Георгиева Маждракова    ЧСОУ "Евростар"    57 точки    Награда
8 клас    8    Анета Христова Канева    164 ИЕГ     57 точки    Награда
8 клас    9    Георги Димитров Чунчуков    СМГ    56 точки    
8 клас    10    Станимир Цветанов Христов    СМГ    56 точки    
8 клас    11    Джулия Николаева Димитрова    СМГ    55 точки    
8 клас    12    Иванна калинова Давчева    СМГ    55 точки    
8 клас    13    Йоана Калинова Цекова    164 ИЕГ     54 точки    
8 клас    14    Атанас Христов Вълканов    СМГ    54 точки    
8 клас    15    Никола Иванов Пулев    СМГ    54 точки    
8 клас    16    Юлиан Юлиянов Драгостинов    СМГ    54 точки    
8 клас    17    Йоана Валериева Венкова    ЧСОУ "Евростар"    54 точки    
8 клас    18    Кристиян Иванов Яначков    НПМГ    53 точки    
8 клас    19    Кристиян Георгиев Димитров    СМГ    53 точки    
8 клас    20    Сияна Венкова Георгиева    ЧСОУ "Евростар"    53 точки    
8 клас    21    Васил Василев Тодоров    СМГ    51 точки    
8 клас    22    Кристо Расем Дауд    СМГ    51 точки    
8 клас    23    Кристиан Владимир Петров    ЧСОУ "Евростар"    51 точки    
8 клас    24    Павел Йорданов Бозмаров    1 АЕГ    50 точки    
8 клас    25    Валентин Естислав Площаков    1 АЕГ    49 точки    
8 клас    26    Боряна Илиева Гълъбова    9 ФЕГ    49 точки    
8 клас    27    Стоян Бориславов Къдреков    НПМГ    49 точки    
8 клас    28    Арина Юриева Кудрева    СМГ    49 точки    
8 клас    29    Валерия Атанасова Николова    СМГ    49 точки    
8 клас    30    Димо Стилиянов Дичев    СМГ    49 точки    
8 клас    31    София илиянова Петкова    СМГ    49 точки    
8 клас    32    Милица Илиянова Георгиева    1 АЕГ    48 точки    
8 клас    33    Глория Рангелова Стойчева    НПМГ    47 точки    
8 клас    34    Владислав Александров Урумов    СМГ    47 точки    
8 клас    35    Георги Красимиров Марков    СМГ    47 точки    
8 клас    36    Ивелин велимиров Тонков    СМГ    47 точки    
8 клас    37    Любомира Бисерова Димитрова    СМГ    47 точки    
8 клас    38    Лора Костадинова Йовчева    ЧСОУ "Евростар"    47 точки    
8 клас    39    Кристиян Страхилов Христов    НПМГ    46 точки    
8 клас    40    Мартин Кирилов Величков    ЧСОУ "Евростар"    46 точки    
8 клас    41    Любомир Атанасов Чопев    164 ИЕГ     45 точки    
8 клас    42    Иван Станимиров Василев    НПМГ    45 точки    
8 клас    43    Христо Пламенов Веков    СМГ    45 точки    
8 клас    44    Божидар Марио Гигов    ЧСОУ "Евростар"    45 точки    
8 клас    45    Борислав Антоан Милков    СМГ    44 точки    
8 клас    46    Калин Сашков Илиев    СМГ    44 точки    
8 клас    47    Стефан Николов Маджаров    СМГ    44 точки    
8 клас    48    Александър Мариов Гълъбов    СМГ    43 точки    
8 клас    49    Елица Илиян Ангелова    СМГ    42 точки    
8 клас    50    Здравко Тодоров Маринов    СМГ    42 точки    
8 клас    51    Иво даниел Дилов    СМГ    41 точки    
8 клас    52    Радослав Момчилов Петков    СМГ    41 точки    
8 клас    53    Ивета Димитрова Младенова    1 АЕГ    40 точки    
8 клас    54    Виктория Евгениева Каркаланова    7 СОУ    40 точки    
8 клас    55    Боряна Ангелова Петрова    9 ФЕГ    40 точки    
8 клас    56    Десислава Николаива Пашкулева    1 АЕГ    39 точки    
8 клас    57    Борислав Иванов Георгиев    164 ИЕГ     39 точки    
8 клас    58    Михаела Ваньова Първанова    91 НЕГ    39 точки    
8 клас    59    Божидар Божидаров Василев    СМГ    39 точки    
8 клас    60    Иван Красимиров Маринов    СМГ    39 точки    
8 клас    61    Николай Димов Стайков    СМГ    39 точки    
8 клас    62    Пламен Рашков Христов    1 АЕГ    38 точки    
8 клас    63    Илиян Илиянов Илиев    9 ФЕГ    38 точки    
8 клас    64    Момчил Ангелов Иванов    СМГ    38 точки    
8 клас    65    Мария Христова Куклева    СМГ    37 точки    
8 клас    66    Християн Добринов Василев    ЧСОУ ЕСПА    37 точки    
9 клас    1    Бела Мирославова Лилова    СМГ    71 точки    Награда
9 клас    2    Константин Юлиев Карчев    АК    68 точки    Награда
10 клас    3    Димитър Димитров Кайков    СМГ    67 точки    Награда
10 клас    4    Вероника Анастасова Костова    СМГ    64 точки    Награда
9 клас    5    Мирела Станиславова Гюрова    СМГ    57 точки    Награда
10 клас    6    Алекс Анатоли Николов    СМГ    56 точки    Награда
9 клас    7    Теодор Веселинов Дяков    СМГ    54 точки    
9 клас    8    Лора Иванова Манчева    СМГ    51 точки    
10 клас    9    Минчо Иванов Рошлев    СМГ    50 точки    
9 клас    10    Абел Aрменович Погосян    АК    48 точки    
9 клас    11    Весела Методиева Илиева    СМГ    47 точки    
9 клас    12    Добрин Цветанов Цветков    СМГ    47 точки    
10 клас    13    Мария - Магдалина Ивелинова Стаматова    1 АЕГ    47 точки    
10 клас    14    Евгения Владимирова Русинова    9 ФЕГ    47 точки    
9 клас    15    Александър Бопимиров Лашов    СМГ    46 точки    
9 клас    16    Боян Ангелов Будинов    СМГ    46 точки    
9 клас    17    Ле Анх Хай    АК    45 точки    
9 клас    18    Полина Василева Стефанова    СМГ    45 точки    
9 клас    19    Георги Мареков Горанов    91 НЕГ    44 точки    
9 клас    20    Илиян Василев Гуляшки    91 НЕГ    44 точки    
9 клас    21    Свилен Красенов Стефанов    91 НЕГ    44 точки    
9 клас    22    Петър Драгомиров Петров    СМГ    44 точки    
9 клас    23    Александър Павлов Каракушев    СМГ    43 точки    
9 клас    24    Момчил Насков Баталов    СМГ    43 точки    
9 клас    25    Преслав Иванов Стоев    СМГ    43 точки    
9 клас    26    Ралица Младенова    АК    42 точки    
9 клас    27    Ангел Георгиев Ганев    СМГ    42 точки    
9 клас    28    Йордан Иванов Иванов    СМГ    42 точки    
9 клас    29    Теодор Константинов Костадинов    АК    40 точки    
9 клас    30    Стефания Михайлова Стойновска    СМГ    39 точки    
9 клас    31    Ваня Бориславова Борисова    СМГ    38 точки    
9 клас    32    Недялко Данаилов Недялков    СМГ    38 точки    
10 клас    33    Боян Карл Смилов    ЧСОУ "Евростар"    38 точки    
9 клас    34    Деян Иванов Иванов    СМГ    37 точки    
12 клас    1    Валери Георгиев Лазаров    СМГ    65 точки    Награда
12 клас    2    София Марчева    АК    62 точки    Награда
11 клас    3    Кристиан Ивайлов Кънчев    1 АЕГ    57 точки    Награда
12 клас    4    Константина Ивайлова Котева    1 АЕГ    54 точки    Награда
11 клас    5    Виктор Николов Мечев    1 АЕГ    50 точки    Награда
12 клас    6    Дамян Пламенов Йорданов    СМГ    50 точки    Награда
11 клас    7    Кристиян Тодоров Янакиев    ЧСОУ "Евростар"    47 точки    Награда
11 клас    8    Ваня Янева Гушева    1 АЕГ    46 точки    
11 клас    9    Ненко Стоянов Ненов    1 АЕГ    46 точки    
11 клас    10    Мила Георгиева Радонова    91 НЕГ    46 точки    
12 клас    11    Катрина Валери Янкова    СМГ    42 точки    
12 клас    12    Петко Цветков Самодивеков    СМГ    42 точки    
11 клас    13    Александра Татянова Настева    ЧСОУ "Евростар"    39 точки    
11 клас    14    Илиана Александрова Александрова    1 АЕГ    38 точки    
11 клас    15    Калоян Руменов Евтимов    НПГПТО    38 точки    
11 клас    16    Георги Георгиев Гешев    ЧСОУ "Евростар"    38 точки    
11 клас    17    Любомир Николаев Велев    ЧСОУ "Евростар"    37 точки

Статистика за участието и наградите

Брой участници по класове:

Брой участници в тринадесети софийски математически турнир по класове

Първите 10 училища по брой участници:

Първите десет училища по брой участници в тринадесети математически турнир

Първите 10 училища по брой награди:

Първите десет училища по брой награди

Брой на първите 10 участници и наградените от тях

Участници и наградени

Написано от Екипа на Parvolak.com.

5 гласа

0 коментара

Добавете коментар